Отговори
# 15
  • Sf
  • Мнения: 808
Това не е ли прехвалената доктор Мария Пантелеева, дето толкова много Миглена Ангелова я тачи и води рекламата за космодиск. Ако греша, моля да бъда извинена, за да не ме нападне пак някоя мама...  newsm78
Защото съм чувала и гледала чудесни отзиви за нея.
Но начинът, по който е постъпила, е доста нечовешки и нехуманен...
Извинявам се още веднъж, ако съм объркала докторките....

# 16
  • Мнения: 883
За такива един шут в гъза (или в глезена, щото боли повече) и задължително веднага след това разговор с директора на болницата, ако няма сестра в кабинета още по-добре, няма да има свидетели, че си я ударила.

Във връзка с темата ще ви разкажа една случка, коята ми сподели един мой колега. Отива той на среща с някакъв лекар и в хода на разговора му казва, че ние също сме един вид лекари, само дето хората, които обслужваме са ни клиенти, а не пациенти- докторът се нахилил и му казал "Грешиш и моите са клиенти, пациенти са ми само роднините".

# 17
  • Мнения: 2 584
http://detsko-zdrave.hit.bg/index.htm
това е сайта им
# Първи и единствен център за деца!
# Предлага обслужване с високо качество , на разумни цени!
 #Cussing out толкова за високото качество newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Много добре , че я изтипосваш тук.Всички да я видят що за докторица е, изродка bash

# 19
  • Мнения: 1 685
Лелееее, и аз вчера бях там.Първо минахме кардиолог.Д-р Демирев, страшно добър човек и лекар.След това слязохме при гастро-ентеролога.Случи се д-р Куманова(май беше така).Общо взето не ни обърна нужното внимание.Поне според мен беше така.Явно не беше на кеф.Имах чуството, че ще ни изгони, защото бебето викаше и пееше.Нещо не можахме да се разберем с нея.Тя ме пита баткото какво мляко яде, понеже и казах, че и той като бебе имаше обрив по бузите.И аз:"Амааа, как какво мляко,той е на 7 години?"А тя:"Е,мляко не яде ли?"И в крайна сметка не разбрах дали ме пита за това като е бил бебе какво е ял, или за малкия ме пита.След това на епикризата видях,че е написала, че големия и до днес има обриви по бузите.Което е абсолютна глупост.А той беше с мен.Беше достатъчен само един поглед да му хвърли.
Между другото, в тази клиника съм посещавала и проф. Рахнева.От нея също съм много доволна.

# 20
  • Мнения: 2 529
Моя приятелка е с подобни отзиви оттам и то точно от гастроентероложката.
Това не е човек, а какво остава за лекар  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 144
В петък съм на преглед с дъщеря ми в центъра, и личната ни лекарка е там - ще раздухам случката сред колегите и, да я хване малко срам. В центъра работят и свестни лекари, но определено има и такива от които да ти се доповръща. "Велики" специалисти работят на хонорар и май доста често го обръщат на печалбарство.
Като се замисля, личната ми обръща повече внимание и внимава какво казва и прави защото знае, че майка ми е лекар и имам коректив. Незнам дано да е защото си върши работата.

# 22
  • Мнения: 6 155
Няма на кого да се оплача. Имам предвид лекарски съюз или здравната каса. По принцип тя не е нарушила нищо освен лекарската етика (според мен) и ако щете човешката етика и показа липса на възпитание. Пиша тука защото този форум има над 12000 потребители, а това не е малко.


Според мен  е нарушила доста неща от КОДЕКСА НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА ЕТИКА  Close
Оплачи се от нея  Peace

# 23
  • Мнения: 843
Нямам пред вид авторката...  но има хора, които лъжат за талони и прочие. Има лекари, които са лъгани хиляди пъти  за талонии , затова са груби и не вярват / останалите са   психо!!!!Има и такива!, Груби и  неразбрани.!/
 Ще кажете.. : Какво толкоз..?  Е, да.. но един такъв лекар храни мен и детето ни.
Омръзна ми от непочненни хора  ..   Ето ви я другата гледна точка..Нали?

