Кюретаж и забременяване след това - 3

  • 26 511
  • 614
  •   1
Отговори
  • Мнения: 802
Момичета, пускам нова тема, защото старата стана доста дълга.
Хубаво е да я има, защото много момичета за съжаление те първа ще минават през нашия път, ще се питат същите въпроси и ще искат съвети.
Ако имаш нужда да поговориш с някого след аборт, ще те изслушаме, ще ти дадем съвет, ще се опитаме да ти помогнем да преодолееш мъката си.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=330442.0 1-тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388737.0 2-тема.

# 1
  • Мнения: 2 617
Момичета, пускам нова тема, защото старата стана доста дълга.
Хубаво е да я има, защото много момичета за съжаление те първа ще минават през нашия път, ще се питат същите въпроси и ще искат съвети.
Ако имаш нужда да поговориш с някого след аборт, ще те изслушаме, ще ти дадем съвет, ще се опитаме да ти помогнем да преодолееш мъката си.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=330442.0 1-тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388737.0 2-тема.


Baby Love Hug

Хайде по-бавно да я пълним тази тема - е, може и бързо, но с повече хубави новини! Praynig

# 2
  • Мнения: 943
Baby love-че  Simple Smile нищо не казваш...Как върви лечението? Оправят ли се нещата?

caritas, готови ли сме вече за нови подвизи  luvbed

Аз да ви кажа, ще дам тотал щета скоро...Сега обмислям ЧХГ-то ,което днес за 4 път пускам (изхраних КАндиларов за месеци напред Laughing)
И се чудя нормално ли е :
в събота : 391
в сряда(днес)- 921 ,все пак не е двойно и вече нали се сещате на кой свят съм.
Как ще изтърпя до понеделник,не знам. Thinking

# 3
  • Мнения: 2 617
Бебка, я виж този линк:

http://www.zachatie.org/index.php?Itemid=82&id=542&optio … ent&task=view

Чакай сега, кога го пуска 4 пъти? Тук виждам два. И по тоя калкулатор стойностите ти са си добре.

За подвизи не ми говори, че нещо хич не ми е до това тия дни. Crazy

# 4
  • Мнения: 943
Бебка, я виж този линк:

http://www.zachatie.org/index.php?Itemid=82&id=542&optio … ent&task=view

Чакай сега, кога го пуска 4 пъти? Тук виждам два. И по тоя калкулатор стойностите ти са си добре.

За подвизи не ми говори, че нещо хич не ми е до това тия дни. Crazy

caritas, мерси аз минах днес през тази статия и през още хиляди други  Embarassed,но няма ясна информация,която може да ми е полезна илипоне аз не мога да се "позная" .Пише, че с напредване на бременността стойността се удвоява за 96 часа, е да но аз съм в 4-5 г.с.  ooooh!
Ами да 4 пъти ,миналата седмица в понеделник и сряда ,след това в събота и днес ми беше 4-ят път  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 5
  • Мнения: 2 617
Е, и какви бяха стойностите в понеделник и сряда?
 
Според мен са ти добре стойностите. По този калкулатор, при разлика 4 дни между двата теста, ти дава, че се удвоява за малко повече от 72 часа (по-точно 77). Екстра са си. Спри да се самонавиваш и да се стресираш.

Бейби лав, гледам, че четеш, подкрепи ме де! Hug

Момичета, лека ви нощ от мен, че утре... ooooh!

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 23:23 от caritas

# 6
  • Мнения: 802
Какво да кажа аз, лекувам сега Еш. коли, остават ми още 5 дни да довърша лечението (надявам се да е успешно, че тази гад е упорита), след това ще изчакам седмица и ще пускам микробиология. Ако сме избили гадинките минавам към лечение на токсото, което всъщност не се лекува напълно, организма си изгражда имунитет, но аз не мога да бебеправя, докато не си го изградя. Та така, чета ви редовно, наблюдавам ви, радвам се с вас, с други плача и чакам.
Бебка, caritas Hug
а подкрепям те разбира се, тя Бебката се е притеснила душата, ма то е нормално, след няколко дни ще изскочи друго за притеснение, после пък ще се притесни от раждането, после от памперсите.... и така цял живот ще си се притеснява, и не само тя а всички ние. Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 2 908
Тъкмо си ислех че е време за нова темичка,а тя вече пусната,BabyLove  bouquet
Ами дано по-малко нови момичета се записват тук,а на всички нас пожелавам скоро отново да видят двете чертички и да няма повече неприятности. Praynig
Бебка,предполагам какво ти е в момента,но ще ти стискам и аз палци притесненията да се окажат напразни Praynig

