Новите ни козметични похождения 46

  • 61 317
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Някъде текат ли хубави намаления на слънцезащитна козметика? По-специално ме интересува Piz Buin или някой от аптечните марки... Не съм обикаляла скоро .

 лакчета от миналата седмица  Heart Eyes , оранжевото е супер неоново, но не намерих снимка в нета , а с апарата нищо не се получи

# 677
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Някъде текат ли хубави намаления на слънцезащитна козметика? По-специално ме интересува Piz Buin или някой от аптечните марки... Не съм обикаляла скоро .
Avene имат едни промоционални комплекти в момента, http://www.eau-thermale-avene.bg/promotions.aspx

# 678
  • София
  • Мнения: 9 483
Айде! Започва се с четкането! Crazy
Против целулит ли ги ползвате?  Embarassed
A не-мен целулит не ме тревожи, искам гладка кожа Flutter и заради работата на лимфите. Peace

Някъде текат ли хубави намаления на слънцезащитна козметика? По-специално ме интересува Piz Buin или някой от аптечните марки... Не съм обикаляла скоро .
В аптеки Субра-да.
Какво точно те интересува да погледна?

Последна редакция: вт, 20 авг 2013, 11:17 от kopche

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Мерсииии Simple Smile любимите ми аптеки тук в Пловдив  Heart Eyes (че Ремедиум си нямаме) .. искам нещо 20 фактор да си взема за тяло , но като гледам май Piz Buin от 15 скачат направо на 30, а аз 30 си имам , а 15 ми се види слабичко  newsm78 . За пръв път ще почивам  септември и искам да я усетя тази така приказвана привилегия на цените  Mr. Green  , нали уж всичко било по-евтино в края на сезона и гледах миналата година примерно Авен подаряваха разни неща направо без пари излизаха , зимата четох публикации по блогове .... ама това може и за след 15 септември важи , идея си нямам  Blush 

# 680
  • Мнения: 70
Ан, Carroten имат фактор 20 за тяло и е спрей - много е лекичък и приятен, не оставя мазни следи, аз цяло лято си пръскам ръцете с него, колкото да не се зачервя, докато стигна до работа : Blush Мисля, че ги видях на промоция в ДМ, заедно с други марки, вкл. Piz Buin  Peace

За да не е спам, ето нещо и от мен:

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 691
В нашия ДМ не съм виждала нито Carroten , нито Piz Buin  newsm78 ,ще погледна понеже ми е на много удобно място . Иначе Carroten имам един спрей и от него с фактор 30 - ето като този, но 30 ... и много ми лепне  и като намажа ръцете и вече за другата част от тялото става мъка....  Crazy хлъзгане на ръцете , лепнене... , не мога да натисна копчето Simple Smile)) с Биодерма и Виши с пръскало не съм имала такъв проблем... , твоя намираш ли го да ми покажеш снимката да го преслушам?

# 682
  • Мнения: 70
- ето така изглежда, с жълто-оранжева капачка, само че е с фактор 20, а не 30, както на снимката (просто не намирам снимка на точния продукт). Възможно е да са променили опаковката, защото в официалния им сайт гледах, че наистина няма този фактор в така изглеждаща опаковка... а аз го купих в края на миналото лято заедно с млякото за чувствителна кожа с фактор 50 и второто наистина оставя кожата ми много лепкава и с видим филм отгоре, поради което го изразходих по време на почивката. Но спреят е много лек и дори бих казала, че не овлажнява достатъчно  newsm78
Иначе ги гледах в ДМ в Сердика  Peace

# 683
  • Мнения: 1 110
любимата ми основа за грим Heart Eyes


# 684
  • Мнения: 213


Paraben & Paraffin free.
Любимо.  Heart Eyes
Въобще Greenland имат страхотни продукти.

# 685
  • София
  • Мнения: 1 611
* MAC Face Kit by Rebecca Moses

# 686
# 687
  • Мнения: 213
Аптеки Subra.  Peace

# 688
# 689
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206


и от този вид мини за чантата

Общи условия

Активация на акаунт