ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 95 638
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
 Момичета , да попитам:Знае ли някой цената на билетчето за театъра в събота от 11ч?Дано не греша началото , мисля , че толкова беше , някъде в центъра четох Коледната програма. newsm78

За детския театър в Искра ли става въпрос? Мисля, че през декември е безплатно, иначе редовната цена е 4лв.

# 721
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
   Да , за детския театър става дума.Благодаря за информацията.Хубав ден!  bouquet

# 722
  • Мнения: 1 780
Здравейте, може ли да ми кажете къде мога да ходя на пилатес или йога, може и аеробика сутрин, защото тогава ми е удобно? Може  и на лични, особено ако темата се повтаря.

# 723
  • Мнения: 187
Здравейте, може ли да ми кажете къде мога да ходя на пилатес или йога, може и аеробика сутрин, защото тогава ми е удобно? Може  и на лични, особено ако темата се повтаря.

Тове е което се сещам, разгледай дали те устройва
http://www.unbeso.bg/

# 724
  • Мнения: 116
Привет!
Интересува ме къде мога да намеря материали за изработване на гривни и огърлички-мъниста,пайети,закопчалки.Мислех си за кинкалерии,но не се сещам къде има в града!

# 725
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
pisihrisi сещам се за един магазин срещу Строителния. Не съм сигурна, че има всичко необходимо, но знам, че от там колежка си купуваше пайети и мъниста.

# 726
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 886
Привет!
Интересува ме къде мога да намеря материали за изработване на гривни и огърлички-мъниста,пайети,закопчалки.Мислех си за кинкалерии,но не се сещам къде има в града!

Има такова магазинче и до Майка България, точно до банка Алианц  Peace

# 727
  • Мнения: 116
О,да,сетих се и за двете магазинчета!Ще ги посетя днес.Благодаря за бързите отговори!

# 728
  • Мнения: 0
Привет!
Интересува ме къде мога да намеря материали за изработване на гривни и огърлички-мъниста,пайети,закопчалки.Мислех си за кинкалерии,но не се сещам къде има в града!

Има такова магазинче и до Майка България, точно до банка Алианц  Peace
Таам има най-големият избор според мен на маниста и нещатата които те интересуват.

# 729
  • Мнения: 3 026
Привет!
Интересува ме къде мога да намеря материали за изработване на гривни и огърлички-мъниста,пайети,закопчалки.Мислех си за кинкалерии,но не се сещам къде има в града!

До Пазара има един магазин Модерно май се казваше и там има разни нещица. Има и един по Васил Левски, до Студентския стол, там са от полускъпоценни камъни, но пак са хубави.

# 730
  • Мнения: 873


Тове е което се сещам, разгледай дали те устройва
http://www.unbeso.bg/


Само внимавайте с инструктора по йога за деца-Ирина Велкова. Може от йога много да разбира, но лошото е, че се пише за хомеопат и психолог, мотивира родителите да посещават "семинарите" и, да се лекуват с хомеопатия, а истината е, че тя по образование е медицинска сестра, не е лекар. Психологическо образование няма никакво-посетила е някакви курсове, но реално висше образование няма. Ако някой, който води детето си на йога там, му бъде предложена някои от тези услуги, за които тя няма никаква квалификация, да се замисли дали му се поема тази отговорност. След моят случай с Караиванова съм решила да съм безпощадна и веднага да разобличавам в публичното пространство всеки, който си е повярвал, а има опасност да навреди  Peace

# 731
  • Мнения: 779


Тове е което се сещам, разгледай дали те устройва
http://www.unbeso.bg/


Само внимавайте с инструктора по йога за деца-Ирина Велкова. Може от йога много да разбира, но лошото е, че се пише за хомеопат и психолог, мотивира родителите да посещават "семинарите" и, да се лекуват с хомеопатия, а истината е, че тя по образование е медицинска сестра, не е лекар. Психологическо образование няма никакво-посетила е някакви курсове, но реално висше образование няма. Ако някой, който води детето си на йога там, му бъде предложена някои от тези услуги, за които тя няма никаква квалификация, да се замисли дали му се поема тази отговорност. След моят случай с Караиванова съм решила да съм безпощадна и веднага да разобличавам в публичното пространство всеки, който си е повярвал, а има опасност да навреди  Peace

Така и трябва да бъде! Нека се знае!
Enidi, отидох при Хаджиилиев - Много точен човек. Не те баламосва, а ти отговаря директно! Ще го посетя още няколко пъти за вадене на мъдреци, почистване на камък и евентуално пломба, тъй като пломбите правени ми от моята стоматоложка не са много добри. Взема скъпичко, но малко по-малко ще се правят нещата. Посочи ми всичко, което мога да сторя, ако искам да съм перфектна накрая. Доволна съм за сега. Благодаря.

# 732
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Аз водя децата при Ирина на йога.На тях много им харесва,а смятам,че всеки разумен човек може да прецени за хомеопатията или за личностното развитие Peace

# 733
  • Велико Търново
  • Мнения: 167
Здравейте.Някой да знае или да е виждал от къде мога да си намеря да купя Нинтендо 8 бита,старите игри,който се включват към тв,има Марио,танкове и т.н.Издирвам или ако някой има и продава случайно,пишете на лични http://24gadget.ru/1161041746-razbiraem-nintendo-8-bit-12-foto.html

# 734
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Аз водя децата при Ирина на йога.На тях много им харесва,а смятам,че всеки разумен човек може да прецени за хомеопатията или за личностното развитие Peace
Къде води йога?

Общи условия

Активация на акаунт