Бял списък на туристическите агенции

  • 450 118
  • 1 416
  •   2
Отговори
# 1 260
  • Пловдив
  • Мнения: 1 021
За екзотични екскурзии коя агенция ще препоръчате?
Зависи какво търсите,но ние пътуваме с Адвенчър клуб и Никона травел.

# 1 261
  • Мнения: 752
Знаете ли авио компания, която да предлага по-евтини полети до Атина?

# 1 262
  • София Младост 3
  • Мнения: 133
За екзотични екскурзии коя агенция ще препоръчате?

С Посейдон холидейз съм пътувала до Дубай и Шри Ланка. Групата ни до Дубай беше от 10 човека, което беше перфектно, когато се посещаваха забележителности с допълнителните екскурзии и дават свободно време на групата след като приключи екскурзовода с час за събиране на групата. Съжалявах големите българските групи от по-известните фирми, колко време им трябваше да се съберат после. Екскурзоводите ни бяха българи, които живеят в Дубай, които според мен наистина по-добре знаят информацията за обектите в т.ч. и последните новини за тях. До Шри Ланка бяхме само 2 човека, трансфери и допълнителните екскурзии бяха точни, имам предвид идват навреме, возят ни с кола до обекта и екскурзовода има цялото внимание за нас. Двете ми екскурзии с тях до Дубай и Шри Ланка бяха незабравимо преживяване и удоволствие.

# 1 263
  • Мнения: 1 452
Такива са групите и на Воаяж Би травел - не повече от 10 човека. Ако ви трябва екзотична почивка, това са вашите хора. Уникални са, най-хубавите ми преживявания са благодарение на тези момичета.
Сега виждам,  че май имат и оферти за Европа, но не съм гледала детайли. За далечни дестинации са номер 1.

# 1 264
  • Мнения: 1 204
Знаете ли авио компания, която да предлага по-евтини полети до Атина?

България еър и Гръцките авиолинии предлагат полети, но не са от най евтините.

Ние си взехме самолетни билети от тази авиокомпания: https://www.skyexpress.gr/en

Около 300 лв отиване и връщане на човек. По евтин вариант не сме намирали.

# 1 265
  • София
  • Мнения: 1 626
Здравейте,
Прочетох доста противоречиви мнения за Екватор и АБАКС, но да си сверя часовника при вас. Ще се справят ли с екскурзия до Рим?

# 1 266
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 728
Здравейте,
Прочетох доста противоречиви мнения за Екватор и АБАКС, но да си сверя часовника при вас. Ще се справят ли с екскурзия до Рим?
Екватор е туристическа агенция, тя не организира и не провежда екскурзии. Тя само ги продава.
Абакс е туроператор, т.е. той организира и отговаря за пълното изпълнение.
Спала съм в техния хотел Раели - Архимед. Като местоположение е доста приличен. Пеша се стига до всичко - без Ватикана. Но си е съвсем базов хотел. Градски.
Програмата им не е нова и се прави от години.

# 1 267
  • София
  • Мнения: 1 626
Благодаря, а Фанагория травел, дали е по-добър избор?

# 1 268
  • Sofia
  • Мнения: 3 754
Фанагория също е агенция и тя като Екватор продава, а не организира екскурзии.

# 1 269
  • Мнения: 515
Руал Травел като ТА на кой ТО предлагат почивките в Прага ?
Благодаря !

# 1 270
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 728
Руал Травел като ТА на кой ТО предлагат почивките в Прага ?
Благодаря !
Основно техни собствени програми имат.

# 1 271
  • Мнения: 4 577
Някой има ли отзиви за Далла турс или Алоха травел? Интересувам се от екскурзия до Малта с обиколка на повече интересни места, а не лежане на плажа.  По принцип предпочитам да ги организирам сама, но ми се иска точно там да ползваме екскурзовод и то на български. Още се колебая дали да ползвам агенция и ако да - коя.

# 1 272
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте. Обмислям почивка в Сардиния и искам този път да е организирано. Чудя се коя ТА да избера. Някой с препоръка ако е ползвал някоя. Благодаря предварително на отзовалите се  Flowers Hibiscus

# 1 273
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 728
Здравейте. Обмислям почивка в Сардиния и искам този път да е организирано. Чудя се коя ТА да избера. Някой с препоръка ако е ползвал някоя. Благодаря предварително на отзовалите се  Flowers Hibiscus
Ако ще е с чартър има два туроператора с такива - Абакс / не работи с краен клиент, т.е. турсете техен агент/ и Тез тур /може директно или през техен агент/.

# 1 274
  • Мнения: 1 092
Здравейте, може ли да споделите пресни впечатления от фирма Мондел Травел? Харесах екскурзия до Баварските замъци и се чудя дали всичко е наред с фирмата, добре ли си организират екскурзиите.

Общи условия

Активация на акаунт