Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 218

  • 32 542
  • 723
  •   2
Отговори
# 585
  • Мнения: 0


Прекрасното момче, ви пожелава спокойна вечер.

# 586
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181



http://www.youtube.com/watch?v=BHj1FuZOGRU&feature=youtu.be

Я, за разбиращите - 10 епизод на "Черната змия с английски субтитри.

Последна редакция: пт, 26 юли 2013, 23:56 от mariana51

# 587
  • Бургас
  • Мнения: 405
Момичета, това са кръщелниците на Иринка. От снимките в линка личи, че тя е кръстница. Майка и баща не могат да кръщават децата си. Я се стегнете.
Peace
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3597462416530&set=a. … ype=1&theater
Децата са на този господин .Ако хубаво се разгледат и коментарите на снимките става ясно,че децата са кръщелниците и  Naughty
Марица може и да има внуци дай боже ,но не са тези.
Не може родителите да си кръщават децата.

# 588
  • Мнения: 4 642
Момичета по ред на постовета:
№ 528 Елинор харесах напомнянето ти за интервю с Калоянчев /лека му пръст/ и съм съгласна с него за връзката между актьор и публика.
№ 543 Димана четох, че и ти споменаваш семейството като пример. Аз го написах малко по-примитивистично.
№ 549 Мариана, погледнах  и другите прилики. Харесах приликата с двойниците си на Къванч и Бугра-Вурал. Но тази на Берен никак. Двойникън та Енгин ми хареса.
В пост 581 в отговор на Дейзи, пишеш, че се познавате с Марица. Нищо лошо. Но тя явно взе за привилегия този факти обзе темата с агресивно поведение. Прави колажи да, в началото имаше и споделени мисли, но в последствие поведението ѝ мина всякакви норми на приличие и възпитание. Ще видим като се върне.
№ 554 Дейзи! Честито! Подарявам ти виртуален атлас на света с пожелание да го обиколиш в реала. Много се радвам за теб!  newsm51

# 589
# 590
  • Мнения: 0
Момичета, това са кръщелниците на Иринка. От снимките в линка личи, че тя е кръстница. Майка и баща не могат да кръщават децата си. Я се стегнете.
Peace
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3597462416530&set=a. … ype=1&theater
Децата са на този господин .Ако хубаво се разгледат и коментарите на снимките става ясно,че децата са кръщелниците и  Naughty
Марица може и да има внуци дай боже ,но не са тези.
Не може родителите да си кръщават децата.


Хаяско,
Скрит текст:
най-малкото на корицата на профила на дъщеряй, където държи бебетата си личи, че дъщеря й е бременна. Така, че тезата, че дъщеря й няма деца и тепърва ще си прави инвитро издиша от всякъде, това е чиста лъжа. Надявам се дъщеря й никога да не разбере за безумията, които пише майка й.  Peace Peace

А в профила има и клипчета, и снимки, разглеждайки по-добре. За мен това са децата на дъщеря й.

Не са. Кълна се в бога. И смятам, че навлизането в личното пространство на потребителите от темата излиза извън всички граници на морала. А да се напада човек, който в момента отсъства и не може да се защити, е под всякаква възможна критика. Престанете.

Няма да престанем, защото това лично пространство ни бе поднесено от самата нея и затова се влезе в него.  И за какъв морал става въпрос?  Този на Марица ли? Ние го видяхме какъв е.
Жалко, че ти ни си го видяла. Всъщност ти виждаш това, което искаш, а не истината. Доказателство за това е днешният ти спор с мен за картата на остров Бозджаада, която ти оспори в неправилната посока, въпреки познанията ти по геодезия и картография.

Май нямате срам - в полунощ. Аз проверих и на мен ми излезе същата карта, като на Марияна. До колкото си спомням, тя ти писа, че не спори. А това за навлизане и коментари в лични пространства, в момента пиша на  модератор.

# 591
  • Мнения: 849
от два дена искам, но не смея да взема думата ......
все бях чела простотии........ но това и в лудницата го няма





Така е, когато има подобни потребители.
 Но  по стила на писане вече разбирам и ти коя си!

# 592
  • Мнения: 0
а, аз исках да ви питам за флуда , за който онази вечер говорехте, но явно
ще си оставя въпроса за друг път

# 593
  • Мнения: 849
Момичета, това са кръщелниците на Иринка. От снимките в линка личи, че тя е кръстница. Майка и баща не могат да кръщават децата си. Я се стегнете.
Peace
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3597462416530&set=a. … ype=1&theater
Децата са на този господин .Ако хубаво се разгледат и коментарите на снимките става ясно,че децата са кръщелниците и  Naughty
Марица може и да има внуци дай боже ,но не са тези.
Не може родителите да си кръщават децата.


Хаяско,
Скрит текст:
най-малкото на корицата на профила на дъщеряй, където държи бебетата си личи, че дъщеря й е бременна. Така, че тезата, че дъщеря й няма деца и тепърва ще си прави инвитро издиша от всякъде, това е чиста лъжа. Надявам се дъщеря й никога да не разбере за безумията, които пише майка й.  Peace Peace

А в профила има и клипчета, и снимки, разглеждайки по-добре. За мен това са децата на дъщеря й.

Не са. Кълна се в бога. И смятам, че навлизането в личното пространство на потребителите от темата излиза извън всички граници на морала. А да се напада човек, който в момента отсъства и не може да се защити, е под всякаква възможна критика. Престанете.

Няма да престанем, защото това лично пространство ни бе поднесено от самата нея и затова се влезе в него.  И за какъв морал става въпрос?  Този на Марица ли? Ние го видяхме какъв е.
Жалко, че ти ни си го видяла. Всъщност ти виждаш това, което искаш, а не истината. Доказателство за това е днешният ти спор с мен за картата на остров Бозджаада, която ти оспори в неправилната посока, въпреки познанията ти по геодезия и картография.

Май нямате срам - в полунощ. Аз проверих и на мен ми излезе същата карта, като на Марияна. До колкото си спомням, тя ти писа, че не спори. А това за навлизане и коментари в лични пространства, в момента пиша на  модератор.

Пламена, а защо ти ще пишеш? Усещам адвокатстване. Ти с чистилището ли ще се занимаеш?

# 594
  • Мнения: 485
от два дена искам, но не смея да взема думата ......
все бях чела простотии........ но това и в лудницата го няма





   Така е Гони, и в лудницата го няма.  #Crazy От три дни сме свидетели на грандиозно шоу. Поне актьорите да бяха по-добри, след като се кълнат във вечна любов към своя Идол. Да бяха прихванали малко от неговия талант. Кому беше нужен този цирк? Толкова ли е трагично и фатално, да те отстранят за седмица от форума? Моето лично пространство също е накърнено. Въвлечена съм, против волята си в представление, в което някои много държат да станат за резил. Интересно, кой ли е мозъкът на тази "филигранна конспирация"!
   С внуци или не, Марица прегази решение на форумното ръководство. Другите две "новоназначени" - също.

# 595
  • Мнения: 4 642
Да Марица я няма за да се защитава. Но от какво да се защитава - от ИСТИНАТА ли?!
Дали са тези внучета или други няма значение - факт, че е споделяла, че има внуци. Факт, че вчера "сподели", че се е разтреперала от нерви как може да нападаме това момиче, което има проблем и чака с помощта на ГОСПОД да го разреши. Факт, че се е разтреперила от нерви, на нашите постове и разкрития. Сякаш сме малоумни и неразсъждаващи дебили! Факт, че се държи в темата брутално! Ще дочакаме и ще видим как ще продължи това поведение.
Едната ми внучка изкласи, но дано другата не попадне при такава даскалица, която и на работа /такава отговорна/ не излизаше от компютъра.
Съжалявам за тона! Моля, момичетата, които могат да пуснат нещо хубаво за лека нощ!

# 596
  • Мнения: 1 097

Поставям снимка на човека,заради когото съм в тази тема.
Мариана,лека нощ!
Останалите нека в хор продължат да да пеят арията на клеветата.Сигурна съм,че си имате тайна причина всяка вечер да бълвате толкова отрова в виртуалното пространство.Не искам да я знам.Страх ме е да не ме омърсите. Само внимавайте от толкова жлъч да не се самоотровите. Все пак,когато човек коментира някои теми,като майчинството,например,трябва да има страх от Бога.

# 597
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
Марияна, недоумявам как можеш да си затваряш очите пред очевидна лъжа.

Никой никого не обвинява, модераторът си е свършил работата. Ние само оповестихме информация, забележете, споделена лично от марица, и поискана от теб, Марияна. Като лъсна истината, и хайде пак ние виновни!

Надявам се, че повечето потребители имат очи и уши, и глава на раменете си.
Марица ни вменяваше вина, докато лъжеше, сега и ти правиш същото! Не търсиш в правилната посока. 

Аз се заклех, защото знам истината. Другото оставям на съвестта ви.

# 598
  • Мнения: 1 026
Май нямате срам - в полунощ. Аз проверих и на мен ми излезе същата карта, като на Марияна. До колкото си спомням, тя ти писа, че не спори. А това за навлизане и коментари в лични пространства, в момента пиша на  модератор.





Пламена, или която си, значи за теб няма значение, че островът е друг.
Важното е Димана да не излезе права. Naughty  Даже и на очите си ли да не вярвам,
то си го пише много ясно на картата.

# 599
  • Мнения: 0
Ангела - Гони ли..... ама то наистина било лудница

Общи условия

Активация на акаунт