София - Дружба 1

  • 30 006
  • 345
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 566
Ние по това време спим, а навън не иска да заспива още

# 196
  • София
  • Мнения: 12 567
Ние излизаме за кухнята към 11.30 и след това отиваме на площадката на езерото при тотото. Там го храня и стоим докъм 13 - 13.30 ч. После се прибираме за сън и след 16.30 ч. пак сме навън, докато позволи времето - обикновено 19-19.30 ч.

# 197
  • Мнения: 566
Момичета,
дайте да си измислим някакъв отличителен знак, за да се познаваме

# 198
  • София
  • Мнения: 12 567
Аз съм със синя Чиполино Лола. Няма друга такава на площадката на езерото. Червеникава коса, очила. Hug

# 199
  • Мнения: 566
Аз съм съм Чиполино Екзотик-синя с оранжаво. Кестенява на руси кичури, с очила.
Утре ще се разходя и аз покрай езерото, но незнам по кое време

# 200
  • Мнения: 15 865
Здравейте мами от Дружба-1. Приемате ли мами-бивши жителки на Дружба-1? Пиша ви защото съм живяла 4 години в бл.24 в Дружба-1 и съм завършила 69 СОУ. Реших, че с някои от вас дори може да съм учила или да се познаваме. Ако сте съгласни да ме приемете във вашата групичка ще разкажа повече за мен, а ако не ви желая  лек ден  Hug

# 201
  • София
  • Мнения: 1 802
vembi, разбира се, че си добре дошла! Тъкмо малко да живне нашата компания, защото от дълго време никой нищо не е казвал/писал. Аз не съм учила в Дружба, надявам се все пак да намериш бивши съученички. Опс, мъжа ми е учил в Др, после ще го питам дали в 69 СОУ, но знам, че е завършил 96 год.

Момичета, много сме зле с организацията на разходка по езерото, дайте най накрая да се поправим  Wink

# 202
  • Мнения: 15 865
Благодаря за гостоприемството. Може и аз да дойда на разходка с вас около езерото някой път. Преди много обичах да ходя там, а и често ходя в онова кафе на фитнеса. Ама нещо скоро не съм ходила май  newsm78.
Кажете сега как е при вас в Дружба?
Има ли нещо ново и интересно в квартала?

# 203
  • Мнения: 6 029
нищо интересно, все същата мизерийка Laughing

# 204
  • Мнения: 15 865
Я пък ти мизерия-екстра си е. Преди беше ужас. Сега е къде къде по-добре

# 205
  • Мнения: 6 029
пренаселено стана.. особено около пазара е ужас.

# 206
  • Мнения: 15 865
Да знам. Няма къде да спреш там. Голяма лудница беше при последното ми идване. АМа пък езерото ви си ми е любимо. Въпреки, че и ние си имаме езеро, когато дойда на вашето нещо ми трепва от вътре.

# 207
  • Мнения: 6 029
то не е от езерото, а от спомени и носталгия Wink

# 208
  • Мнения: 78
Здравейте астливи мамчета,
Аз съм другата бъдеща мама , за която спомена Мишел.
Живея в Дружба 2 , но езерото е любимото ми място за разходки , така че се надявам на пролет да черпя опит от вас.
 Hug Hug Hug

Здравейте! Laughing И аз съм в Дружба 2, но ще се раждаме Април! Сега виждам чак, че имало и отчетни по градове и квартали... При априлките пък имаме още една мама от Дружба 1. Ще й кажа да намине да се разпише и тук!
Поздрави!  bouquet

# 209
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Здрасти vembi. Аз от 1 година живея в 24 блок Grinning
И така и не си спретнахме срещичка като хората. Гледам в Дружба 2 каква тема са заформили, чак срам ме хвана. Дайте да пием тези дни кафе,а?

Общи условия

Активация на акаунт