ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 95 640
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7
 Здравейте, момичета!
Къде мога да поръчам хавлия за кръщене, имам предвид да ми я избродират с името на детето и датата?
Благодаря ВИ!
 Hug Hug Hug

# 61
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 626
Здравейте, момичета!
Къде мога да поръчам хавлия за кръщене, имам предвид да ми я избродират с името на детето и датата?
Благодаря ВИ!
 Hug Hug Hug

http://prodavalnik.com/za-krschene-i28105493
https://sites.google.com/site/wwwtashevitmcom/

# 62
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
За картите за деца в градския транспорт - по принцип са задължителни. По линиите на фирма "Надежда" не искат, веднъж като я показах, кондукторката каза "Добре, но да знаете, че ние от фирма "Надежда" не искаме карти за децата".

# 63
  • Мнения: 5 608
Благодаря за отговорите за картите ! А хубави памучни одеала( нормални размери) къде мога да потърся ? Благодаря Simple Smile

# 64
  • Мнения: 30
За картата имам пресни впечатления от преди няколко дни. Таксуваха ми с билет бебето в количката, което още не беше навършило три месеца. Кондукторката ми обясни, че билетът бил важен, защото имал ролята на застраховка. Картата се вадела безплатно на автогарата. Трябвал само акт на раждане, но нямало нужда от снимка (а преди и снимка били искали Simple Smile ).

Между другото, до администратора - виждам, че в информацията в началото на темата са изредени телефоните на някои детски градини в града, но е пропусната "Соня". Ако прецените, може да добавите и нея. Телефонът й е 062/644840

# 65
  • Мнения: 873
Карта за градски транспорт може и да не ти потрябва......ако не можеш да го ползваш, например! Вече ми се случи да не мога да се кача с количката в една 13-ка, защото вместо автобус пристигна едно бусче, нагъчкано със седалки! Опитах се да намеря координати на въпросния превозвач-Атанасов, но ударих на камък. Иначе щеше да му се стъжни  Twisted Evil

# 66
  • Мнения: 6 594
Къде в Търново може да се намери подобно нещо? 
Скрит текст:
И ориентирна цена?

# 67
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Къде в Търново може да се намери подобно нещо?  
Скрит текст:
И ориентирна цена?



Мисля, че съм виждала в Хиполенд.

Иначе ето тук има най-различни видове, ако не те притеснява он-лайн пазаруването:
https://www.mytoys.de/catalog/search?query=Fussabdruck&produ … =40&sugg=true

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 00:00 от pepi:)

# 68
  • Велико Търново
  • Мнения: 111
Здравейте, мами! Да попитам, знаете ли някъде в Търново да има плуване за бебета? Нашия тати много иска да запишем Преси, но аз не съм чувала за ВТ да има такова нещо.

# 69
  • В.Търново
  • Мнения: 6 720
Мисля, че няма.

# 70
  • Мнения: 1 710
Няма, и аз търсих, когато Яни беше бебе.

# 71
  • Мнения: 30
Отпечатъци за бебета има в Хиполенд, много и най-различни видове, цените са различни, варират от 20 до 50-60 лв.
Плуване за бебета в Търново мисля, че няма.
Аз имам предложение към майките на дечица между 1 и 2 г. Тъй като в Търново няма курс за ранно чуждоезиково обучение който да се провежда заедно с майките на дечицата, а аз имах огромно желание да запиша моя син на такъв курс. Разпитах тук там и една преподавателка е съгласна да сформира такава група, но трябва да има поне 3-4 дечица, всичко става под формата на игри, песни и т.н. Който има интерес да ми пише на лични.

# 72
  • Мнения: 527
Здравейте, не съм от Търново, но прочетох инфо в нета за магазин Губерков. Вярно ли е, че продават меса и колбаси без консерванти?  Пробвали ли сте ги, хубави ли са, а случайно да помните диапазон на цените? 

Благодаря на отзовалите се

# 73
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Здравейте, не съм от Търново, но прочетох инфо в нета за магазин Губерков. Вярно ли е, че продават меса и колбаси без консерванти?  Пробвали ли сте ги, хубави ли са, а случайно да помните диапазон на цените? 

Благодаря на отзовалите се

Хм.., сега разбирам с какво обясняват смрадта, дето се носи в магазина.
Ако са без консерванти, тогава да ги съхраняват по определени правила. Но, за съжаление не го правят.  Confused

# 74
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Здравейте, не съм от Търново, но прочетох инфо в нета за магазин Губерков. Вярно ли е, че продават меса и колбаси без консерванти?  Пробвали ли сте ги, хубави ли са, а случайно да помните диапазон на цените? 

Благодаря на отзовалите се

Аз не съм сигурна дали изобщо има останал такъв магазин в града.
Последно гледах един малко над спирката на Беляковско шосе, но работеше от дъжд на вятър.
Имаше време, когато продаваха собствена продукция, спазваха санитарни изисквания. Сега не бих си купила нищо от там.

Общи условия

Активация на акаунт