щтастлива мама за втори път

  • 642
  • 9
  •   1
Отговори
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
здравеите и от мен! много се радвам да се присъединия към вас и ,че ще можем да обменяме опит.аз родих второто си дете преди един месец на 29.12.2005.имам и по-голям син на 12 год.аз сам на 35 год.,вчера ги навърших.поздрави и целувки на всички мами и техните сладки ангелчета!

# 1
  • Мнения: 178
Здравей миличка! Да ти е живо и здраво детенцето. Аз също на 02.03 ще навърша 35г. - синът ми е в 6клас/12г./ и съм бременна. Радвам се за теб. Как мена бремеността ти и по- леко ли роди от първия път? Питам,защото когато раждах синчето бая зор видях....

# 2
  • Мнения: 46 660
Добре дошла при нас   bouquet
Да са ти живи и здрави дечицата и Честит рожден ден на патерици

# 3
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
здравей!и двете деца родих със секцио.,като първото раждане беше с пълна ъпойка , а второто със спинална.големият ми син се казва ТЕОДОР , а сега малкия-МАРТИН.първата бременност протече лесно,но с втората имах проблеми докато родя.,но всичко лошо се забравя бързо, когато видиш на бял свят своето детенце!

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Добре дошла  bouquet  bouquet
Честит рожден ден на патерици, да си много щастлива мама и съпруга newsm51 newsm51
Да са ти живи и здрави и двете дечица Heart Eyes

# 5
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
благодаря от сърце,petka!

# 6
  • Мнения: 660
Честито ти детенце ! Да са ти живи и здрави и много щастливи мигове и с двамата ! Мъжка майка !  Peace
Сигурно е много хубаво ...
Аз нямам търпение вече да дойде май ! Горе долу с теб имаме близки "данни " -на 33 год. съм и на мен ми е втора бременност , баткото Борислав е на 11 год. , но бебока още не го знаем какъв е ?!  ... но това няма значение , чакаме го с нетърпение и да е живо и здраво !
Честито на патерица за твоя празник - бъди жива и здрава , и да имаш много енергия за справяне с живота !!!  bouquet

# 7
  • Мнения: 448
Добре дошла и ЧЕСТИТО и от мен!Желая ви много здраве най-вече и само щастливи мигове с двете ти дечица.  bouquet

# 8
  • Мнения: 992
Четито ти детенце, да е живо и здраво, да ви носи много радост.
Добре дошла. Hug

# 9
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 430
Добре дошла!  HugДа са ти живи и здрави дечицата, и много да те радват! Честит празник на патерица!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт