ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 95 597
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 80
veronika успокой се малко и си изчакай прегледа,пулс се чува чак след 8ма седмица...ако е кухо яйце организма го изхвърля сам и това става в съвсем ранна фаза.Не съм лекар,но това съм чувала.

# 646
  • Мнения: 779
З дравейте.  От известно време "водя борба" с венците си. Нямам видимо възпаление, не кървят, не болят, но на 2-3 места, имам леко отлепване на венеца. Посещавам зъболекар редовно, тя се грижи за пломбите ми, но не обръща внимание на венците ми, дори след като я питах. Пролетта посетих друг стоматолог, който провери за кървене със сонда, но не откри такова и ме отпрати. Притеснявам се за това отлепяне (разбрах, че се казва джоб)  и търся добър стоматолог, който може да ме прегледа и евентуално да почисти мястото и да ми помогне да затегнем венеца обратно към зъба. Сериозен човек съм и се грижа за зъбите си, та можете да си представите колко ме тревожи това. Моля за съвет - препоръчайте ми стоматолог, който е способен и ви е помогнал. Благодаря, мили хора. 

# 647
  • Мнения: 1 811
З дравейте.  От известно време "водя борба" с венците си. Нямам видимо възпаление, не кървят, не болят, но на 2-3 места, имам леко отлепване на венеца. Посещавам зъболекар редовно, тя се грижи за пломбите ми, но не обръща внимание на венците ми, дори след като я питах. Пролетта посетих друг стоматолог, който провери за кървене със сонда, но не откри такова и ме отпрати. Притеснявам се за това отлепяне (разбрах, че се казва джоб)  и търся добър стоматолог, който може да ме прегледа и евентуално да почисти мястото и да ми помогне да затегнем венеца обратно към зъба. Сериозен човек съм и се грижа за зъбите си, та можете да си представите колко ме тревожи това. Моля за съвет - препоръчайте ми стоматолог, който е способен и ви е помогнал. Благодаря, мили хора. 
Дано да се включи някой - аз само искам да пиша- като го направи, да не пише на лични, а тук.Благодаря.Хубав ден на всички!

# 648
  • Мнения: 779
З дравейте.  От известно време "водя борба" с венците си. Нямам видимо възпаление, не кървят, не болят, но на 2-3 места, имам леко отлепване на венеца. Посещавам зъболекар редовно, тя се грижи за пломбите ми, но не обръща внимание на венците ми, дори след като я питах. Пролетта посетих друг стоматолог, който провери за кървене със сонда, но не откри такова и ме отпрати. Притеснявам се за това отлепяне (разбрах, че се казва джоб)  и търся добър стоматолог, който може да ме прегледа и евентуално да почисти мястото и да ми помогне да затегнем венеца обратно към зъба. Сериозен човек съм и се грижа за зъбите си, та можете да си представите колко ме тревожи това. Моля за съвет - препоръчайте ми стоматолог, който е способен и ви е помогнал. Благодаря, мили хора. 
Дано да се включи някой - аз само искам да пиша- като го направи, да не пише на лични, а тук.Благодаря.Хубав ден на всички!
И Вие ли търсите такъв стоматолог?

# 649
  • Мнения: 187
З дравейте.  От известно време "водя борба" с венците си. Нямам видимо възпаление, не кървят, не болят, но на 2-3 места, имам леко отлепване на венеца. Посещавам зъболекар редовно, тя се грижи за пломбите ми, но не обръща внимание на венците ми, дори след като я питах. Пролетта посетих друг стоматолог, който провери за кървене със сонда, но не откри такова и ме отпрати. Притеснявам се за това отлепяне (разбрах, че се казва джоб)  и търся добър стоматолог, който може да ме прегледа и евентуално да почисти мястото и да ми помогне да затегнем венеца обратно към зъба. Сериозен човек съм и се грижа за зъбите си, та можете да си представите колко ме тревожи това. Моля за съвет - препоръчайте ми стоматолог, който е способен и ви е помогнал. Благодаря, мили хора. 
Дано да се включи някой - аз само искам да пиша- като го направи, да не пише на лични, а тук.Благодаря.Хубав ден на всички!
И Вие ли търсите такъв стоматолог?

Аз бих ти препоръчала клиниката на Войчеви. Ходила съм при майката и при синът й. Страхотни са и двамата. http://dcvoychevi.com/

# 650
  • Мнения: 779
З дравейте.  От известно време "водя борба" с венците си. Нямам видимо възпаление, не кървят, не болят, но на 2-3 места, имам леко отлепване на венеца. Посещавам зъболекар редовно, тя се грижи за пломбите ми, но не обръща внимание на венците ми, дори след като я питах. Пролетта посетих друг стоматолог, който провери за кървене със сонда, но не откри такова и ме отпрати. Притеснявам се за това отлепяне (разбрах, че се казва джоб)  и търся добър стоматолог, който може да ме прегледа и евентуално да почисти мястото и да ми помогне да затегнем венеца обратно към зъба. Сериозен човек съм и се грижа за зъбите си, та можете да си представите колко ме тревожи това. Моля за съвет - препоръчайте ми стоматолог, който е способен и ви е помогнал. Благодаря, мили хора. 
Дано да се включи някой - аз само искам да пиша- като го направи, да не пише на лични, а тук.Благодаря.Хубав ден на всички!
И Вие ли търсите такъв стоматолог?

Аз бих ти препоръчала клиниката на Войчеви. Ходила съм при майката и при синът й. Страхотни са и двамата. http://dcvoychevi.com/

Здравейте. Благодаря за отговора. Точно при младия Войчев ходих пролетта. Провери за кървене и ме отпрати. Да, нямам кървене, но това ли е единственото? Ако може някой друг да ми препоръчате. Мисля до 2-3 дена да отида. Не обичам да отлагам зъболекаря. Ще съм благодарна много, ако и други се включат.

# 651
  • Мнения: 11 573
Стоматолог. Изкл. съм доволна от Димитров. Работи заедно с жена си.
http://www.rating.hapche.bg/rating/lekari-po-dentalna-meditsina/ … atanasov_dimitrov

# 652
  • Мнения: 779
Стоматолог. Изкл. съм доволна от Димитров. Работи заедно с жена си.
http://www.rating.hapche.bg/rating/lekari-po-dentalna-meditsina/ … atanasov_dimitrov

Мислите ли, че могат да помогнат с венци? Защото много стоматолози се ограничават с пломби и това е. Благодаря отново!

# 653
  • Мнения: 11 573
Боб не хвърлям и не гадая на топка. Щом съм ги препоръчала, има защо. А дали правят венци, ако искате мога да звънна да питам. ooooh!

Как е базара? Чудя се дали си заслужава да се разходим уикенда.

# 654
  • Мнения: 779
Боб не хвърлям и не гадая на топка. Щом съм ги препоръчала, има защо. А дали правят венци, ако искате мога да звънна да питам. ooooh!

Как е базара? Чудя се дали си заслужава да се разходим уикенда.

Не случайно търся специалист, който може да ми помогне с венците. Аз си имам добър стоматолог, но не разбира нищо от меките тъкъни. Не случайно питам. Вместо да ми се зверите и да иронизирате, можехте да кажете предварително, че не сте запозната със специалностите им.

# 655
  • Мнения: 873
Наталия, а кой ти е стоматологът? И аз с години ходих при стоматолог, за който мислех,че е добър и сега си патя. Виж, тя всичко обясняваше с болни венци-Караиванова. Ако искаш, върви при нея. Оказа се,че не венците са ми проблема, а скрити възпалителни процеси в зъбите-те на снимки се виждат, но е важно кой гледа Wink и за кой са скрити....
От 2 месеца ходя на "поправително" лечение в клиниката на Хаджиилиеви. Намират се на ул."Краков"8. Няма да бързам да ги хваля, защото времето ще покаже дали съм доволна. В тази клиника има двама хирурзи, та си мисля,че разбират от тъкани и кости, кореново лечение и канали. Отиди и виж Peace
Здравейте искам да попитам нещо при тест ЧХГ стойноста при която е 189.6. Има ли вероятност за кухо яйце защото при първичния преглед ми на 3тия ден след закъснението и доктора каза че невижда пулс било рано още и ме прати на тоова изследване .След това се върнах с този резултат който е по горе написан и той ми каза честито бременна си след 15 дена те искам на преглед .Има ли вероятност при тази стойност да е кухо яйце защото съм на преглед чак на 12 ти и се притеснявам малко..БЛагодаря предварително
Не знам кой какво ти говори и къде четеш, но спри веднага Naughty Разбирам тревожността в начална бременност, но се опитай да си търпелива. Много пъти ще трябва да си търпелива през тези 9 месеца. А като се роди бебето, търпението ще ти е много важно за последващото му отглеждане и възпитание Peace

