Сключване на брак на Бали

  • 7 781
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 800
Имам познати, които сключиха реален брак на Барбадос и други на Малдивите. Поне мисля, че реален и признат у нас, а не само постановка newsm78 Но,за да не рискуваш трябва да провериш местното законодателство, както и тук какво казват по въпроса. И аз имах такива намерения, но заради тежкките усложнения се отказах и тук само се подписахме и заминахме на избраната дестинация на меден месец.

# 16
  • Мнения: 6 274
Имам познати, които сключиха реален брак на Барбадос и други на Малдивите. Поне мисля, че реален и признат у нас, 


Цитат от първия линк:

Цитат
Хубаво е, разбира се, преди това да знаете, че за разлика от тази на Сейшелите и Мавриций сватбата на Малдивите няма юридическа стойност

# 17
  • София
  • Мнения: 3 800
Ох, ами не знам, но и тези с Малдивите са българка и австралиец, които живеят в Прага. Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, за брак не знам, но ви завиждам искрено за пътешествието Heart Eyes Дестинацията ми е мечта! Дали някога ще я осъществя, Божа работа!
Да си изкарате чудно и много да се обичате, със или без брак Hug

# 19
  • Мнения: 1 165
Благодаря, момичета Hug Другият месец заминаваме и като се върнем ще споделя впечатления и дали сме организирали нещо.
belinda, не се отказвай от мечтите.И аз винаги съм си мечтала за това и ми се е струвало неосъществимо, но...............

# 20
  • Мнения: 5 741
Виж тази "туземска сватба", нищо такова ли искате и вие:
http://mirogled.com/2013/02/15/%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%B2%D0%B0%D0 … %B0-%D1%81%D0%B8/

# 21
  • Мнения: 1 165
Да, monii.Точно нещо такова си мислехме.

# 22
  • Мнения: 2 114
Да, monii.Точно нещо такова си мислехме.

За красота и удоволствие - организират както оттук, така и там на място.

Ако искате там реален брак - не и на туристическите дестинации.
Ако въобще намерите администрация и сключите, ще имате доста грижи по легализация и пр., после тук признаване и пр. с крайна цел издаване на български акт и последващо удостоверение за брак, което ще отрови почивката ви и е напълно безсмислено като начинание.

Общи условия

Активация на акаунт