Минус 10 килца

  • 5 076
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 127
При тези килограми е абсурд да сваляш по кило на ден, та ако ще да не ядеш нищо. Отделно, ще си забавиш метаболизма и после дори това плодче на ден ще ти се лепи. И трето, дори да имаш нещо излишно, по-добре го стегни със спорт, а не да топиш чрез глад.
Малко информация ли има, че да ви се набие най-сетне в главите, че отслабването чрез гладуване е пълна отживелица и не води до нищо добро за организма ви?

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Вероятно момичето е още младо, няма опит с диети и отслабване, но има невероятни критерии, които за мен граничат с анорексични.
На височина 1,75 да искаш да си 48 кг си е чист скелет.

Веси, според мен можеш да станеш скелет, но ще ти трябват повече от 20 дни.
Поне 3 месеца не яж, и ще станеш скелета, който искаш.

Боже мой ...  ooooh!

Евала на Фея за снимката.

# 17
  • Мнения: 1
Мила авторке, ако искаш подлагай се на тези безумни диети, яж като една моя позната по един морков на ден и стани скелет! Влез в болница и на системи. Аман от глупави диети! Как изобщо не проувяваш колко плоско разсъждаваш?! И че само ще навредиш на здравето newsm78
Няма нищо по-полезно от балансираното хранене и спорта за поддържане на здрав дух и тяло. Да беше помислила по-рано, че ще ходиш на море, а не за 2 седмици да искаш да ми сваляш 10кг.
Практически невъзможно е Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Така се расте, така се пораства.
Нека се пробва, нека види как с кански усилия на волята ще свали не повече от 2 кг и то от вода и нека после си ги качи, и така ще разбере, че всичко казано тук не е чешане на езици.
То ако така се отслабваше ...

# 19
  • Мнения: 134
Така се расте, така се пораства.
Нека се пробва, нека види как с кански усилия на волята ще свали не повече от 2 кг и то от вода и нека после си ги качи, и така ще разбере, че всичко казано тук не е чешане на езици.
То ако така се отслабваше ...
Не съм съгласна с теб. От миналата седмица съм на монодиета, с която свалих 7 кг. за 10 дни и повярвай ми не е само вода. Преди 3 г. свалих с японското чудо 6 кг. за 1 седмица (от 67 на 61 кг.), от които след това не качих и грам. Според мен отслабването е строго индивидуален процес. Всека организъм е различен и се повлиява по различен начин от отделните храни, хранителни режими и спорт.
Иначе аз напълно подкрепям преждепишещите, че 49 кг. при ръст 175 см. не са съвършени мерки. Според мен жена с такова телосложение ще изглежда не само кльощава, но и повяхнала и отслабването ще има обратен ефект. Но пък ако жената се чувства добре така, няма лошо, дано успее да свали колкото иска.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
не желая да споря с никого. Всеки си има глава,  с която да мисли, разсъждава, чете и яде  Laughing
това е мое мнение и бих посъветвала и дъщерите си така.

# 21
  • Мнения: 1
И все пак , обръщам се към авторката , успя ли да отслабнеш желаните кг?   love001 

# 22
  • Мнения: 1 809
Така се расте, така се пораства.
Нека се пробва, нека види как с кански усилия на волята ще свали не повече от 2 кг и то от вода и нека после си ги качи, и така ще разбере, че всичко казано тук не е чешане на езици.
То ако така се отслабваше ...
Не съм съгласна с теб. От миналата седмица съм на монодиета, с която свалих 7 кг. за 10 дни и повярвай ми не е само вода.
Вярвам ти, не е било само вода, а и мускули. Невъзможно е за толкова кратко време да се свалят толкова килограми мазнини. 1кг мазнина е около 9000калории. Нали не се опитваш да ми кажеш, че на ден си била с такъв калориен дефицит?

# 23
  • Мнения: 2 127
За 1 седмица може да се свали до 1 кг мазнина, не повече. Всичко над това е вода, мускул и евентуално нещо задържано в организма, което може да е изхвърлено.
Замислете се защо все се говори, че не е добре да се свалят по над 5 кг в рамките на месец.

# 24
  • Мнения: 1
Стресира се организмът , това е сигурно!

# 25
  • Мнения: 1
Аз да попитам всички дето са се хукнали да отслабват по 7-10 кила на седмица... Евала ви правя, това не при всеки се получава. Ама тея пусти стрии не ви ли се появяват newsm78 Че голяма е вероятността да се получат при такова рязко отслабване.
И аз съм имала намерение да свалям с тея безумни диети, при които ядеш само 2 яйца на ден или малко кис. мляко, ама като ми изплуват пред очите стриите и се отказвам Wink Grinning

# 26
  • Мнения: 1
Аз получих стрий преди време от напълняване, но съм чувала , че се заличавали с утайка от кафе!

# 27
  • Мнения: 1
Не, аз си правя този пилинг, главно на лицето Peace Омекотявя доста кожата, иначе го препоръчват като антицелулитно Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 4 878
Откога и в тоя подфорум почнаха да пускат пързалки?  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 793
Склонността към образуване на стрии според мен е генетично заложена. При някои повече, при други по-малко, може би има жени, при които дори бременността не оказва влияние. newsm78

И аз да попитам авторката успяла ли е да отслабне?

Общи условия

Активация на акаунт