Кюретаж и забременяване след това - 3

  • 26 546
  • 614
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 616
rainy... много съм точна по принцип - на 28 - 29 дни. То ще ида аз при моя док, ама както съм ангажирана идната седмица едва ли ще се случи скоро. Предполагам, че след аборта ще е така 1-2 месеца. Та за това питах има ли и други.

# 556
  • София
  • Мнения: 10 700
   Рейни , не се тревожи ще дойде , при мен също така беше без болки и прочие единственото което ми беше като сигнал са пуберитетските пъпки !  Hug
Peace пропуснах да ги отбележа Sick

# 557
  • София
  • Мнения: 10 700
ей каритас, време е да ни зарадваш, пожелавам ти влюбено гонене на яйцето и да го сгащите Heart Eyes
аз сега ще броя още два цикъла и ха познайте Blush малко е далечко нооооооооооо, нема се предаваме, нещо лига ме е хванала по тва време днеска, то вече вечер стана newsm78

# 558
  • София
  • Мнения: 10 700
а на лора 33 ще мога да ти кажа другия месец, да видиме кога ще ми дойде...
по стар опит, ама няма да ти върши работа беше: аборт 17.02.2009, МЦ 18.март/по учебник/ обаче втори МЦ нямах защото забременях,пак неуспешно и аборт на 28.05.09,та сега ми дойде след втория, ще видиме след този МЦ как ще е и ще пиша

# 559
  • София
  • Мнения: 5 258

Аз нямам пъпки, т.е. 2 ама за мен е нормално точно на първия ден от цикъла  Crazy

nuclearbaby : Много бавно се точи това време до третия цикъл... все едно е спряло  Twisted Evil

# 560
  • София
  • Мнения: 1 782
Каритас, дано, дано! Hug

# 561
  • Мнения: 802
Каритас, в Бургас си ги правих изследванията, уж в добра лабораториа. Имах намерение да пращам кръв за София, но се отказах. Другата седмица мисля да си пусна нови изследвания да видя дали спада или се покачва титъра.
Стискам палци Каритасче. Heart Eyes Praynig Hug

# 562
  • Мнения: 2 617
Благодаря ви, момичета! Hug Heart Eyes

Каритас, в Бургас си ги правих изследванията, уж в добра лабораториа. Имах намерение да пращам кръв за София, но се отказах. Другата седмица мисля да си пусна нови изследвания да видя дали спада или се покачва титъра.

Хайде стискам палци да спадат пустите антитела. Поне ще си имаш имунитет вече, което е добре.
Сега, като се замисля, покрай домашните луканки на дядо ми, Бог да го прости, съм изяла толкова сурова кайма като дете, че трябваше да се сетя, че сигурно съм изкарала токсоплазмоза и завъдила имунитет, ама откъде толкова акъл? ooooh!

Хубава вечер!  bouquet

# 563
  • София
  • Мнения: 10 700
абре мацки, при вас как беше МЦ след аборта? аз ще полудея, кървя като заклано прасе и съм с нощни превръзки от онея дебелите и едва ми стига една за няма и час, усещам как тече в реално време, не е истина Tired и съм в офиса и е некъв ад просто...и понеже едно зло не идва само, сега се установи че ще оперират мъжа ми....атерома фибром на лявата скула.....оооооооооооооооооох, не бяхме видяли този фибром и сега.....Sad

# 564
  • Мнения: 2 617
абре мацки, при вас как беше МЦ след аборта? аз ще полудея, кървя като заклано прасе и съм с нощни превръзки от онея дебелите и едва ми стига една за няма и час, усещам как тече в реално време, не е истина Tired и съм в офиса и е некъв ад просто...
Аз не съм критерий, защото първия месец пих противозачатъчни и тогава течението така или иначе е по-слабо, но следващите си бяха както обикновено.
Вероятно при всеки е индивидуално. Все пак хормоналният шок за организма е сериозен. Дано по-скоро да се нормализират нещата при теб. Hug

# 565
  • София
  • Мнения: 618
При мен първият цикъл беше така - едва смогвах да сменям превръзки и само в тоалетната се чуствах спокойна  Crazy Продължи и малко по-дълго от обикновеното, но после всичко си дойде по местата  Peace Дано и при теб е за последно  Hug
 fingerscrossed за мъжа ти, успешна операция и бързо възстановяване  Hug

# 566
  • София
  • Мнения: 5 258


nuclearbaby : Много обилно и при мен  Crazy Явно е нормално.
Стискам палци за мъжа ти, дано всичко е наред  Hug

# 567
  • Мнения: 1 325
При мен първият цикъл беше нормално обилен(той си ми е такъв винаги), но ме притеснява, че днес е 33 ден и вторият цикъл още го няма.Ще отида малко по късно при док , и тук да ме  видят.
nuclearbaby, дано операцията на мъжо мине леко и успешно Praynig

# 568
  • Мнения: 2 556
При мен от 19 до 28 ден имах ежедневно кафяво зацапване, но не мога да го нарека цикъл. На 33 ден ми дойде цикъла, нормално, както винаги, без никаква разлика. Записала съм си час за профилактичен преглед следващата седмица, моят лекар искаше така. Ако зависи от мен, скоро на лекар няма да стъпя Rolling Eyes

# 569
  • София
  • Мнения: 1 782
nuclearbaby, и при мен беше по-обилно, не се притеснявай. А за операцията на любимия също няма какво да се тормозиш. Аз си оперирах такова миналата година - операцията е с местна упойка, трае има-няма 10 минути, слагат му една лепенка и си тръгва. Моята я правих във военна болница.

Общи условия

Активация на акаунт