а със залежалата козметика какво правите?

  • 2 754
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 843
Бавси,  кво беше това  - козметикаІ-)) и то добра..ох.

  Иначе  с добрите кремове третирам кожените облекла и обувки.


  С добри кремове / по малко мазни/ пера коприни + сапунче
 Със стари гримове   рисувам детски картинки.. и лепило.
Червилата претоплям на водна баня.. и си правя нови.Simple Smile Не по малко маркови.
 Имам хилаяди идеи.Simple Smile)))

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Трупам, трупам, трупам - по разни козметични несесери и чантички. От време на време преглеждам, ако нещо забравено вече ми хареса - пак вадя. Периодично хвърлям и разчиствам място.
Уточнявам, че това се отнася за гримове основно. Бялата козметика я измазваме някак дружно - майка ми не е толкова капризна и разни кремове-мремове им намира приложения - я за ръце, я за друго. Шампоани-балсами, които не ми харесват, се подмотават из банята и полека свършват, използвани в момент на нужда.

# 17
  • Мнения: 5 391
Никога нищо не събирам, всяко нещо, включително и козметика, което не ми е от полза, заминава на боклука.

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Нямам такава козметика, но и да имах, не бих я подарила на никой Naughty Mr. Green Все ще успея да я ползвам Wink
Дрехи също не обичам да подарявам

# 19
  • София
  • Мнения: 3 271
Раздавам на някоя, която знам че ползва точно този цвят който не искам да имам вече. Другото хвърлям Hug и купувам нови.

# 20
  • Мнения: 4 546
чакам да й мине срокът на годност и я хвърлям

# 21
  • Мнения: 2 922
Наскоро правих голяяяяяямо разчистване. Хвърлих доста неща, а някои други подарих на сестра ми.

# 22
  • Мнения: 428
Изхвърлям я Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 291
Съхранявам /да не кажа трупам/. Често давам някои на сестра ми или майка ми. На приятелки - не, нямам такъв навик, а и не съм взимала. Но доста неща заминават и в коша.

# 24
  • Мнения: 3 342
Декоративната козметика:
Редовно/през два-три-четири месеца/ преглеждам какво се е натрупало и ако междувременно не съм използвала нещо и дори не съм се сетила за него, заминава за боклука. Обичам да разчиствам!

Другите козметични продукти:
Не се сещам за случай, в който да съм хвърлила нещо - или подарявам/гелове, пяни за коса и други такива, които по принцип не използвам, а са ми ги подарили, или парфюми, чиято миризма не ми харесва/, а на кремовете винаги намирам приложение - я за ръце, я за крака...

# 25
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз излишните и ненужни неща ги държа известно време с илюзията че ще ги ползвам, жал ми е да ги хвърлям. Но в крайна сметка пак заминават в кофата. А тези които не са подходящи за мен и знам че ще свършат работа на някой ги подарявам. Най-често на майка ми и сестра ми.
С тоалетните млека си мажа холната гарнитура, че е от естествена кожа. Със залежали кремчета за лице си мажа краката.
Вчера хвърлих два лосиона за тяло, отвратителни и лепкави и гел за коса останал от незнам кога, с надеждата да влезе в употреба.
Разчистих си място на тоалетката с други думи и в събота ще го попълння  Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 9 483
подарявам, а ако никой не хареса нещо - хвърлям, за да си направя място за следващото Simple Smile
бялата козметика за лице става козметика за крака или ръце
И аз по същият начин процедирам. Peace
Само с това допълнение, че и обувки съм чистила с остарели кремове. Grinning

# 27
  • Мнения: 521
амиаз трупам ли трупам и като вземам да чистя хвърлям.иначе ако имам нещо което несъм го ползвала го подарявам Blush

# 28
  • Мнения: 377
Обикновено хвърлям, много рядко съм подарявала, но само неща които въобще не съм ползвала.

# 29
  • Мнения: 1 250
Съхранявам /да не кажа трупам/. Често давам някои на сестра ми или майка ми. На приятелки - не, нямам такъв навик, а и не съм взимала. Но доста неща заминават и в коша.

Все едно себе си гледам. Миналата седмица напълних един кош с козметика с изтекъл срок на годност. 7-8 спирали, още толкова лакове, червила. Направо се изумих от себе си #Crazy защо съм купувала толкова неща, които почти не съм използвала, а и то можеш ли използва всичко наведнъж Crazy

Общи условия

Активация на акаунт