Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 219

  • 38 694
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 241
Maрияна, както правиш забележки на Дейзи, така прави и на твоите приятелки, когато обиждат.

Само при такива условия можем да сме спокойни. Продължиш ли с двойните стандарти, няма да има мира в темата.

Нали започваме на чисто тази тема. Нима и ти не разбра.

Важното е ти да разбереш, Марияна!
Защо подминаваш обидите на аурелия, таня? За едни си мащеха, за други - майка-орлица.
Аз като влизам в темата, не си закачам някъде морала и съвестта, влизам с тях и не мога спокойно да понасям несправедливите обвинения.

Започни на чисто, и аз веднага след теб!  Peace

# 46
  • Мнения: 2 293


Какво ли ни очаква след поредния залез...

# 47
# 48
  • Мнения: 2 293


Коментарът е излишен...

# 49
# 50
  • Мнения: 2 293


Насладете се...

# 51
# 52
  • Мнения: 2 293


Още един разкошен кадър...

# 53
  • Мнения: 2 293


Колко много емоции остави образът на Керим след себе си...

# 54
  • Мнения: 2 293


Лице като палитра от чувства...

# 55
  • Мнения: 2 293


Голям майстор е Джейн...

# 56
  • Мнения: 1 026
От Нели Дамяновска   bouquet  bouquet


# 57
  • Мнения: 4 133
Сега ще ви споделя мнението ми  за последните новини около Енгин.

Много харесвам Енгин, талантът му е уникален, а харизмата- завладяваща. Но винаги съм мислела трезво, без да бъда заслепена от тази моя любов към човека и артиста Енгин ЗАкюрек. Аз просто съм обективна, такава съм си и живота, никога не слагам голямата кошница с очаквания, за да ен се разочаровам. Интересното е, че по тази схема очакванията ми винаги са надминати и се чувствам прекрасно.

В този смисъл аз съм реалист и за проектите на Енгин.

1.   В момта турската киноиндустрия е в застой, миналият сезон спряха много сериали, така, че според мен сега са много по-внимателни.  И има по-малко сценарии и сериали.
2.   Енгин може да е супер талантлив, но той не е подходящ за всяка роля. Екипите търсят определен типаж за даден сериал. Така, че няма как да има много предложения, след като сериалите са ограничени на брой, а и може би той не е подходящ за някои от тях.
3.   Щом Енгин е казал, че няма предложения в момента, не вярвам да почне сериал от септември. , защото няма технологично време това да се случи. Роли трудно се раздават от днес за утре, защото се изисква голяма подготовка.  Август почват много от снимките на сериалите и просто няма време.
4.   Не се знае кога ще всършат снимките на филма, в който ще участва.

Така, че отциите са 2

-   Или Енгин има вече сериал , но трябва да си мълчи( малко вероятна версия);
-   Или ще го гледаме в сериал в най-добрия случай през декември/януари, ако почненякой проект тогава. Ако не, и този сезон няма да имаме щастието да го гледаме.

Само ми е супер странно как повечето му колеги имат предложения за сериали, а Енгин сам споделя, че няма.  newsm78 newsm78 newsm78

  Ако някой може да даде смислено обяснение, ще съм благодарна.
 bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 903
Maрияна, както правиш забележки на Дейзи, така прави и на твоите приятелки, когато обиждат.

Само при такива условия можем да сме спокойни. Продължиш ли с двойните стандарти, няма да има мира в темата.

Нали започваме на чисто тази тема. Нима и ти не разбра.

Важното е ти да разбереш, Марияна!
Защо подминаваш обидите на аурелия, таня? За едни си мащеха, за други - майка-орлица.
Аз като влизам в темата, не си закачам някъде морала и съвестта, влизам с тях и не мога спокойно да понасям несправедливите обвинения.

Започни на чисто, и аз веднага след теб!  Peace

Бях решила да не се включвам повече по тази тема, но тъй като тук е споменато и моето име - ще го направя.
Валя, съветът ти към Марияна е много добър. Наистина - напълно съм съгласна, че забележки трябва да се правят на ВСИЧКИ, които не спазват правилата на форума.
Добре би било обаче и ти да направиш същото и да се съобразиш със собствения си съвет, а не да подкрепяш безпрекословно онези, които споделят твоите мисли и разбирания, независимо дали това, което са написали е правилно или не. Има много примери назад в темите, но сега не ми се рови, затова ще посоча само последния случай -  защо не каза нищо за пост 36 на твоята привърженичка  ORS, който не е нищо друго освен злоба и заяждане?
Вижте нашата съфорумка колко е била напреднала!!! Тук не е излязло фотото!
Скрит текст:
vadina
Регистриран


 Offline

Пол:
Публикации: 0


  Re: Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 77
« #257 Съб., 27 Юли 2013, 15:28 »  

--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: trendafilka в Пет., 26 Юли 2013, 18:19
И едно горещо кафе...




Благодаря за поредното кафе.... но много кавалер сте пуснали, че не можа да се ориентирам с кого по-напред да си го изпия и изхортувам

 
Май не само аршина на Марияна е двоен, нали?  newsm78

П.П. И много моля не ми вменявай неща, който не съм направила. Не смятам, че казването на истината е обида - не съм обидила лично никой в темата. Ако някой се припознава в написаното от мен - то това си е негов проблем, не мой. Истината обикновено боли, за съжаление.

# 59
  • София
  • Мнения: 903
Сега ще ви споделя мнението ми  за последните новини около Енгин.

Много харесвам Енгин, талантът му е уникален, а харизмата- завладяваща. Но винаги съм мислела трезво, без да бъда заслепена от тази моя любов към човека и артиста Енгин ЗАкюрек. Аз просто съм обективна, такава съм си и живота, никога не слагам голямата кошница с очаквания, за да ен се разочаровам. Интересното е, че по тази схема очакванията ми винаги са надминати и се чувствам прекрасно.

В този смисъл аз съм реалист и за проектите на Енгин.

1.   В момта турската киноиндустрия е в застой, миналият сезон спряха много сериали, така, че според мен сега са много по-внимателни.  И има по-малко сценарии и сериали.
2.   Енгин може да е супер талантлив, но той не е подходящ за всяка роля. Екипите търсят определен типаж за даден сериал. Така, че няма как да има много предложения, след като сериалите са ограничени на брой, а и може би той не е подходящ за някои от тях.
3.   Щом Енгин е казал, че няма предложения в момента, не вярвам да почне сериал от септември. , защото няма технологично време това да се случи. Роли трудно се раздават от днес за утре, защото се изисква голяма подготовка.  Август почват много от снимките на сериалите и просто няма време.
4.   Не се знае кога ще всършат снимките на филма, в който ще участва.

Така, че отциите са 2

-   Или Енгин има вече сериал , но трябва да си мълчи( малко вероятна версия);
-   Или ще го гледаме в сериал в най-добрия случай през декември/януари, ако почненякой проект тогава. Ако не, и този сезон няма да имаме щастието да го гледаме.

Само ми е супер странно как повечето му колеги имат предложения за сериали, а Енгин сам споделя, че няма.  newsm78 newsm78 newsm78

  Ако някой може да даде смислено обяснение, ще съм благодарна.
 bouquet

Дейзи, този път съм напълно съгласна с твоите разсъждения.  Peace На мен също ми е интересно защо Енгин няма предложения за сериал, докато дори много по-посредствени негови колеги се снимат в такива. За съжаление едва ли ще получим някога отговор на този въпрос Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт