Въпрос към семействата, живеещи в къщи

  • 15 300
  • 178
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 785
Е да, ама аз ще имам камери, а те няма да знаят - по-хитра съм  Mr. Green

Офф, аз в едната кола мислех, че има камера  ooooh! Crazy, а то се оказа сензор за чистачки ли, за какво беше. А аз си мислях, че милото ме записва как паркирам, да няма после - Тая драскотина не е от мен!  Crossing Arms

# 151
  • Мнения: X
Аз съм виждала. Има глоби за противното, а от един съсед се бяха и оплакали. Може да им е снимал любовниците и да ги е изнудвал.  Mr. Green

# 152
  • Мнения: 4 785
Аз съм виждала. Има глоби за противното, а от един съсед се бяха и оплакали. Може да им е снимал любовниците и да ги е изнудвал.  Mr. Green



Ама те моите ще са скрити, кой ще знае че ги има  Whistling

# 153
  • Мнения: X
Като не знаят няма лошо да воайорстваш.  Mr. Green

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Аз съм виждала. Има глоби за противното, а от един съсед се бяха и оплакали. Може да им е снимал любовниците и да ги е изнудвал.  Mr. Green




в едно инфинити пред вкъщи, правеха секс посред бял ден, хубаво, че задните стъкла им бяха затъмнени - никакъв срам да ми спрат пред вратата. но нямахме камери тогава, също ми казаха други хора да погледна, иначе не бих ги видяла. бих си направила пуканки, ако имах камери  Laughing

вие голямо филмиране направихте с тези камери - а те чисто и просто си ни вършат работа, поне на нас. пак казвам - има си всякакви хора, на мен ми е нормално да имам камери на къщите, на друг - не. И освен това - отпред пред къщата имаме фирма, много движение, булевард и т.н, абсолютно си трябват.

# 155
  • Мнения: X

 И освен това - отпред пред къщата имаме фирма, много движение, булевард и т.н, абсолютно си трябват.

Точно пък на подобни места за мен е още по- безсмислено. Разбирам да е безлюдна улица и всеки минувач да буди подозрение.
На 10 метра пред къщата ни има 2 големи гимназии, на 50 метра зад къщата ни има още една средно голяма гимназия. От това по- голямо движение, здраве му кажи, но за миг не съм си помисляла за камера, какво да гледам на нея?! Да следя кой си пуши цигарата на пътя, кой избягал от час, кой имал среща с гаджето.

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
темата не беше за камери, хубаво е да прочетеш какво смята всеки за тях - ако искате да си пуснем темичка с анкета!?  Mr. Green
Елена, отзад ни е абсолютно безлюдно и като на село. Всеки си гледа неговото и дава мнение за своето, разбрах, че ти не би сложила, но разбери и ти, че да определяш на кой му е безсмислено от форум и няколко реда е смешно.

# 157
  • Мнения: X
Изказах мнение, защото на мен лично би ми било адски дискомфортно/ а мисля и, че нарушава правата ми/ да спра на някоя улица , за да си изям баничката например и някой от съседната къща да ме наблюдава.
Правата на собственика на къщата свършват до входната му врата, не мисля, че е редно да нарушава личното пространство на останалите, наблюдавайки ги с камера.

# 158
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Един си построи една огрооооооомна къща (но дворът не е толкова голям, дали има и декар) и има само 17 камери по оградите. Броих ме ги един път. Не знам вътре колко има.  Joy

# 159
  • Мнения: 8 941
Един си построи една огрооооооомна къща (но дворът не е толкова голям, дали има и декар) и има само 17 камери по оградите. Броих ме ги един път. Не знам вътре колко има.  Joy

Може да е фен на Биг Брадър човека  hahaha

# 160
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641

Правата на собственика на къщата свършват до входната му врата, не мисля, че е редно да нарушава личното пространство на останалите, наблюдавайки ги с камера.

точно така е, затова аз си гледам кой идва у нас, кой влиза, къде шуми в двора ми и т.н. Хора по улицата и да седна на пуканки не ми беше хрумвало да гледам с интерес, въпреки, че ги виждам - толкова идеи може да даде форума  Laughing

приятен уикенд, ако желаете може да обсъдим паячетата в къщите, които са много повече от тези по блоковете и апартамента и как се справяте с тях?  newsm78

# 161
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 509


приятен уикенд, ако желаете може да обсъдим паячетата в къщите, които са много повече от тези по блоковете и апартамента и как се справяте с тях?  newsm78

Майтапът настрана, но от известно време са ни нападнали едни паяци... Една година живеем в къщата, сега започнаха да ни нападат  Rolling Eyes

# 162
  • Мнения: X
Райт не помага ли за паяци?

# 163
  • Мнения: 6 214
Сега имам един огромен над леглото си и се чудя какво да го правя, Ако го погна да го пръскам с нещо, може да избяга и да се скрие някъде. Май ще го "глътна" с прахосмукачката. Малко тъп въпрос, ама може ли после да излезе от нея?

# 164
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 509
Аз ги гълтам с прахосмукачката  Laughing Не вярвам да излизат от там, изсипвам прахоляка, вероятно измират в него.

Общи условия

Активация на акаунт