с какво си мажете зърната

  • 4 740
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 248
Гармастан, но по време на кърмене, през бременността не съм мазала нищо. А както са ти казали по-горе, мисля, че ще ти помогнат подплънките за кърмачки. Има много мекички, потърси по аптеките!

# 16
Още бях 8 месец бременна и започнах да мажа с Гармастан

# 17
  • София
  • Мнения: 44 122
Лансинох

# 18
  • Мнения: 280
    И аз започнах да се мажа с Гермастан/ началото на 8ми месец/ , въпреки че нямам никакви проблеми със зърната - по-скоро профилактично .

# 19
  • Мнения: 3 537
Гермастан Peace

# 20
  • Мнения: 6 164
Аз мисля, че от началната ти бременност. При мен поне беше така. Първите 2-3 месеца гърдите ми бяха много чувствителни, зърната не търпяха допир, на студ ме боляха зверски, но после се оправиха към 4ти месец може би...

# 21
  • Мнения: 1 410

През деветия месец  от бременноста започнах и до като Никол стана на три месеца го ползвах.

# 22
С Гармастан. Межех се по време на бремеността и след като родих много е ефикасно.

# 23
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Благодаря на всички за отзивчивостта. Желая на чакащите мами, лека бременност, а на настоящите такива много весели и щастливи моменти с малките им дечица. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 35 971
нормално е, нещата по-късно ще се оправят
аз мазах с Лансинох след раждането, но не ме спаси от рагадите
използвах безшевно белъо - не стяга и не претрива

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
През бременноста изтърпях,но след като родих започнах с Лансинокс.Много съм доволна.Аз не съм кърмила,но се цедях и ме болеше ужасно,а след намазване ми олекваше.Мажех се веднъж на ден.

# 26
  • Мнения: 505
Да  и аз бих препоръ4ала Лансинох. Зърната ми бяха супер 4увствитаелни и особено в на4алото на кърмането . Направо пла4ех от болка и имах рагади които не типожелавам да имаш като запо4неш да кърмеш(дай боже). След като ги мазах месец 2 с Лансинох нещата зна4ително се подобриха и ве4е не ме болят. Препоръ4ваха ми и да се мажа с него  при подготовката на зърната за кърмене така 4е не мисля 4е сега ще пре4и Много съм доволна и помогна бързо ина4е все се бях отказала. Бе6е адска болка,но сега 4увството е супер!

# 27
  • Мнения: 4 181
Аз ти препоръчвам кремчето на Авент, то е специално за зърна.Ако си вземеш мостра стига за сумати време, защото е доста мазничко.Ако ти хареса може после да си купиш.Аз мазах през целия 9-ти месец и първите дни докато кърмех, никакви проблеми със зърната, а и моите бяха чувствителни много в началото Mr. Green

# 28
  • Мнения: 124
С Лансинох - от деветия месец досега. Нищо, че мазилото е скъпичко, доволна съм.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 671
Извинете за невежеството обаче какво е рагади?

Общи условия

Активация на акаунт