Звездни компромати - 178 част

  • 59 271
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Тони, аз бях чела в една статия за Кели Осбърн, че Кристина Агилера я е обиждала, че е дебела /това по времето, когато Кристинчето е била слаба/. И в изблик на гняв Кели в последствие казала "Сега и ти си дебела - изяж се" /или нещо от сорта/. Това го четох в Джой или Гламър в предишния или по-предишния брой. Та явно Кристина Агилера е започнала първа.

# 181
  • София
  • Мнения: 23 990
Ах, да им имам драмите.  Laughing
Мерси, Джули.  Hug

# 182
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Много ми харесва Бар на тези снимки, само че не ми изглежда без грим.

# 183
  • Мнения: 2 506
А Перез Хилтън кой е?

# 184
# 185
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Този сайт говори ли ти нещо? Wink
http://perezhilton.com/

# 186
  • Мнения: 2 506
Аааа, сега като го показа, се сещам, че имаше нещо такова Simple Smile

Вчера Ирина на Иван е навършила 36 години, значи все пак е по-възрастна от него. То си й личи, де.

# 187
# 188
  • Мнения: 2 506
Стига бе  Shocked Венета се е стопила.
Оф тая Николета колко  е смешна вече  ooooh!

# 189
  • Мнения: 2 169
Имам чувството,че Николета живее,за да се показва и събира коментари  Crazy

Харизанова наистина се е стопила.На мен преди ми харесваше повече.Имаше индивидуалност  Rolling Eyes

# 190
  • София
  • Мнения: 1 358
Дита ФОн Тийз

с Хотнюз . бг

# 191
  • Мнения: 2 506
Столипеново не може да избяга от нея все пак. Изтъкано е от комплекси това момиче. Много е далече от класата, която иска да притежава. За нейно съжаление е обречена кауза.  Tired

# 192
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
В петък гледах "Огненият пръстен" и много си харесах главния герой Браян Уилямс Хенке  Heart Eyes. Явно това е първата му /голяма/ роля. Момчето е чисто нова холивудска звезда и е супер секси :

https://www.google.bg/search?q=%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%8F%D0%BD+%D … 252F%3B1280%3B720

само леко да те поправя  Joy Браян Уилиям Хенке е този :

http://www.imdb.com/name/nm0377034/?ref_=tt_cl_t11

а главния герой е Чарли Хънам и участва в един много добър сериал и няколко интересни фулма  Peace

Скрит текст:


# 193
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
О, то нашето рокерче било, ахх леле Joy. С този скафандър нямах шанс да го позная, но щом е той- да, страхотен е Heart Eyes.

# 194
  • Пловдив
  • Мнения: 15 106

Oх , нямах си друга работа и и потърсих профила във ФБ  Laughing

     Типична кръчмарска певица от едно време  Grinning и въпреки това не ми е противна толкова колкото тези новите които ги обсъждаме тук  Wink


Даже си и харесах снимка  Joy Peace

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/194056_20 … 540_7425541_o.jpg

Ми готина ми е  Crazy даже сама се чудя че я харесах  Grinning


На мен ми харесва тук:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/389069_31 … _1815681752_n.jpg

Предполагам има фотошоп, но все пак може да изглежда стилно ако пожелае.

Общи условия

Активация на акаунт