# 656
  • Мнения: 779
Наталия, а кой ти е стоматологът? И аз с години ходих при стоматолог, за който мислех,че е добър и сега си патя. Виж, тя всичко обясняваше с болни венци-Караиванова. Ако искаш, върви при нея. Оказа се,че не венците са ми проблема, а скрити възпалителни процеси в зъбите-те на снимки се виждат, но е важно кой гледа Wink и за кой са скрити....
От 2 месеца ходя на "поправително" лечение в клиниката на Хаджиилиеви. Намират се на ул."Краков"8. Няма да бързам да ги хваля, защото времето ще покаже дали съм доволна. В тази клиника има двама хирурзи, та си мисля,че разбират от тъкани и кости, кореново лечение и канали. Отиди и виж Peace
Здравейте искам да попитам нещо при тест ЧХГ стойноста при която е 189.6. Има ли вероятност за кухо яйце защото при първичния преглед ми на 3тия ден след закъснението и доктора каза че невижда пулс било рано още и ме прати на тоова изследване .След това се върнах с този резултат който е по горе написан и той ми каза честито бременна си след 15 дена те искам на преглед .Има ли вероятност при тази стойност да е кухо яйце защото съм на преглед чак на 12 ти и се притеснявам малко..БЛагодаря предварително
Не знам кой какво ти говори и къде четеш, но спри веднага Naughty Разбирам тревожността в начална бременност, но се опитай да си търпелива. Много пъти ще трябва да си търпелива през тези 9 месеца. А като се роди бебето, търпението ще ти е много важно за последващото му отглеждане и възпитание Peace



И аз знам, че те са много добри. Просто не знаех дали са запознати с тази област, но щом Вие ходите там на лечение и аз ще ги посетя. Дано помогнат. А какви ти бяха симптомите, ако мога да попитам?

# 657
  • Мнения: 29
аз съм много доволна от Радослава Василева , кабинета е на България 33 , ето и телефон на кабинета +359 62 638 845

# 658
  • Мнения: 873
Наталия, аз се оплаквах от силна невралгична, всеобхващаща и нелокализирана болка в лявата половина на главата.След направена снимка, на която се вижда гранулом на 5ти и пулпит на 6ти горни зъби, Караиванова реши, че имам недълбок кариес на 5ти зъб. Сложи му пломба, но процесът под нея продължи и се получи изгниване на нервите, гангрена, засягане на коста и т.н. Какво преживях, само аз си знам. Караиванова ме убеждаваше, че венците ми са силно възпалени и от тях ме боли. Едва когато я смених, лъснаха всички проблеми. Отне ми цяло лято, за да ми светне,че е време да сменя стоматолога си с неговата допотопна техника ooooh!

# 659
  • Мнения: 0
ИСкам да ви пиша относно Хаджи Радев .ДНес се чух с него по телефона искаше да отида да ме види,но се отнесе неочаквано арогантно накараме сама да си намеря лист и химикал в кабинета и да си  запиша 2 лекарства,при което го питах дали няма да ме прегледа той каза не нямам право повече от 1 ппът в месеца когато ти е датата тогава ,но се обзалагам че ако му бях платила нямаше да има проблем.ПРи което аз останах изненадана много неприятно и почна да ми обяснява как в Франция прегледите за цялата бременност били само 3 пъти,това беше всичко .С моя приятел естесвено се отказахме от него ходихме при Д-р Ангелов преди също на прегледи съм била при него .Много интилигентен ,добронамерен и ми обясни всичко подробно всичко е наред и съм на преглед на 20 ти за пулсация при него пак,даже вече имаме първата снимка на нашето съкровище от него !

Общи условия

Активация на акаунт