Модни консултации

  • 60 612
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Lady Brinne, аз бих го съчетала панталона с някой от цветовете на чантата на модела. Тези, които са в два нюанса на зелено, поне на мен така ми изглеждат.

http://www.zajenata.bg/%D1%88%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BA-%D1%81%D0% … 837.html#gal_pics

# 16
  • Мнения: 1 338
E, много се радвам, че темата се е раздвижила -   bouquet

Киса, роклята със сигурност ще те чака, не се притеснявай затова.

Този цвят наистина е много сложен за експерименти и колкото да не ми се иска да го призная наистина ще трябва да заложиш на сигурна комбинация - т.е. каквито са обувките, такава и чантата.

Мислех си, че може и да се получи интересно и по-разчупено с твоите черни обувки, черен клътч и бижу, което да съчетава черно и цветът от роклята - гривна и по-обемни обеци или малки обеци и нещо за около врата.
Примерна цветова комбинация от мен и още една от червения килим  Peace
Скрит текст:
И, както вече е коментирано много преди мен, с бледо розови цветове:
Скрит текст:
Предлагам ти и едно много разчупено и свежо виждане за нещата:
Скрит текст:

Lady Brinne, твоят панталон, според мен, можеш да го носиш с всичко, с което си отива тъмно синьо, абстрахирай се от райето, просто после добави някакъв аксесоар в цвят на райето и мисля, че ще изглежда добре - модата към днешна дата е толкова шантава, че грешки почти не могат да се направят - друг нюанс на синьото, червено-морските шарски са много актуални, затова може би една едноцветна червена горна дреха и шарено шалче с морски мотиви или американското знаме или английското, което да обединява синьо, червено и бяло - обединяващият елемент може и да е чантата или бижуто - може да съдържа повече от един цвят - ако искаш с кафеви обувки, гледай в чантата да има синьо, бяло и кафяво (на втората снимка съм ти дала и такъв пример  Peace )
Скрит текст:
... и т.н. с всеки цвят - знам от опит, защото аз имам подобен панталон с много фино райе в бежов цвят и в началото много мислех с какво да го нося и после се заиграх и да ти кажа как си ходи с една флорална риза и дънково яке ... бях пуснала снимка в темата за ВУ, но сигурно вече се е изгубила някъде  Rolling Eyes

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Благодаря ви много за коментарите, момичета  Hug

Пролетта съчетавах въпросния панталон с блузка с флорални мотиви в тъмно синьо, бяло и светлосиньо. Но се притеснявах да не се "бият" някак шарките на блузата и райето, което наистина е доста фино и почти незабележимо. За мое душевно успокоение ще си взема някой едноцветен топ, който да освежава панталона  Grinning

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Киса, дано да те чака роклята, но ако не, видях рокли, като показаните от теб, в темата "На пазар във Варна", май там беше, от един руски сайт, ако не се лъжа.

Роклите бяха намалени на 35лв. Има я в два цвята -чисто бяла и зелено, нещо такова, като нюанс:

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 806
missNoir, къде има такива роклички?

Днес от една ВУ изнамерих такава чантичка. Дали ще е подходяща за роклята? Има и къса дръжка, която може да се скрие вътре и да стане като клъч. Не е много блестящо-златиста, нещо средно между двете снимки. Ако е подходяща, в такъв случай какъв цвят обувки да търся?

Скрит текст:
Скрит текст:

# 20
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Киса, чантичката е супер! Да те питам аз, защо искаш да си с дантелена рокля?

# 21
  • Мнения: 28
Щом чантата ще е в една гама с роклята, то е добре обувките да са акцент. Или обратното.  Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Киса, като тръгнеш от Градска болница към Клас Пиле, между него и аптеката има бяла барака, само с дамски дрехи и манекени на витрината. Бараката има нещо като рампа за колички пред вратата си.

Бели рокли има доста модели. Аз показах роклята "твой" модел и продавачката ми показа още една -зелената. Върху тях има голям, кръгъл етикет - минус 20%.

Не попитах какви размери има, защото останах с впечатление, че си се спряла на дантелената.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Киса, чантичката е супер! Да те питам аз, защо искаш да си с дантелена рокля?

Не искам специално дантелена, това ми хареса - това мерих. Само в моловете съм гледала засега, за тези пари, за които търся, или нямаше нищо подходящо или не ми харесваха роклите като модел.

Честно казано се изморих и хич не ми се търси нищо друго. Дайте в такъв случай идеи за сандалки, щом чантичката става.  Thinking

# 24
  • Мнения: 4 199
Здравейте, извинявам се, че нахлувам в темата, но много харесвам този модел рокля
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=365751503547680&set= … ype=1&theater
но ми идва скъпа. Идеята е, да е с подобен набор отстрани, ако имате идеи къде мога да видя подобен модел ще съм ви благодарна  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 5 658
Идвам при вас не да давам акъл, а за да си сверявам часовника. Харесват ми свежи идеи в облеклото, но аз самата се обличам доста консервативно  Rolling Eyes
  bouquet

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Julia_21
Подобен модел дрехи не предлагат ли в Pause Jeans?

Тази рокля ми изглежда нещо подобно, но къса
http://pausejeans-online.com/7/12/1470.html

В магазините им има доста повече дрехи, отколкото в сайта им.

Сещам се, че в тази, тема биха могли много да ти помогнат. Момичетата са шопинг маниачки и знаят всичко.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=727595.0

# 27
  • Мнения: 3 242
Според мен и втората чанта не се съчетава добре с роклята и изобщо чанти с такива големи токи са спортни;) По добре намери нещо съвсем обикновено като плик.

# 28
  • Мнения: 1 338
Julia_21
Подобен модел дрехи не предлагат ли в Pause Jeans?

...

И аз мисля, че в Puase Jeans може да има подобен модел, но не мисля, че цената ще е по-ниска от тази на Franco Ferucci  Wink

Киса, ти видя ли предложенията ми за теб с черните аксесоари и обувки - не ти ли допаднаха? Защо да се затормозяваш да търсиш, ако всъщност това, с което разполагаш ще се окаже достатъчно.

Иначе на Колхозен видях на ъгъла на светофара в едно магазинче за обувки, едни сандалки с телесно-розов цвят, които ми се сториха подходящи за показаната дантелена рокля - ти последно на нея ли ще се спреш? - бяха с каишка, средно нисък ток и отпред съвсем обикновени и изчистени - 26лв  Peace

Клътчът, който си снимала и на двете снимки е с различен цвят, но като цяло и аз не мисля, че ще си подхожда ...  Rolling Eyes

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 806


Киса, ти видя ли предложенията ми за теб с черните аксесоари и обувки - не ти ли допаднаха? Защо да се затормозяваш да търсиш, ако всъщност това, с което разполагаш ще се окаже достатъчно.

Иначе на Колхозен видях на ъгъла на светофара в едно магазинче за обувки, едни сандалки с телесно-розов цвят, които ми се сториха подходящи за показаната дантелена рокля - ти последно на нея ли ще се спреш? - бяха с каишка, средно нисък ток и отпред съвсем обикновени и изчистени - 26лв  Peace

Клътчът, който си снимала и на двете снимки е с различен цвят, но като цяло и аз не мисля, че ще си подхожда ...  Rolling Eyes

Нямам черни обувки  Confused Какво сте се захванали за тоя пуст клъч, няма да ходя постоянно с него, че да се набива на очи. През повечето време ще сме на маса и танци.

Хубаво давате снимки от нет-а, то и аз така мога да си намеря.  Sunglasses Въпросът е къде във Варна да търся подобни модели?!  Rolling Eyes

Относно роклята - не знам, най-вероятно тя ще е, хич не ми се обикаля, честно казано.
Може ли да ми подскажете кой модел обувки от тези два магазина бих могла да съчетая с роклята:
Всъщност, това, което го има на сайтовете им, намира ли се и в магазините?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт