Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 217

  • 62 261
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 917




   Всички тези моменти са от 18 епизод, знам, че тази седмица преговаряхме 20 еп.   bouquet

   Тези подробни кадри ги намирам едва днес.  Embarassed

   Както знаем, очите са огледалото на човека, и те не могат да скрият това,
   което става в сърцето ни.
   Гледам ги тези очи, и не мога да откъсна поглед от тях. И колкото повече ги гледам,
   напълно започвам да разбирам Марица, защо е толкова запленена от Мустафа Булут.  Heart Eyes


# 46
  • Мнения: 1 097

">#at=22[/video]

# 47
# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 34 118


Отново Низипли, прекрасна серия се очертава 9 епизод.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 34 118


Енгин, тази непослушна коса.

# 50
# 51
  • Мнения: 917


                Embarassed  Днес е събота и може би попрекалих с Мустафа Булут.  Embarassed

                          Grinning  И за да се поправя, ето го  ЕНГИН АКЮРЕК.
  Grinning

# 52
  • Мнения: 1 007

...пълнят теми с безброй повтарящи се снимки ....
Сутринта като надникнах тук страниците бяха 5. Сега гледам, че са три.

Ама баш тези теми най ти харесват, иначе нямаше да влизаш ката ден и да броиш страниците #Crazy даже, затова да благодарим на момичетата, които ги правят с толкова любов за нас, нали? Не че не знаеш, но скоро ще публикуват и новата серия на "Черната змия", така, че пак ела по някое време...  yes

# 53
  • Мнения: 917
   
                                       Hug   АурелияHug
   
     

Скрит текст:

   

# 54
  • Мнения: 13 301
Благодаря за оказаната чест от г-жа AureliaFelix, че след изявите ми. Относно загрижеността да не пропусна новата серия на Черната змия нямаше нужда!  Peace Не съм всеядна. Не гледам всичко на Енгин. От скромната му филмография съм отразила само КВФ и АБО, като първия е в графата "любими", а втория в тази на "не бих гледала втори път". А кога, как и защо ще влизам в даден форум си е единствено и само мое право.  Peace

пп - Още веднъж благодарности на г-жата, че ме е цитирала защото така ми е запазила част от поста, който е бил изтрит.  Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 20 юли 2013, 15:28 от Delyna

# 55
  • Мнения: 1 007
А кога, как и защо ще влизам в даден форум си е единствено и само мое право.  Peace
Ама разбира се... нали това споделих и аз. И вие като мен не мърдате от тук, нищо че не сте всеядна ... уж.  Wink

# 56
  • Мнения: 1 007
   
                                       Hug   АурелияHug
   
     

Скрит текст:

   




 Hug Tanushа, привет!
Прекрасна снимка, благодаря!
 newsm51

Последна редакция: сб, 20 юли 2013, 15:39 от AureliaFelix

# 57
  • Мнения: 1 097

Керим е изненадан от някои коментари."Какво им става на някои момичета?На мен ми е толкова хубаво в тяхната компания, да ме ухажват цяло денонощие. На кой друг му се е случвало?Продължавайте ,не обръщайте внимание на дребнави забележки.

# 58
  • Мнения: 630
Време е за след обедно кафенце  Peace



и ииии още нещо освежаващо Peace

Скрит текст:

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 1 097

Много са естествени тук

Общи условия

Активация на акаунт