Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 19 ~

  • 46 054
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Гамзе, ще снима нова фотосесия за 'Marie Claire' Невероятна е! ♥♥♥


# 16
# 17
  • Мнения: 11 766
Гамзе, ще снима нова фотосесия за 'Marie Claire' Невероятна е! ♥♥♥



Благодаря за снимките! Гамзе наистина е невероятна ... smile3525 newsm76  Kissing Heart

# 18
  • Мнения: 11 766
Роси, благодаря ти за хубавите думи. Hug
Рени, благодаря ти за снимките.  bouquet
Приятно гледане на всички, които ще гледат серията. Hug

Епизода беше страхотен - по-късно ще си кажа мнението за него. Благодаря ти за всички снимки ...  smile3525 Two Hearts  Kissing Heart

# 19
  • Мнения: 11 766
Цялата истина..  Mr. Green



За поредна седмица в програмните схеми на bTV, Нова Телевизия и TV 7 предстоят промени и нови заглавия.

Да започнем с новостите по bTV, която ни е подготвила премиера и продължение на отдавна у нас чакани сериали.

Считано от 12-ти юли (петък), всеки делничен ден, от 13:30 до 15:00 ч., медиата ще върти дългоочакваните нови епизоди от турския полицейски сериал „Опасни улици” („Arka Sokaklar”). Желаем да отбележим, че на 12-ти юли (петък) ще бъде повторен последния излъчил се в ефира на bTV, двеста петдесет и четвърти, епизод от сагата с Зафер Ергин, Гамзе Пекташ, Йозгюр Озан и Уур Пекташ. На 15-ти юли (понеделник), отново между 13:30 и 15:00 ч., bTV ще покаже и първата премиерна серия от шестия сезон на „Опасни улици” („Arka Sokaklar”) – двеста петдесет и пета. Новите епизоди от дългогодишния хит на Kanal D ще заместят приключващия на 11-ти юли (четвъртък), от 13:30 до 15:00, друг турски премиерен сериал – осемдесет и седем серийния „Диво сърце” („Deli Yürek”). За съжаление, повторения на епизодите от „Опасни улици” („Arka Sokaklar”) bTV няма да се предлага.
Напомняме Ви, че миналата седмица в интернет сайта Пиеро 97 се появи информация, че Нова Телевизия ще излъчва повторения от „Опасни улици” („Arka Sokaklar”) – от 15-ти юли (понеделник), всеки делничен ден, от 17:00 ч. След като се свързахме с екипа на медиата за потвърждение на новината, от там заявиха, че е допусната грешка и че нямат права за излъчването на турския сериал. От Нова Телевизия допълниха, че цяло лято, между 17:00 и 18:00 ч., в ефира им ще се излъчват повторения на изданията от съдебното предаване на Нана – „Съдебен спор”.


Благодаря ти за инфото! Това е друго нещо - колко много неща се изписаха. Тук поне нещата се изясняват ... smile3525

# 20
  • Мнения: 11 766
Ето две нови невероятни снимки на Чаала с хората от академията - много е готина ...  smile3525 newsm76 Two Hearts



# 21
  • Мнения: 11 766
Прекрасна снимка на Берк зад кадър от новия му сериал - мисля че момичето е негова фенка. Берк е страхотен ... smile3525 Two Hearts  love001  Kissing Heart Two Hearts

# 22
  • Мнения: 0
Момичета на вас хареса ли ви епизода?   Hug

Започна със Синан, както видяхте, как ги преби и двамата много ме изкефи, накрая с неговия робот екипа, докато най-сетне го намериха, той сънуваше Елиф  и после се разпрегръща с всички..  Heart Eyes newsm76  loveuuu

Месут и Сейран избиват рибата, тая как му се мята  hahaha А като Енгин му каза за Мадрид, умря от кеф, а и казаха, че ще имат момиченце, жалко, че ще го загуби ..  Sad

Зейнеп в целия си блясък, иска да хване за косата Мелек..  Mr. Green Мурат и Зейнеп  и в колата не се понасят, понякога ми иде да ги прасна..  hahaha Зейнеп е голям тарикат, измъква се само ;д  З; Йомер , ръсте ще иска да вижда баща си по-често. А; Само Йомер ли? З; И Мурат ще иска, разбира се ..  Mr. Green Mr. Green Mr. GreenСъщо така и после като бяха в парка, че и преди него, оправяше си и косата..  hug Heart Eyes Flushed

Много ми стана смешно като лалето затапи Мелек  Joy Мелек; Ние може да ви готвим. Али;Стига ти можеш ли да готвиш? ( Или подобно, не мога да се сетя )  Mr. Green Но идването на лалето си беше уникално вика; Повече никога в почивен ден няма да дойда  hahaha hahaha И Хюсню; Лято цвете  Joy Joy Умирам от смях с тея, липсваха ми .. ♥

