Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 77

  • 70 044
  • 740
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 559

Даpки, благодаpя ти за инфото. Hug Hug Хубаво е да ни дъpжиш в течение... Laughing
Последно, това ли ще е Нуpбану в новия сезон? newsm78 newsm78
Може би Мишел ще ни подскаже? newsm78 newsm78


# 61
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Жу, слагайте линкчета към новините, защото така ще е по-лесно.

Вчера постнах инфото за Мерием, защото го засякох случайно в нета. Реших, че е по-уместно да го постна в тази тема, защото тя си е за ВВ. Нямам отношение относно заболяването на Мерием, но не одобрявам връзката й с Джан Атеш. Някъде бях видяла как заедно са на връчването на някакви награди, Мерием беше станала да си получи наградата, а той я плесна пред всички по дупето...много ми стана кофти от това. Незнам, аз го тълкувам като неуважение и най-вече на липса на морал от негова страна.


Последна редакция: пт, 19 юли 2013, 13:12 от ~Мишел~

# 62
  • Мнения: 14 453
М,да и тук оплюхме некоректното потупване отзад Mr. Green

# 63
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
М,да и тук оплюхме некоректното потупване отзад Mr. Green

Трябваше да и целуне ръка и да я поздрави...просташка постъпка, която не говори добре за него, дано има други достойнства, които да компенсират недостатъците.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 4 535
М,да и тук оплюхме некоректното потупване отзад Mr. Green

Трябваше да и целуне ръка и да я поздрави...просташка постъпка, която не говори добре за него, дано има други достойнства, които да компенсират недостатъците.

Има, да.Апартамент от 400 кв.м. с гледка към Босфора - това са му другите достойнства.

# 65
  • Мнения: 3 485
http://www.haber01.com/muhtesem-yuzyil-a-gokce-bahadir-transferi … r936-h562647.html

Ето кой ще играе Фатма султан.Артистката е играла в "Листопад".

# 66
  • Мнения: 13 559

Към постинга на Тио. Grinning
Точно за династията. Mr. Green


# 67
  • Мнения: 0
Турските медии продължават да тиражират слуховете , че Мерием е напуснала сериала, заради, хонорара си ,което не е точно така. Ако си спомняте , тя излезе в защита на обсужващия  персонал ,които са получавали много ниско възнаграждение, не съответщвато на тежките условия в , които работят.Освен това, тя има право да иска по голям хонорар за себе си. Сазамо за сравнение,Халит, получава по 30,000 евро за епизод ,а тя 12,500.Вярно е ,че Халит е по- известен но нали и тя играе главна роля и се справи с нея почече професионално и блестящо и получи награда за най-добра драматична актриса за 2012 година.

# 68
  • Мнения: 3 485
Турските медии продължават да тиражират слуховете , че Мерием е напуснала сериала, заради, хонорара си ,което не е точно така. Ако си спомняте , тя излезе в защита на обсужващия  персонал ,които са получавали много ниско възнаграждение, не съответщвато на тежките условия в , които работят.Освен това, тя има право да иска по голям хонорар за себе си. Сазамо за сравнение,Халит, получава по 30,000 евро за епизод ,а тя 12,500.Вярно е ,че Халит е по- известен но нали и тя играе главна роля и се справи с нея почече професионално и блестящо и получи награда за най-добра драматична актриса за 2012 година.
Разликата между Халит и Мерием е от небето до земята ,изобщо не може да се прави сравнение.Халит е изградено име в турското кино и то съвсем заслужено.Мерием с помоща на Мерал и екипа започна да се утвърждава и би трябвало да бъде наистина признателна за това ,иначе изобщо нямаше и да чуем за нея.Харесвам Мерием но си имам едно наум... Peace

# 69
  • Мнения: 683
Тио, благодаря ти, че сподели с нас колажите си   bouquet Hug Много ми харесаха!
Дарки, благодаря ти за подсказките за 4 сезон   bouquet   bouquet
Лили, изтеглих си "Романтичната комедия 2". Сега е лято и е добре да се отпуснем и посмеем. А щом и Селим/Сюмбюл участва си е направо бонус.
Laughing


# 70
  • Мнения: 683
Джу, още преди време бях сложила информацията, че Нурбану Султан ще се играе от Denise Capezza. Самата тя беше писала в Инстаграм, че е била на снимачната площадка. Феновете я разпитваха за Мерием, но тя каза, че Вахиде ще играе Хюррем. Това беше по време на снимките на 103 серия.



# 71
  • Мнения: 19
Това не е ли Лейля от Листопад?Значи най-накрая ще видим и последната сестра на султана,колко интересно Laughing Да бяха избрали другата,ама нищо Laughing Принцовете не трябва ли вече да пораснат,няма ли да ги сменят? Rolling Eyes Най удачно е принц Селим да се играе от Къванч,много добре би се получило Hug

# 72
  • Мнения: 3 485
Ани благодаря за снимките   bouquet  Много красива жена е Дениз ще се радвам да я видя като Нурбану султан. Peace
mamka_bubka   и на мен повече ми допада Къванч в ролята на Селим... Peace

# 73
  • Мнения: 683


Рустем паша Озан Гювен прекарва отпуската си в Бодрум заедно със сина си Али Атеш ( от брака му с режисьорката Туркан Дерия. В чест на единствения си син, Озан си е направил татуировка с неговото име.




Хамди Алкан (млечният брат на Султан Сюлейман и син на Афифе Хатун) е много горд с дъщеря си Елиф Зайнеп. Тя току що е завършила училище и смята да постъпи в консерваторията. "Уверен съм, че тя ще стане един чудесен музикант".

# 74
  • Мнения: 683
Аз викам да ни слагат Киво за Селим и Мерием за Хюррем, че да си гледаме с кеф 4 сезон  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт