Мнения относно д-р Маркова от Полимед

  • 11 774
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте, момичета   bouquet

Преди два дни разбрах, че съм бременна.  EFP Това беше голямо щастие за мен и мъжът ми, защото от известно време правехме опити за бебче. Това ще е първото ни дете.

Знам,  че избора на правилен и добър гинеколог е труден за това ви моля за съвет. Имате ли наблюдения за д-р Маркова от МЦ Полимед в София? Запазила съм си час за понеделник и това ще ми е първия преглед при гинеколог и се притеснявам дали лекарката ще е добра и съвестна. Някоя от вас дали я е посещавала?

Благодаря, предварително!

 

# 1
  • София
  • Мнения: 749
По-меркантилно същество не съм виждала!
Освен това GP- то ми (също от Полимед) като ми даде талон за гинеколог ми каза само при Маркова да не ходя.

# 2
  • Мнения: 16
Да, разбирам сигурно е неприятно да навлизаш в климактериума...

За тези, които все пак искат да научат нещо за д-р Маркова, мога да кажа, че е невероятна докторка. Изключително отдадена на професията си. Взима присърце всеки пациент и често остава до 21:00 след работно време, за да прегледа всичките си пациенти. Обяснява много и дава съвети и насоки. Много съм доволна от нея и нямам забележки! Дава телефонния си номер с думите "Не се притеснявай, да ми звъниш, ако имаш въпроси... когато те притесни нещо ми се обади... една капка кръв да падне ми звъни". Това е моя личен опит за д-р Маркова. Все пак да се довериш на думите на някой, който може да има и лични мотиви, за да плюе трети не е уместно.

# 3
  • София
  • Мнения: 749
 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

И твоята фамилия е Маркова, а cvetelina.markova@gmail.com ? Едва ли е съвпадение Simple Smile

Изобщо не ми пука за Маркова. Нямам никакви лични мотиви. Споделих моето мнение от една визита при нея, както и мнението на моето GP. Станаха две. Я да видим колко положителни освен твоето ще чуем (като не броим мнения на новорегистрирани потребители Wink ).

Беше заден въпрос и аз си споделих мнението. Форумът е за това - всеки да си казва. Не налагам мнение, всеки е свободен сам да си взима решенията.

# 4
  • Мнения: 16
Значи щом фамилиите ни съвпадат значи сме един и същ човек?   newsm78  Г-жо това е фамилия, а не ЕГН!  Shocked

# 5
  • Мнения: 1
Да и според мен д-р Маркова е неприятна жена, бях в началото на тази година на преглед при нея и през цялото време говореше със сложна медицинска терминология и надменност. Пренасочих се много бързо към д-р Ковачева, прекрасен човек и професионалист, който реши проблемът, който имах. Но в клиниката, в която работи д-р Маркова не е само тя гнилата ябълка, като цяло съм недоволна от обсужването и "професионализма" им там, в това число и на ръководството им, просто не ги посещавайте и ще си спестите доста нерви и чакане.

# 6
  • Мнения: 2
Здравейте искъм да пиша по темата за др.Маркова от Полимед.Аз ходих преди два  месеца на преглед при нея,имам киста на единия айчник и започна да ме обеждава да се оперирам при неин познат лекар,като отидох на второ мнение ми казаха,че въобще не съм за операция....правете си изводите за какъв подал човек става въпрос

# 7
  • Мнения: 4
Аз случайно попаднах при нея. Още преди прегледа започна да говори за пари - колко трябва да си платя и какво ми покрива фондът. Беше груба, прекъсна ме докато й разказвах за симптомите си и започна да демонстрира знания. Аз я помолих да не ми се кара, а тя обясни, че била спокойна и повече не каза нито дума за мен или състоянието ми. Аз отидох с болки долу ниско в корема, а след прегледа при нея, при който ми взе проба за микробиология и сама каза, че няма никакъв проблем там, вече имам и вагинални проблеми. Не мога да твърдя със сигурност, че са причинени от нейна немарливост или лоша хигиена, а и това е сериозно обвинение, но с интуицията си усетих, че нещо не беше наред с тази дама и намеренията й. Не ми хареса - не е искрена и не я интересуват пациентите, според мен. А онези положителните коментари по-горе тя сама си ги е писала, то е ясно.  Да е жива и здрава жената, може би наистина е всеотдайна с други хора, но аз повече не бих искала да я виждам. Успех при избора, мами. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1
i az bqh pri neq zaradi neprailno le4enie ot neina strana zagubih deteto si v 10 ta sedmica vednaga me prati v nqkakva 4asna klinika iskashe mi 350lv za abort sled tova otidoh v mai4in dom razkazah na lekarite kakvo mi e kazala te bqha potreseni kak moje da mi iska pari za bremenost koqto se nalaga aort poradi nepravilno le4enie vnimavaite nehodete pri neq i men se opita da me prati pri nein poznat za 2 ro mnenie nqmam dumi

Общи условия

Активация на акаунт