София - Дружба 1

  • 30 005
  • 345
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 1 835
И моето дете е при Царкова - доволна съм. Внимателна е, не прекалява с лекартсвата. Моето момче се е разболявало веднъж досега и тя изписа хомеопатия.
За захранването ми каза, че може от 4-тия месец да почна, а не по -рано. Когато й казах, че съм решила от 5 - 6  месец  да захранвам тя каза, че си е мой личен избор. Т. е. не си налага мнението, казва, че има различни теории и те оставя ти да си вземеш решение. Единствено не ми харесва, че за някои неща трябва аз да я питам след което ми обяснява изчерпателно, но сама не се сеща да ми обяснява.

# 316
Благодаря ти за отговора,Home raider bouquet.
Ако може някой,да ми напише  работния график на д-р Царкова,за да знам кога да отида:) Благодаря
Приятна вечер на всички  Heart Eyes

# 317
  • София
  • Мнения: 481
На четни дати е първа смяна, а на нечетни- втора. Нямаш ли телефона и- поне да се уговорите за час (по-добре да не се застояваш в чакалнята наред с болните).

# 318
  • Мнения: 44
Ofeto, ако нямаш номера на Царкова, мога да ти го пратя на лични.

Както ти е писала и Home raider Царкова е внимателна, не претупва прегледите, обяснява когато я попиташ. Аз не харесвам това, че винаги първо ми препоръчва да действам по старата схема, а когато и кажа, че плановете ми са други, тя свива рамене с насмешка. Другото е, че няма подход към децата (поне към моето) - Петър винаги се скъсва от рев при нея, а при никой друг не се държи така.

Обаче това, което истински ме вбеси е категорично поставената от нея диагноза фимоза на сина ми. След драматично изпълнение достойно за кралския Шекспиров театър ни препоръча уролог. Не отидохме при него, а при консултацията с друг уролог се оказа, че фимоза няма и на тоя етап не се препоръчват никакви насилствени манипулации. Shocked

С 2 думи - за мен Царкова е по-малкото зло.

# 319
  bouquetШапокляк и dakelche,много ви благодаря за отговорите.  bouquetМисля,че сте прави,че е най-добре първо да и се обадя по телефона,затова dakelche,моля те да ми пратиш телефона на д-р Царкова на лични.Радвам се,че диагнозата на Царкова се е оказала грешна при сина ти.Благодаря ви още веднаж,момичета  Heart Eyes

# 320
  • Мнения: 14 654
Котевска е в обратната смяна: сутрин- на нечетни, следобяд- на четни дати. Ние сме при нея от година и нещо, понеже преди живеехме другаде и не знам какви съвети дава за отглеждането и захранването на новородените. Детето ми я харесва, защото се държи внимателно и мило, говори на "миличко" на децата. Гледа да не изписва трърде много лекарства, за разлика от Христова, която пише дъъълги рецепти.
Бланки за избор на лекар можеш да си купиш от РЕП-а до поликлиниката.
Да питам нещо и аз: знаете ли къде мога да запиша 5-годишното си дете на плуване, интересува ме не само Дружба, а и околностите.

# 321
# 322
  • Мнения: 1 210
Царкова преди години не можа да различи рубеола от алергичен обрив (детето имаше рубеола, а тя каза че е алергичен обрив). А той милия все едно в коприва се беше въргалял.

# 323
  • Мнения: 6 029
Нашето джи пи е Вичев. Ползваме го за направления и ги водя на частен лекар. Теди като се разболя от варицела я водих при джи пи-то. Защото пускат някви известия до ХЕИ. И той каза, че не е варицела, а алергичен обрив  Joy

# 324
  bouquetЯнечек,Anichka и Julie,благодаря ви за отговорите.  bouquetНаправо се чудя какво да правя. Shocked
Янечек,моля те напиши ми на лични телефона на Котевска,ако го имаш.Да и имам телефона,ако реша да избера нея.Тя колко годишна е?
Anichka,хич не ми хареса това което пишеш за Царкова.Милото ти детеце,цялото в пъпчици,сигурно го е сърбяло ужасно.Хубаво,че си разбрала,че не е обрив,а рубеола,за да може да се лекува адекватно и да му мине бързо.А ти при кой педиатър си?

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 11:59 от ofeto

# 325
  • Мнения: 6 029
Мога да ти препоръчам всъщност джи пи-то на синът ми, но тя е в 15 ДКЦ. Млада е, за захранването е в час.

# 326
Julie,джи пи-то на сина ти педиатър ли е?15 ДКЦ в Дианабад ли е?
Наистина не знам какво да правя.Все ми се искаше педиатърът да е от Дружба,за да е близо,ако се наложи.Ама знам ли? newsm78
Котевска или Царкова да избера,или друг?

# 327
  • Мнения: 1 210
При Карапенева, която е в много дълъг отпуск и я замества Кръстева.
Кръстева сега е джи-пи на малкия син. Не мога да дам кой знае какво мнение. Рядко ни се налага да ходим. Много се радва на дребния. За кърменето е. За захранване още не сме говорили. На големия антибиотик досега не е изписвала (но ако се налага би го направила).
Единственото, което ме притеснява при Кръстева е голямата навалица. Просто няма как да не чакаш 1 час (това е може би защото все пак работи и с нейните и на Карапенева пациенти). Това е изнервящо, даже големия (вече на 5 години) казва "Искам си при моята лекарка" (разбирай Карапенева).

А случая с Царкова, който цитирах беше по време на лятната отпуска на Карапенева преди години. Тогава трябваше да ходим за протокол за Фризопеп и Царкова като каза - алергия си викам "Ей сега няма как да ни откажат протокола за млякото". Та там ни казаха, че е рубеола. После за всеки случай го водих и на трети лекар, който също потвърди - рубеола.

Работното време на Кръстева - нечетни следобед, четни - сутрин.

# 328
  • Мнения: 1 273
Ние сме в Студентска поликлиника при др. Елена Иванова. Много съм доволна. Много е час с всичко. Много добър диагностик и е много мила. Само дето нещо, се опитва да ме кара вече да отбивам, че сме минали годинката, ама аз и казах, че няма да стане  Crazy Отговаря на обажданията ми денонощно и идва в къщи  Peace

# 329
  • Мнения: 307
Аз ходя в Дружба 2, мед. център Алитера. Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт