Продукт за отслабване Редуктан, мнения

  • 16 966
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 780
Хапчета за отслабване - buythermacuts.bg Лично съм го ползвала и много ми помогна.

РЕКЛАМА!

# 16
  • Мнения: 19
А ти за какво си се регистрирала да критикуваш хората ли ? Не знаеш нищо за продукта а изказваш мнение, има хора които са го упоребявали и са доволни. Ама ни Българите сме така говорил лошо много неща за който дори не знаем за какво става на въпрос. Лек ден!!!

Налълно съм съгласан, повечето не са наясно за какво става на въпрос, не само за този продукт ами и за всичко останало !

# 17
  • Мнения: 8
А ти за какво си се регистрирала да критикуваш хората ли ? Не знаеш нищо за продукта а изказваш мнение, има хора които са го упоребявали и са доволни. Ама ни Българите сме така говорил лошо много неща за който дори не знаем за какво става на въпрос. Лек ден!!!
Аз съм от тези, които са го пробвали и не са доволни и в този смисъл - тук заяждането не е от оповестената посока......!

# 18
  • Мнения: 5
Явно на всеки организъм действа различно, защото при мен имаще резултат и съм доволна.

# 19
  • Мнения: 19
Явно на всеки организъм действа различно, защото при мен имаще резултат и съм доволна.
Здравей, а сега какво е положението при теб, смисъл как си с килограмите продължяваш ли да го употребяваш, как се чувстваш?

# 20
  • Мнения: 5
За сега не се оплаквам, нямам проблем. Сега не използвам редуктана защото съм добре с килограмите поне според мен, пак и не искам да прекалявам. Опитвам се да тренирам от време на време за да мога да задържа килограмите който съм в момента. Но като цяло съм доволна от продукта, макар  че в началото бях скиптична към него!

# 21
  • Мнения: 5
Има ли си някакви проблеми за в бъдеще? Повечето продукти от този тип имат такива ефекти. Ще съм ти благодарна ако споделиш мнение!

# 22
  • Мнения: 5
Има ли си някакви проблеми за в бъдеще? Повечето продукти от този тип имат такива ефекти. Ще съм ти благодарна ако споделиш мнение!

Аз не съм имала никакви проблеми и за в бъдеще. А ти какво направи използва ли редуктана? Какво мислиш за него?

# 23
  • Мнения: 5
Да използвах го още лятото. За мен е добър продукт!

# 24
  • Мнения: 5
Да използвах го още лятото. За мен е добър продукт!
Някакви проблеми със странични ефекти имаш ли ?

Общи условия

Активация на акаунт