София - Дружба 1

  • 29 959
  • 345
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 15 746
Давайте да пиеме кафе наистина.
tsveta запозна ли се с някой от блока?

# 211
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Давайте да пиеме кафе наистина.
tsveta запозна ли се с някой от блока?
С 2 млади семейства и комшиите до нас разбира се. Другите са пенсионери и няма какво да си кажем Blush С хората от другите входове не съм се виждала, надявам се като порасна да се позапознаем и там

# 212
  • Мнения: 15 746
Здравейте мами. Как сте? Май срещата, за която пишеме на езерото ще се отложи за неопределено време с този дъжд който га дават да вали. Е поне като ще си стоиме вкъщи и другите мами в тази тема ще пишат, за да се запозная и с останалите от групата  Hug

# 213
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ние не пропускаме разходка. И в дъдж сме навън, че само суитрешно се разхождаме Grinning

# 214
  • София
  • Мнения: 3 712
Момичета и тук да питам:
Препоръчайте ми маникюриска в близост до Дружба 1
Моята се премества в другия край на София и с това дете/а и скоро почвам работа/ ще ми е трудно да ходя  Cry
В момента съм с акрил,но мисля да го сменям или с гел или с нещо по-ново
Помагайте моля  Praynig
 Hug
 

# 215
  • Мнения: 977
Търсим квартира в Дружба или в Младост. Предложения?

Ще съм благодарна ако споделите!

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 13:51 от mishelle

# 216
  • Мнения: 6 029
Здрасти vembi. Аз от 1 година живея в 24 блок Grinning
И така и не си спретнахме срещичка като хората. Гледам в Дружба 2 каква тема са заформили, чак срам ме хвана. Дайте да пием тези дни кафе,а?

24-ти блок не е ли първия до техномаркет? аз там познавам едно фемили:)

# 217
  • Мнения: 15 746
Здрасти vembi. Аз от 1 година живея в 24 блок Grinning
И така и не си спретнахме срещичка като хората. Гледам в Дружба 2 каква тема са заформили, чак срам ме хвана. Дайте да пием тези дни кафе,а?

24-ти блок не е ли първия до техномаркет? аз там познавам едно фемили:)

Не по-скоро е срещу главния вход на техномаркета. То не е ли сега някакъв супермаркет  newsm78
Вчера бях в Дружба да купувам на малкия обувчици. Там имате много хубави магазинчета за детски дрешки. Обаче са го разкопали целия квартал. Какво ви правят?

# 218
  • Мнения: 6 029


Не по-скоро е срещу главния вход на техномаркета. То не е ли сега някакъв супермаркет  newsm78
Вчера бях в Дружба да купувам на малкия обувчици. Там имате много хубави магазинчета за детски дрешки. Обаче са го разкопали целия квартал. Какво ви правят?

да де, това имах предвид.

правят ни диви и щастливи. спираха ни водата. топлата. за 6 дни. Mr. Green

# 219
  • София
  • Мнения: 1 802
Момичета и тук да питам:
Препоръчайте ми маникюриска в близост до Дружба 1
Моята се премества в другия край на София и с това дете/а и скоро почвам работа/ ще ми е трудно да ходя  Cry
В момента съм с акрил,но мисля да го сменям или с гел или с нещо по-ново
Помагайте моля  Praynig
 Hug
 
Не мога да помогна, но ще разпитам. Мога да препоръчам добра фризьорка, казват, че и козметиката била добра, но не съм се убедила лично, но маникюристката й е гОла вОда. Ще пиша ако разбера нещо.

# 220
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Сега стоят само дупките от разкопаното. А на нас продължават да ни спират водата по неясни причини Crazy
Julie аз за сега познавам само комшиите на етажа и под нас. Вече 1 година живеем и след 4-я надолу незнам кой живее. Затова не ме кефи блока, но нямам избор Grinning

# 221
  • Мнения: 6 029
tsveta, аз от 5 живея в моя блок и пак малко хора познавам Wink

# 222
  • Мнения: 470
Здравейте , аз съм от Дружба 2 , но имам въпрос , на който сигурно някой от вас могат да отговорят. Пуснала съм тема ето тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=224251.new#new

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 13:26 от Цеци

# 223
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
tsveta, аз от 5 живея в моя блок и пак малко хора познавам Wink
Значи съм добре викаш Joy

# 224
  • Мнения: 566
Момичетааа,
как сте в този слънчев ден.
Я да ви питам, къде ще записвате дечицата на ясла и градина.
И да ви питам, знаете ли в една група на яслата колко дечица са в нея
П.С- 69 училище е точно срещу нас, да има мами около него

Общи условия

Активация на акаунт