Бял списък на туристическите агенции

  • 453 260
  • 1 417
  •   3
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 53
nikata90, Благодаря 😊
 Полезна информация!

# 1 321
  • Мнения: 3 031
Аз също препоръчвам "Мондел", пътувала съм с "Руал" и също съм била доволна, вижте и "Профи Турс" - като фирма са добри, но скоро не съм гледала програмите им.

# 1 322
  • Мнения: 2 822
И аз съм от доволните от Мондел травел, също до Испания сме ходили с тях.

# 1 323
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
И аз съм доволна от Мондел Травел. Пътувала съм много пъти с тях. Имат много добри екскурзоводи!

# 1 324
  • Мнения: 17
Здравейте, опитвам се да намеря най- подходящата туристическа агенция, която да ми предложи най- подходящата екскурзия, до най- подходящата дестинация,  която да подаря на дъщеря ми Simple Smile)) С две думи, освен желанието в мен, други отправни точки нямам Simple Smile Тя става на 16г. Чудя се, кое би я впечатлило най- силно?! Гледах предложения до Швеция- фен е на АББА, Италия- мечта която има отдавна, Германия, някъде в Европа. Дори дати нямам, но ще се напасна според офертите на туристическата агенция, само ми се иска да е по- кратка, 3-4-5 нощувки максимум. Като дали е с автобус, или самолет, няма никакво значение. Обичаме да пътуваме, с автобус се наслаждаваш на гледки, има много чар, но автобуса трябва да е широк, комфортен и удобен. Изчетох цялата тема и мъничко се пообърках. Бях си набелязалапътувания с  Бохемия, Руал Травел и Away, но попаднах на много негативни мнения, дори и тук в темата.  Иска ми се да е приятно изживяване. Ако тръгването е от Варна, ще съм напълно доволна, но и това не е от чак такова значение. Ще съм благодарна за всяка насока и съвет!

galka77, изпратих ви съобщение

# 1 325
  • София
  • Мнения: 99
Здравейте, някой ползвал ли е услугите на тази фирма https://www.travelpremio.com/contact?

# 1 326
  • Мнения: 11 703
Здравейте, коя агенция бихте ми препоръчали за Барселона.
Гледам една оферта на Бохемия за септември или да търся нещо друго Simple Smile

# 1 327
  • Мнения: 654
Здравейте, бихте ли ми помогнали за добър избор на тур оператор за Португалия. Разгледах, виждам повтарящи се пакети при различни агенции. Бихте ли ми препоръчали от опит?

# 1 328
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 757
https://globultours.com/index.php?option=com_contact&view=contact&id=2&Itemid=289
Може ли мнение за тази ТА?

# 1 329
  • Мнения: 11 703
Аз пак да попитам. Харесала съм екскурзия, която се предлага от Топ травелс и Океания турс.
Двете оферти са идентични, цената и датите са еднакви.
Някой има ли опит с някоя от двете агенции. До сега не съм се възползвала от такива оферти и не съм сигурна на кое да обърна внимание.
С две думи читави ли са Grinning

# 1 330
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 757
Най-вероятно е една и съща екскурзия предлагана от различни агенции. Иначе за тях не мога да споделя мнение.

# 1 331
  • Мнения: 206
Назад в темата имаше отзив за Океания турс, аз също гледах техни оферти.Те препродават програми, но организират и индивидуални турове, само самолет и хотел

Последна редакция: вт, 20 юни 2023, 18:52 от milenium 123

# 1 332
  • Мнения: 24
Здравейте, опитвам се да намеря най- подходящата туристическа агенция, която да ми предложи най- подходящата екскурзия, до най- подходящата дестинация,  която да подаря на дъщеря ми Simple Smile)) С две думи, освен желанието в мен, други отправни точки нямам Simple Smile Тя става на 16г. Чудя се, кое би я впечатлило най- силно?! Гледах предложения до Швеция- фен е на АББА, Италия- мечта която има отдавна, Германия, някъде в Европа. Дори дати нямам, но ще се напасна според офертите на туристическата агенция, само ми се иска да е по- кратка, 3-4-5 нощувки максимум. Като дали е с автобус, или самолет, няма никакво значение. Обичаме да пътуваме, с автобус се наслаждаваш на гледки, има много чар, но автобуса трябва да е широк, комфортен и удобен. Изчетох цялата тема и мъничко се пообърках. Бях си набелязалапътувания с  Бохемия, Руал Травел и Away, но попаднах на много негативни мнения, дори и тук в темата.  Иска ми се да е приятно изживяване. Ако тръгването е от Варна, ще съм напълно доволна, но и това не е от чак такова значение. Ще съм благодарна за всяка насока и съвет!

galka77, изпратих ви съобщение
Като ви чета, все едно аз съм го написала. Избрахте ли агенция

# 1 333
  • Сф
  • Мнения: 10 687
Аз пак да попитам. Харесала съм екскурзия, която се предлага от Топ травелс и Океания турс.
Двете оферти са идентични, цената и датите са еднакви.
Някой има ли опит с някоя от двете агенции. До сега не съм се възползвала от такива оферти и не съм сигурна на кое да обърна внимание.
С две думи читави ли са Grinning
Сестра ми редовно пътува с топттравелс  , нямало е проблеми.

# 1 334
  • Мнения: 13 782
Моля ви, какво е "сет закуска"?
Не му е тук мястото на въпроса ми, но за да не пускам нова тема, а и знам, че тук има момичета, които професионално се занимават с туризъм.

Общи условия

Активация на акаунт