Кюретаж и забременяване след това - 3

  • 26 532
  • 614
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 453
Мари-рус, то наистина пише, че до 8 седмици може да покаже фалшиво положителен резултат, но нали знаеш, че винаги се презастраховат в листовките - реално надали повече от месец е възможно това - хормоните спадат главоломно бързо след аборт...
А пък да не говорим за ярка черта, както ти е казала и Бебка.
Така или иначе при тия неща всички знаем, че няма 'невъзможно' - божа работа.
Моят съвет също е да отидеш на кръвен два пъти през 48 часа, за да видиш как нараства хормонът и после вече на лекар, за да е минало повече време и да може да се види (при някои жени заради физиологични особености на разположение на матката, плода и т.н. не се вижда добре, те затова лекарите не се ангажират с прогнози в съвсем ранна бременност). И дано всичко да е наред, каквото и да окаже  Praynig
Марпен, ама какво има да се чудиш, я следвай и ти светлия пример на Мари-рус и бягай направо за тест, май писа, че имаш вече 1-2 дена закъснение, ако не бъркам...  Hug

# 601
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Една от нас, май са повече от 1-2 дни. По-скоро е една седмица вече. Ама това шубето си е голяма работа

Мари-рус, при теб кога беше последната лелка? Да преценя горе-долу аз къде се намирам евентуално

# 602
  • Ловеч
  • Мнения: 54
Marpen бягай по скоро до аптеката за тест.

Mari-rus дано мтози път всичко е наред, Hug
Толкова много се радвам за вас,дано скоро и някой дриг да изчезне в отчетните  bouquet

# 603
  • Мнения: 1 325
Благодаря ви момичета за отговорите и пожеланията, но още нищо не се знае Hug

Marpen, 4юни(29дни след аборта).
Стискам палци за теб Hug
Аз отново ходих при док.Каза ми , че е твърде рано, евентуално овулацията ми е била към 17юни, да отида в понеделник и междувременно да направя след няколко дни още един тест.
Трябва ли да се притеснявам , че втората чертичка не е толкова ярка колкото първата?
За кръвният тест съм съгласна, но търпеливо ще си изчакам до понеделник.
Девойки, ако съм бременна съм жив пример, че гумичките не са 100% сигурни, както е казала и рейни.

# 604
  • Мнения: 2 556
Аз не знам за случай, в който веднага втората чертичка да е била супер ясна  Simple Smile Стискаме палци!!

# 605
  • Мнения: 1 325
Тесс, благодаря ти аз отговора Hug
Извинявайте, че пълня темичката ... но сърцето ми е свито.Изобщо не очаквах положителен тест този месец.Дано всичко е наред Praynig
Благодаря и на вас момичета за куража, който ми давате Hug

# 606
  • Мнения: 2 556
mari_rus стига и ти си се притеснявала - аз така се зарадвах, повече, отколкото аз да бях се оказала бременна, честно!  Simple Smile Всичко дано е наред, ти си гледай спокойствието, докато дойде време за другия преглед и не го мисли Hug

# 607
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Mari_rus, много се радвам за теб и имаш една голяма  Hug

# 608
  • Мнения: 3 695
mari_rus и аз много се радвам, стискам палци и не се притеснявай всичко ще е наред  Hug

# 609
  • Варна
  • Мнения: 506
mari_rus, дано само с такива новини да я пълним тая тема. Стиснала съм пръстите и на краката. Дано нашите положителни емоции летят към теб и ти помогнат! Two Hearts

# 610
  • Мнения: 2 617
mari_rus, дай Боже всичко да е наред! Praynig Hug

# 611
  • Варна
  • Мнения: 686
Здравейте момичета  Hug

Направиха ми днес кюретажа. Поне мина ужасът, който вчера цял ден изпитвах от тази мисъл. От упойката излезнах много бързо, а пък и анестезиолога ми се оказа познат. После поспах вкъщи. В момента имам слабо кървене и ме боли, но не много - казаха, че било от свиване на матката. Изписаха ми доксициклин, витамини и антигъбично. Антибиотикът казаха да го пия 5 дни.
Ужасното беше, че не бяха затворили вратата и видях една жена, която явно още не беше излязла от упойка, но е натикаха по гол гъз в количката като чувал с картофи и ми стана лошо, като си помислих, че след малко ще бъда на нейно място. После като влезнах за кюртажа на съседното легло имаше още една жена, вече упоена, разкрачена ... повече описание едва ли е необходимо. Но в интерес на истината излезнах от упойка, посъвзех се и чак тогава ме качиха на количката, за да ме откарат в стаята, като сестрата беше много мила.
Докторът ме питаше дали съм карала някакви настинки или инфекции, защото често те водели до кухо яйце. Като му отговорих, че не съм боледувала, ме попита дали пуша и аз му казах, че съм ги спряла, в момента, в който видях положителния тест. Думите му бяха, да не ги почвам отново, защото и те спомагали за спонтанните аборти. Та така в момента се мотивирам, наистина да взема да ги откажа тези цигари, макар че ми е трудно. Пък и  мъжът ми  #Crazy днес реших да се пошегувам и му казах на майтап "купи ми една кутия цигари", ама в отговор получих един много лош поглед.
Та така ...
Mari_rus, много се радвам,   bouquet, това е супер новина, предизвиква благородна завист Hug Пази се и дано всичко е наред Praynig

# 612
  • Мнения: 1 325
Amalleira , дано по-скоро да заличиш неприятните преживявания и съвсем скоро да бъдете щастливи бъдещи родители Hug
Колко време ти казаха да се пазиш?
Ех, страхотни сте момичета Hug можете да вдигните духа и на най-черногледите Hug

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 08:43 от mari_rus

# 613
  • Мнения: 286
mari_rus дано, дано...  стискам силно палци.
marpen на теб също стискам палци.

Аз скоро не съм влизала, но нямаше какво да кажа. Ходих на преглед след първия МЦ и док каза, че всичко е наред и другия месец може да се пробваме.

# 614
  • София
  • Мнения: 5 255


Момичета заповядайте в новата тема:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=411673.0

Общи условия

Активация на акаунт