Няма как да пропусна магаретата, направо ме разбираха, така се загледаха в Еда, че и там им останаха очите, Текин обърка и френския ключ и накрая горкия със счупени ребра, а после Хюсню докато им се кара ме разби и като се сещам ми става още по-смешно уникати и половина, егаи техниката за бой  rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

# 23
  • Мнения: 0
Прекрасна снимка на Берк зад кадър от новия му сериал - мисля че момичето е негова фенка. Берк е страхотен ... smile3525 Two Hearts  love001  Kissing Heart Two Hearts



Може, но снимката много ми харесва, толкова е яка ..  Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 0
Момичета на вас хареса ли ви епизода?   Hug
Започна със Синан, както видяхте, как ги преби и двамата много ме изкефи, накрая с неговия робот екипа, докато най-сетне го намериха, той сънуваше Елиф  и после се разпрегръща с всички..  Heart Eyes newsm76  loveuuu
Даа, много ми хареса. Hug
Точно на частта със Синан в началото, през цялото време бях настръхнала. Знаех си, че ще ги пребие и че нищо няма да му направят, но през цялото време не спрях да се притеснявам. Луда работа. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 11 766
Момичета на вас хареса ли ви епизода?   Hug

Започна със Синан, както видяхте, как ги преби и двамата много ме изкефи, накрая с неговия робот екипа, докато най-сетне го намериха, той сънуваше Елиф  и после се разпрегръща с всички..  Heart Eyes newsm76  loveuuu

Месут и Сейран избиват рибата, тая как му се мята  hahaha А като Енгин му каза за Мадрид, умря от кеф, а и казаха, че ще имат момиченце, жалко, че ще го загуби ..  Sad

Зейнеп в целия си блясък, иска да хване за косата Мелек..  Mr. Green Мурат и Зейнеп  и в колата не се понасят, понякога ми иде да ги прасна..  hahaha Зейнеп е голям тарикат, измъква се само ;д  З; Йомер , ръсте ще иска да вижда баща си по-често. А; Само Йомер ли? З; И Мурат ще иска, разбира се ..  Mr. Green Mr. Green Mr. GreenСъщо така и после като бяха в парка, че и преди него, оправяше си и косата..  hug Heart Eyes Flushed

Много ми стана смешно като лалето затапи Мелек  Joy Мелек; Ние може да ви готвим. Али;Стига ти можеш ли да готвиш? ( Или подобно, не мога да се сетя )  Mr. Green Но идването на лалето си беше уникално вика; Повече никога в почивен ден няма да дойда  hahaha hahaha И Хюсню; Лято цвете  Joy Joy Умирам от смях с тея, липсваха ми .. ♥

Няма как да пропусна магаретата, направо ме разбираха, така се загледаха в Еда, че и там им останаха очите, Текин обърка и френския ключ и накрая горкия със счупени ребра, а после Хюсню докато им се кара ме разби и като се сещам ми става още по-смешно уникати и половина, егаи техниката за бой  rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

Епизода беше страхотен! Много ми хареса - отлично си описала любимите си моменти. След малко и аз ще напиша моя коментар-роман за епизода ... Mr. Green Two Hearts smile3525

# 26
  • Мнения: 11 766
Момичета на вас хареса ли ви епизода?   Hug
Започна със Синан, както видяхте, как ги преби и двамата много ме изкефи, накрая с неговия робот екипа, докато най-сетне го намериха, той сънуваше Елиф  и после се разпрегръща с всички..  Heart Eyes newsm76  loveuuu
Даа, много ми хареса. Hug
Точно на частта със Синан в началото, през цялото време бях настръхнала. Знаех си, че ще ги пребие и че нищо няма да му направят, но през цялото време не спрях да се притеснявам. Луда работа. Mr. Green

Аз както винаги се наслаждавах на Синан - миличкия е толкова смел и прекрасен. Личи си, колко много обича Елиф - как си беше легнал до лодката с нейното име ... newsm51 Two Hearts Two Hearts

# 27
  • Мнения: 11 766
Прекрасна снимка на Берк зад кадър от новия му сериал - мисля че момичето е негова фенка. Берк е страхотен ... smile3525 Two Hearts  love001  Kissing Heart Two Hearts



Може, но снимката много ми харесва, толкова е яка ..  Heart Eyes Heart Eyes

Така е - страхотна снимка! newsm76

# 28
# 29
  • Мнения: 11 766
Аз ви пожелавам лека нощ с една снимка на Зейнеп Бешерлер. Пише че е нова, аз лично досега не съм я виждала. Вие какво ще кажете? newsm78


Аз не съм я виждала - страхотна е ... Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт