детски парти център с лятна градина в София

  • 9 588
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,наближава РД на дьщеря ми,която става на 2г и се чудя кьде да го отпразнуваме  newsm78
Исками се да е парти клуб с лятна градина,някой да препорача в района на Дружба или Младост

# 1
  • София
  • Мнения: 4 578
Ние преди време празнувахме тук http://www.germani.bg/inside.php?p=4&lang=_bg Градината за партита е много хубава, басейнът също се понрави на децата. Но страшно им куцаше организацията...и кетърингът е много беден. Аз го предпочетох заради парти зоната и басейна.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 590
Не са много кубчетата с външен двор в София.
Ето това е в района на парка Заимов.
А това e в Лозенец.

Ако тези не те устройват като местоположение, виж в тази тема за детските клубове.


# 3
  • Мнения: 6 031
Не са много кубчетата с външен двор в София.
Ето това е в района на парка Заимов.
А това e в Лозенец.

Ако тези не те устройват като местоположение, виж в тази тема за детските клубове.




Наистина са малко тези клубове в София...

# 4
  • София
  • Мнения: 272
 newsm78 Ние сме празнували в Цветна градина, но ми се стори, че градината е малка и никак озеленена. Не беше лошо, но мисля, че може 1-2 идеи да се направи по-приятно. Ценичката обаче е височка  Whistling

# 5
  • Мнения: 11
Изобщо не съм доволна от от тази ЦВЕТНА ГРАДИНА, не и подхожда дори името! Некоректни хора, никакво отношение към празника на детето!!! НЕ РАЗВАЛЯЙТЕ ПРАЗНИКА СИ ТАМ!!!!

# 6
  • Мнения: 6
Озадачена съм от Вашето мнение?! Кога сте били там?  newsm78
Чести гости сме в Цветна градина, както на партита на наши семейни приятели, също и ние сме празнували там и знам колко се забавляват децата и каква драма е изпращането накрая. Ако графикът им позволява винаги сме оставали повече от двата часа, отредени за детско парти.

# 7
  • Мнения: 5 259
Ние сме празнували рожден ден в Цветна градина. Бяхме предвидили два часа с възможност за удължаване и накрая рожденият ден стана 4 часа, защото просто нито един от гостите не си беше тръгнал, докато не свърши работното време на клубчето  Laughing
Определено най-сполучливият рожден ден!
Много зависи обаче какви са ви изискванията, какви са гостите, колко са големи децата и кои какички се паднат на смяна.
Но кетърингът им е толкова хубав, че още си го спомням и съм си мислела да си поръчам от там разни неща за домашни гостита.

Общи условия

Активация на акаунт