Повтарям.. не приемам грубо и нетолерантно отношение... било то с за лекари, адвокати, чиновници. Но всички сме .. Някъде тамм.. и там е истината.  Кой от която страна е на проблема.

 Не съдете.., момичета.  Понякога има и хора сред  лекарите...

# 24
  • Мнения: 1 403
Ужас. Нямаш ли камера да я снимаш, идиотка гадна  Rage

# 25
  • Мнения: 1 858
Отношението и към теб е най-малкото не морално. Търси правата си , консултирай се с адвокат можеш да подадеш жалбя за обида и тн. но все пак ти си знаеш най-добре как да постъпиш.

# 26
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Няма смисъл да се оплакваш на шефа на медицинския център (д-р Митев, даваха го тази вечер в Господари на Ефира), тъй като това е политика на центъра и си е практика да се постъпва по този начин с нередовните направления. Това до някъде е разбираемо, тъй като направление без печат реално е лист хартия, който може да бъде попълнен от всеки. Просто си връзват гащите, за да са сигурни, че прегледът ще бъде платен, независимо дали от Здравната каса или от пациента. Това, разбира се, по никакъв начин не оправдава държанието й. Тя по принцип си е малко особена. Надявам се, да се оправите бързо и да не ви се налага повече да ходите при нея. А всъщност какво искаш да кажеш с това, че личната те праща там и ти затова ходиш? С това направление ако искаш можеш и в Горно нанадолнище да отидеш на лекар.  Още веднъж - дано да се оправите скоро, а ти й тегли една майна на тази женица и бъди сигурна, че всичко се връща. newsm51

П.С. С д-р Митев наистина няма смисъл според мен да говориш, тъй като е малко особен тип и трудно може да се разбере човек с него, особено, когато е убеден, че е прав, а той ще е, тъй като той ги е измислял тези правила. Ако искаш можеш да се оплачеш на съпругата му (която не е лекар, но също се занимава с центъра) не толкова за искането за плащане, а за начинът, по който д-р Пантелеева е реагирала. Ей така за твое удовлетворение...

# 27
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Не може да няма начин да се реагира.Ние затова сме на този "хал".
Как нищо не е нарушила?Няма какво да се разправяш с нея,пиши до управителя,нищо че е особен.За такива "лекари" трябва да знаят възможно най-много хора,за да не стъпват при тяхЗащото става като във вица-искам да платя,но няма на кого/няма професионалист/.
Тя само личната карта не ти е поискала. #Cussing out

# 28
  • Мнения: 9 990
Аз не виждам проблем в политиката на здравния център, донякъде са прави, НО виждам Огромен проблем  в начина, по който на майката е било "обяснено" какво трябва да заложи...Подобни случки са с добър край за подобни лекари само защото в повечето случаи майките са тези,които ходят с децата.Ако някой татко е бил насреща и-съмнявам се точно така е щяла да реагира.И тук никой не квалифицира всички лекари-много ясно,че има и съвестни и добронамерени.Какво значи определението-тя е малко особена???Всички сме малко особени  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 3 328
Имам отлични впечатления от лекари в този медицински център - д-р Мариана Стоименова и съпруга й. Не знам дали той все още работи там, но тя със сигурност - не. Никога не ми е правен проблем за направление, а ако не се лъжа, и при мен веднъж имаше подобен пропуск с поставянето на печата. За двамата лекари и за персонала мога да кажа само най-хубави думи. Съчувствам искрено на майката, която започна темата, за нечовешкото отношение, което е изтърпяла в името на здравето на своето дете. Мисля, че е редно да бъде потърсена отговорност на въпросната персона /не искам да я наричам никак другояче/ - пред НЗОК и МЗ, въпреки битуващата все още там максима за гарваните и очите им. Ако трябва помощ, ще поровя и ще помогна със съвет.

Общи условия

Активация на акаунт