Снимки !

  • 1 857
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
здравейте всички .
даже не знаех как да озаглавя темата  Embarassed , за да е по разбираема за въпроса които искам да ви попитам .
може да сте дискутирали , и ако е така моля да ме насочите къде да прочета  Praynig
ето за какво става въпрос

от известно време качвам снимки в сайта snimka.bg ,(там ги съхранявам защото са много и няма как да ги пазя всички на компа ) но когато реша отново да сваля дадена снимка на декстопа тя се сваля  размазана тясна и дълга ( един вид преоразмерена )  .
не зная как да я върна в предишната си форма като нормална снимка
не се случва това на всяка снимка ,но на някои да ...и аз ви моля за помощ ако има начин да споделите опит знаете ли как да се върне снимката в предишната си форма ?

не знам дали го написах разбираемо но се надявам на отговори , за които предварително Благодаря !
 

# 1
  • София
  • Мнения: 1 541
никои не знае или не го обясних разбираемо Simple Smile ?

# 2
  • Мнения: 1 270
Не ми се е случвало.
Прати ми на лично съобщение ако искаш някоя снимка да видя ако се преоразмери с рограма какво ще стане.

# 3
  • Мнения: 9 018
Мога да пробвам с фотошоп да ти я оправя, но със сигурност няма да е с първоначалното качество.
А и като качваш всички снимки в снимка.бг и после ги сваляш, дори и да изглеждат добре, то качеството им е паднало.

# 4
  • Мнения: 3 985
Може де ги качваш в dox вместо в снимка.бг  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 541
skrita FUstA аз се опитах да кача снимката тук в бг мама в размазания и разширения размер ,НО когато я качвам тук тя си връща първоначалния образ  Peace и всичко си е ок .
alina_si то не е само една или две снимки а са доста
в снимка бг съм събирала снимките на децата в продължение на 5 години - за да ги запазя когато се преинсталират компютрите и т. н ... няма как всички снимки от тържества и т.н да ги свалям на хартиен носител за да имат спомени след време децата  Laughing и съм решила , че в този сайт могат да се съхранят и запазят ..., нооооо дали е така не знам ... един ден ако се багне сайта край със всички снимки  Sad .....
та сега исках да направя малко албумче и започнах да свалям няколко снимки за да го популня , но видях че те се свалят отново на компа разтегнати и размазани , за това потърсих помощ от бг мама
иначе аз една по една мога да ги оправя ей с тази програмка http://www.online-image-editor.com/?language=Bulgarian но е бавна и сръдкава работа .
 
Hrisi дай линк на dox да разгледам сайта , не знам дали там ще е по добре да съхранявам снимките  Rolling Eyes .

вие къде и как си съхранявате снимките за да ги имате и в бъдеще ?

Благодаря ви за отговорите   bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 9 018
Най-добре си купи един външен хард с по-голяма памет или един нормален хард, който да сложиш в ей такава кутия.
Това е най-сигурното.
На дискове не става, защото имат живот.
Другият вариант е http://dox.abv.bg/files/share.
Правиш си поща, и имаш определено място, в което може да качваш архивирани папки или само файлове.
www.dropbox.com  е другият вариант.

А ти от снимка.бг как ги сваляш? С десен бутон, свали изображението ли?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 541
Най-добре си купи един външен хард с по-голяма памет или един нормален хард, който да сложиш в ей такава кутия.
Това е най-сигурното.
На дискове не става, защото имат живот.
Другият вариант е http://dox.abv.bg/files/share.
Правиш си поща, и имаш определено място, в което може да качваш архивирани папки или само файлове.
www.dropbox.com  е другият вариант.

А ти от снимка.бг как ги сваляш? С десен бутон, свали изображението ли?

Много Благодаря
да с десен бутон  свали изображението  свалям от снимка бг Simple Smile
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт