Отговори
# 105
  • Мнения: 16 938
Лека нощ на всички.

# 106
  • Мнения: 11 820
Даже си спретваме състезанийце,кой ще си изсърба супата първи преди да му е подействала спринцока  Mr. Green ами  все той печели  Mr. Green

# 107
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Даже си спретваме състезанийце,кой ще си изсърба супата първи преди да му е подействала спринцока  Mr. Green ами  все той печели  Mr. Green
Халил ше да е печелившия...има имунитЙет. Mr. Green

# 108
  • Мнения: 1 117
Дени,  newsm51 благодаря ти за превода на статията.
Дано човекът се окаже прав и "Прилив и отлив" да бъде най-успешния сериал за сезона. Praynig Пожелавам го на Чаатай, защото го заслужава.

# 109
  • Мнения: 2
Добър вечер/нощ, сладурки! Hug

Рени, Hug  bouquet за новата тема, както винаги е страхотна, но ти си знаеш Grinning

А този път колажите за върхът, браво момичетата! Hug  bouquet

Дени, Hug благодаря за превода на статията, изчетох я с интерес! Hug  bouquet Златна си! Hug

Зизу, Hug добре дошла в диспансера и си споделяй колкото си искаш, а ние ще те четем с огромно удоволствие и интерес



Приятна вечер и сладки сънища! Hug

# 110
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
альооооооооооооо диспасеряяяяяяяя

спити ли бе, айвани

да са надигати, купона тече на макс

аз пак съм у паралела.........оп, оп, ааааа.....присъединявайте се



давя мъката си, на път съм да прежаля Чачи... създавам си нови идоли  Mr. Green тоа много перчемест

# 111
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Спешъл поръчка за Верчиту от нейния ашкъм  Grinning айде, скъпа , ти сиииииии....



Чаатай ни мое му стъпи на малкия......... мустак  hahaha

# 112
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ух, Икси  Hug
И аз я давя мъката ...

Скрит текст:


Чи с мойта голяма уста, ся съдиспансерките ша рекат, че ни го ща Чаги и му мисля лошото  Confused
Пък аз стихове заради него прописах Rolling Eyes
Изобщо не може и да си помисля за провал на Чаги  Rolling Eyes

Искам някой да ме прегърне, че ми е сбръчкано Sad

 

# 113
  • Мнения: 5
Рени  HugБлагодаря за темата    bouquet
Дениии HugБлагодаря за превода  bouquet
Габче Hug spoko spoko spoko

# 114
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Гъбке,ей ма ида

Сега слушайте какво,значи ние като оплювахме Серенайката и не я искахме,повечето ни скастрихте какви фенки сме му били,а вие сега защо не харесвате партньорите и повечето и заради тях казвате,че няма да го гледате сериала и.Вие какво и мислите и какъв успех и предричате на проекта и,като още не сте го погледнали и го зачеркнахте  Thinking
Аз пък не мога и не мога да я захаресам бъдещата му партньорка,е ми отблъскваща ми е,и пари да ми дават не бих и гледала филма,единствено и само заради Чаатай ще го погледна и продължи ли да ми противее гитти битти,ама не мога да кажа йок няма да гледам щот Серенайката ще му партнира.
Гъбке,аз съм на твоето мнение също,колкото и да ми го хвалят тоя сериал ми бие на провал Иди си Ела си ,баси и тъпото име Приливи,Отливи ,и че съм на това мнение и имам такова усещане не значи,че мисля провал на проекта му,еми това си усещам и си го казвам  Peace
Зизу,добре дошла в диспансера  Hug
Ама за това ПЕ,мога да водя дискусия и то негативна и към сценарии и към повечето неща в него,паразит които искаха да се развие от успеха на АФК,и как да не ти липсва Фериха,това не мога да го разбера,блазе ви че така набързо прежалвате един от главните,аз колкото и да се опитвам нещо  не ми се удава  ooooh!

# 115
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Рени  HugБлагодаря за темата    bouquet
Дениии HugБлагодаря за превода  bouquet
Габче Hug spoko spoko spoko

Бибони  Hug
Мерси  Heart Eyes Ихааа, три пъти даже  Heart Eyes

# 116
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Габ - гушшшшшшш   loveuuu hug kiss

Лош Чачи, лош, хайван, ши са праи грозен, ама ха...ша види той кат го разлюбим

ти стихове, аз цяла книга...от де почнах, до де стигнах... сега героинята ми е в истанбул, скоро ше ги запознавам...и той ще е обрасъл кат тарзан, така съм го наредила  Mr. Green с перчем не ми стига

ади малко музика
Скрит текст:


3 нови отговора, бе кой са излюп ибееееееееее  Joy

# 117
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Гъбке,ей ма ида

Сега слушайте какво,значи ние като оплювахме Серенайката и не я искахме,повечето ни скастрихте какви фенки сме му били,а вие сега защо не харесвате партньорите и повечето и заради тях казвате,че няма да го гледате сериала и.Вие какво и мислите и какъв успех и предричате на проекта и,като още не сте го погледнали и го зачеркнахте  Thinking
Аз пък не мога и не мога да я захаресам бъдещата му партньорка,е ми отблъскваща ми е,и пари да ми дават не бих и гледала филма,единствено и само заради Чаатай ще го погледна и продължи ли да ми противее гитти битти,ама не мога да кажа йок няма да гледам щот Серенайката ще му партнира.
Гъбке,аз съм на твоето мнение също,колкото и да ми го хвалят тоя сериал ми бие на провал Иди си Ела си ,баси и тъпото име Приливи,Отливи ,и че съм на това мнение и имам такова усещане не значи,че мисля провал на проекта му,еми това си усещам и си го казвам  Peace
Зизу,добре дошла в диспансера  Hug
Ама за това ПЕ,мога да водя дискусия и то негативна и към сценарии и към повечето неща в него,паразит които искаха да се развие от успеха на АФК,и как да не ти липсва Фериха,това не мога да го разбера,блазе ви че така набързо прежалвате един от главните,аз колкото и да се опитвам нещо  не ми се удава  ooooh!

Иркааа Hug
Ох, мерси, слънце  Heart Eyes
Толкова е хубаво да те прегърне голяяяям мечок  Heart Eyes

ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ  Hug
Скрит текст:

Heart Eyes

# 118
  • Мнения: 107
Ние с ИКСИ се разбираме с поглед само, благодаря за невероятната песен на Рианааааа   bouquet

# 119
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габ - гушшшшшшш   loveuuu hug kiss

Лош Чачи, лош, хайван, ши са праи грозен, ама ха...ша види той кат го разлюбим

ти стихове, аз цяла книга...от де почнах, до де стигнах... сега героинята ми е в истанбул, скоро ше ги запознавам...и той ще е обрасъл кат тарзан, така съм го наредила  Mr. Green с перчем не ми стига

ади малко музика
Скрит текст:


3 нови отговора, бе кой са излюп ибееееееееее  Joy

Иксиии Hug
Мерси  Heart Eyes
Уф, сякаш наистина прегръдката много успокоява, аз колко обичам прегръдките на Фемирчовците, почти колкото целувките им  Grinning
Ех, и един прекрасен Ча за душичката  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт