КГБ = Клуб на Готините Баби - 137.

  • 83 625
  • 712
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 894
Добро утрооооооооооооооооо! Hug

Да сложа кафето,  food010че ще тръгваме към Несебър
sport027  grinning039  car003  car003
Нали  ще се видим с приятели и ми е приповдигнато,пък и нали съм Пантелей пътник,дай ми да пътешествам.
Дидиа,Тану Hugскъпи приятелки благодаря ви. Още ведъж да благодаря на всички и дано се сбъднат пожеланията ,най -вече за внуци,ами време е  Grinning
Снощи ходихме на "Петте кьошета,има градина , хубаво беше,топло -27 С.Към 19.30  ч. мъжът ми казва -""вече брояхме парите по това време-смееееееех hahahaХапнахме,пийнахме и решихме да се разходим по Княз Борис,толкова отдавна не сме го правили,хванати под ръка минахме по "стъргалото"-народ и парад на парфюми GrinningНаправихме едно тигелче и се прибрахме в къщи.Как сме отвикнали да се забавляваме,все забързани в ежедневието,с грижи за децата и дома,годините неусетно се нижат,а трябва да бъдем малко егоисти
Скрит текст:
,как ли ще стане ха ха?
цък
Скрит текст:
Скрит текст:
Това синьото на ръката е от дръжката на вратата,да не си  мислите ,че  ме е тряснал ММ  Joy Joy Joy
Приятни почивни дни момичета,където и да сте!!!!!!!!!!! sun sun travel

# 706
  • Мнения: 15
Добро да е съботното утро за всички ! Hug

Ивка ,чудесно сте изкарали   и нали виждаш колко малко му трябва на човек за да е щастлив !Правете го по-често ! Heart Eyes
Аз отдавна съм пренаредила приоритетите си ,защото отдавна сме сами  у дома с ММ  -разходки,забавления,вечери  -заедно  с него като в доброто старо време  и това ми носи удовлетвореност ! Blush
Днес  обаче тази удовлетвореност е двойна защото малкото момче  е у дома Въпреки че още спи в съседната стая ,уханието на  парфюма му ми изпълва душата! Laughing
Стане ли  и ние тръгваме  към Поморие Ще посетим храма ,в който сме нарекли  икона за него ,ще огледаме имота дали си е на местото  и ще се поразходим Е би било още по пълно щастието ако и снахичката ми беше тук ,но...следващия път Simple Smile
Оставям ви за да приготмвя любимите палачинки с ягодово сладко !
До скоро и  нека и вашия ден ви носи радост !

# 707
  • София
  • Мнения: 4 177
Добро утро.

Отново да попитам Ще има ли среща в Банкя?

# 708
  • Мнения: 77

Ехоооооо, къде сте, тайфаааааааа............. ruporuu

Аз ходих на плажа ни, на "Парад на хвърчилата", откри го Искрен Пецов, каза че за първи път се провежда във Варна такъв парад.
Има гостуваща руска банда, свирят и пеят момчетата, в небето се реят безброй хвърчила, различни по големина и по форма.
Има като птици, като риби, като дракони, като фунии, кръгли, продълговати, триъгълни..... всякакви! Joy
Детска радост под небето, до морето! sun
Пише, че празника ще е цял ден.
Видях се с някои от жените от Клуба и като ме напече достатъчно слънцето си тръгнах.

Напазарих малко- хляб, сладолед, банани на промоция, сега нали се купуват дини и пъпеши, та намалили цената с левче, и после хайде у дома на хладина! tooth

Явно и вие, щом ви няма тук си прекарвате времето някъде на вън.
Аз след минути- направо в басейна! newsm37

Приятен след обяд! Flowers Sunflower

# 709
  • София
  • Мнения: 16 023
Къде сте??????????????
имате много поздрави от Здравка. Сутринта с Йойо заминаха за няколко дни на почивка. Пламен ги закара до автогарата.
Танита, още ли сте на басейна? Сигурно е много приятно така.
Аз днес пак направих малко доматчета, Пламен готви и то деня си мина. Утре по някое време чакам Аненце.

# 710
  • Мнения: 1 082



    ЧЕСТИТО НА РУМИ МЛАДЕНОВА!!!

# 711
  • Мнения: 77

Айша, всеки ден след 16.30 часа се плацикам за час-час и половина в басейна, че преди това е страшен пек на покрива на къщата ни.
Тогава вече един широк комин хвърля сянка, демек слънцето е зад комина, а аз в басейна! Joy
Обичам лятото, но да съм на сянка, за това и почти не ходя на плаж, най-много съм правила 11 бани за трите летни месеца, и направо съм жива опечена!  Embarassed
Имам познати, които отиват на плаж от сутринта, с хладилната чанта с бира, със сандвичите, с чадърите, с вестниците, с кръстословиците..... на пясъка спят и се прибират за вечеря! Mr. Green
Никога не съм стояла повече от два-три часа, и то под чадър, иначе ще получа сърдечен удар, а и съклет ме хваща! Laughing
А, бе всеки луд с номера си, че и аз с моя! #Crazy



ЛЕКА  НОЩ ! smile3524


# 712
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте , момичета!   bouquet
Завъртяла ме е шайбата около децата , в понеделник и
дедко си идва за 2 седмици отпуска и съвсем...  Crazy
Та заради това пускам мааалко по рано новата тема.  Peace


Заповядайте в новата тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=734036.new#new

Общи условия

Активация на акаунт