# 8
  • Мнения: 1 325
Напълно съм съгласна, че всеки организъм си е индивидуален и понася по различен начин нещата.Както казах тук кюртаж при аборт до 12г седмица почти не се прави.Оставят пациентката няколко дни(обикновенно 3-4) след установяване на миседа.Ако не започнат контракции и естественно изхвърляне на плода се прибягва до хапчета.Статистиката е - 50% от жените се изчистват без медикаменти.Ако и хапчетата не помогнат(което е много рядко) се прави изсмукване с вакум.
Извинявам се , че се повтарям, но го написах за Yoskrek Hug А ти не се притеснявай Hug Няма да ти се случи отново Hug

# 9
  • Мнения: 305
Baby Love, браво за новата тема. Това е още непознато за мен как го правите... #Crazy
Mari_rus - имаш право, че всеки организъм по различен начин реагира, всеки лекар със своите убеждения, както и в такъв момент не знаеш точно какво да правиш. Но в това продължение на темата да има новини предимно за бременни и техните нови притеснения...Защтото както от личен опит разбрах след забременяването тревогите не приклячват както мислех, а започват нови и още по-сериозни.
Лека нощ! smile3507 smile3524

# 10
  • Мнения: 359
Румикс, къде се загуби? Simple Smile Изглеждаш ми в добро настроение, много ти се радвам  Hug

Тук съм мила, чета и от време на време се включвам с тревога, когато видя някое ново момиче. Иначе съм добре. Този месец оползотворихме наполовина фертилните дни ( съпруга ми нещо беше неразположен няколко дни) , но все пак се надявам на чудо, нали уж спермитата живеят няколко дни и чакат  Thinking
Много ти се радвам на теб и вярвам че ще бъдеш най-добрата майка  Hug

# 11
  • Мнения: 3 695
здравейте и от мен в новата тема  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 1 752
Бейби лав, мерси за новата темичка. дано да я напълним само с хубави новини.
Бебка, знам колко е трудно, но се опитай да си по-спокойна. Сигурно е, че всяка жена, минала по нашия път, ще се притеснява за всичко до раждането /а и след него/. Да се опитваме да вярваме повече в щастливата си звезда. Никоя не заслужава отново подобен кошмар, въпреки че за нещастие се случва /но по-рядко!/. Нослето горе и само хубави мисли в главицата ти!
Една от нас Hug много се радвам, че всичко върви добре при теб и най-вече - че се чувстваш добре. Помня, че и двете бяхме през декември, дано сега заедно да вървим само към хубавите неща.
Нинката, Мари рус, Yoskrek , неземната Hug Hug Hug
Румикс, живеят и още как. От личен опит мога да кажа че поне до 48 часа със сигурност Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 10 692
Напълно съм съгласна, че всеки организъм си е индивидуален и понася по различен начин нещата.Както казах тук кюртаж при аборт до 12г седмица почти не се прави.Оставят пациентката няколко дни(обикновенно 3-4) след установяване на миседа.Ако не започнат контракции и естественно изхвърляне на плода се прибягва до хапчета.Статистиката е - 50% от жените се изчистват без медикаменти.Ако и хапчетата не помогнат(което е много рядко) се прави изсмукване с вакум.
Извинявам се , че се повтарям, но го написах за Yoskrek Hug А ти не се притеснявай Hug Няма да ти се случи отново Hug
Peace даже до 13 г.с се прдизвиква с хапчета ако не стане естествено, това го четох за хапчетата които пиех аз Peace

# 14

Общи условия

Активация на акаунт