Кралски работи и клюки - 5

  • 27 840
  • 732
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 933
Прекрасни

# 331
  • Мнения: 1 322
Лелелее, колко е емоционалноооо   bouquet  bouquet

# 332
  • Мнения: 2 398
Страхотни са!!!

# 333
  • Мнения: 2 215
ЕТО ГИ
Кейт с рокля на точки като майка си

# 334
  • Мнения: 5 587
Сладури  Hug! Да им пожелаем и една малка принцеса!

# 335
  • София
  • Мнения: 11 962
Ехаааааа, най-накрая!

# 336
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Ох, така се насълзих, че ми се размаза гримът и почти нищо не видях ясно  Laughing
Красиви родители, красиво бебе.
Да са здрави и щастливи Simple Smile

# 337
  • Мнения: 6 091
Невероятна Кейт! Само един корем и 1.80 елегантност!  Heart Eyes
Много да са щастливи, много!
Боже, може ли така да ми се насълзят очите за едно чуждо бебе?!  Rolling Eyes

Какво ще кажете за роклята? Дали не беше намек към Даяна пак?

# 338
  • Мнения: 1 755
Прекрасни, но много развълнувани. Някой да разкаже какво чу, защото по СНН включиха много късно звука от камерата.

# 339
  • Мнения: 15 498
Щастливи изглеждаха Simple Smile хареса ми усмивката й за първи път Simple Smile

Не чувах въпросите, сега откривам, че и отговорите не помня Simple Smile
Кейт, че са щастливи както би бил всеки родител или нещо подобно, емоционален момент.
Уилям: слава Богу прилича на нея и после на друг въпрос нещо подобно.

# 340
  • Телиш/Плевен
  • Мнения: 14 653
Страхотни са!!! newsm76 newsm76 newsm76 smile3504

# 341
  • Мнения: 933
Бебето е страхотно бяло и аз пуснах една сълза, а не мога да повярвам Кейт колко свежо изглеждаше, въпреки грима.

# 342
  • Мнения: 2 215
Още вчера го казаха "Не можем да сме по-щастливи"

# 343
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 458
Най- прекрасният момент, да станеш родител независимо от принадлежност, чин и вяра!

# 344
  • Мнения: 5 587
Татко кара.

Общи условия

Активация на акаунт