Сполучливи имитации на маркови парфюми - 3

  • 167 342
  • 770
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 256
аз в момента съм с 125 PREMIER JOUR на N. RICCI  от рефанските и ми допада -не е тежък Simple SmileПолзвала съм и други добри ,но така и не следях кои номера са...

П.С.: Препоръчайте ми леки и приятни аромати за лятото на Рефан

# 46
  • Мнения: 1 339
allforone, благодаря ти   bouquet
В крайна сметка си взех Alien/T.Mugler, Black Orchid/Tom Ford и La Vie Est Belle/Lancome (сред любимите ми е в оригинал) - по 30 мл със 60 капки. Ще споделя впечатления след известна употреба.
Chloe ми се стори твърде блудкав; Miss Dior Cherie - слабичък, а Escape имам в оригинал - също много любим парфюм, та за в бъдеще ще имам предвид препоръката  Wink

Честити! Simple Smile Със здраве да си ги ползваш и все по-хубави поводи!!!

Ще очакваме да споделиш впечатления за всеки един.

А Eскейп-а, повярвай ми- много си заслужава. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 339
аз в момента съм с 125 PREMIER JOUR на N. RICCI  от рефанските и ми допада -не е тежък Simple SmileПолзвала съм и други добри ,но така и не следях кои номера са...

П.С.: Препоръчайте ми леки и приятни аромати за лятото на Рефан

charmin87, аз от моите наблюдения за свежи летни парфюми, бих ти препоръчала следните:
111-GUCCI ENVY ME
126- IMPERATRICA- D&G
128- ESCADA MOON SPARKLE (най-трайната според мен Ескада на Рефан)
132- AQUA- MISSONI- аз го ползвам сега и съм много доволна.
165- JOY OF PINK- LACOSTE- този е по-женствен, но според подходящ за лятото.
174- AQUA WOMAN- ROCHAS- малко известен в БГ, но много хубав и траен аромат, особено, ако харесваш по-воднисти.
195- I LOVE LOVE- MOSCHINO- много сходен с Light blue-D&G.



# 48
  • Мнения: 35 997

174- AQUA WOMAN- ROCHAS- малко известен в БГ, но много хубав и траен аромат, особено, ако харесваш по-воднисти.


по-скоро оригиналът е спрян отдавна и е много трудно намираем на разни неразумни цени  Laughing

# 49
  • Мнения: 802
Знаете ли дали Рефан имат Макс Марата обикновената?Не можах да я намеря в списъка,само розовата имаше..ако не на рефан,някъде от другаде да ми препоръчате да я намеря...тестер или реплика,няма значение. Peace

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Зак Зодиак имат - виж тук http://www.zagzodiak.com/perfumery.html?page=shop.product_detail … amp;product_id=72
 Ако за това става дума... Flutter

# 51
  • Мнения: 47 996
И аз колко я обичам Макс Мара, ма то вече няма човек от къде да си я купи, ни оригинал, ни имитация
Ще мина да видя в Скай сити, но не мога да разбера къде точно ги продават  newsm78

# 52
  • Мнения: 648
Момичета, някой да е ползвал имитацията на Midnight Poison на Заг Зодиак, дали се доближава до оригинала?
Искам да си поръчам директно от сайта, а малко ме е страх да не би да няма нищо общо. Confused

# 53
  • Мнения: 802

Мерси,за първи път ги чувам тези...но това "вдъхновен от аромата на...." означава ли ,че просто се доближава до аромата или са си едно към едно с оригинала  Rolling Eyes

♥ LOST ♥,така е,аз преди я купувах от гет.бг ,но сега я няма,мислех да звъня да питам ще има ли пак в наличност,но ще проверя първо тези зак зодиак.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 381
potrebitel22 , това са си имитации - колко се доближава до истинския аромат, точно този, не знам. Просто се сетих че имат такава имитация. В сайта има списък на магазините в които се предлагат по градове. Може да погледнеш за твоя град и да споделиш после . Simple Smile

# 55
  • Мнения: 802
мерси,ще трябва лично да си го подуша да видя доближава ли се...едва ли скоро ще мога да отида до магазините им,но после ще пиша как е Peace

# 56
  • Мнения: 47 996
Аз днес ще ида до Скай сити, и ще ти кажа моето мнение

# 57
  • Мнения: 802
Супер,на мен ми е далече,но поне ако кажеш,че е като оригинала ( и ако го купиш-дали е траен) ще се разходя да си го взема и аз  Hug

# 58
  • Мнения: 47 996
Аз днес ще ида до Скай сити, и ще ти кажа моето мнение
Взех го, имаше го
Да ти кажа от поне година не съм мирисала Макс Мара  Laughing по причина че я нямам Simple Smile но ми хареса
Сполучлива е тази имитация, за трайност ще пиша след няколко дни

# 59
  • София
  • Мнения: 256
Да споделя и аз впечатленията си от някои аромати на Рефан... Повечето от масово предпочитаните тук като
195. I LOVE LOVE / Moschino
182. ADDICT / C. Dior
153. EUPHORIA / Calvin Klein и други ,които вече забравих кои бяха, на мен лично ми дойдоха доста тежички ...

Та за момента предпочитани аромати са ми
159. CAT DELUX / Naomi Cambell
154. VERY IRRESISTIBLE / Givenchy
, а днес ми предложиха 155. BE DELICIOUS FRESH на DKNY и сега съм с него... Лично го смятам за много приятен и лек аромат Heart Eyes

П.С. : Преди мнооого време съм използвала един аромат на Рефан ,но нямам спомен за номер, единствено помня ,че имаше аромат на пъпеш или диня newsm78?! Някой дали има представа какво може да е било???

Общи условия

Активация на акаунт