Бял списък на туристическите агенции

  • 451 716
  • 1 416
  •   3
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 2 818
Извинявайте за многото въпроси, но за първи път търся екскурзия със самолет и не знам какви са нормалните цени.
Та за две нощувки със закуска и самолетен транспорт 450 лв е много така ли ?
Аз всички екскурзии за Италия съм прегледала и това беше най-евтиният вариант за две нощувки.
А колкото до трансефа в повечето оферти когато е включен трансфер, офертите стават по 600 700 лв.
Ясно е , че тази оферта отпада, щом пише това за отменяна на полети.
Може ли да ме насочите какви оферти да търся. Благодаря предварително:)

Полетите до Милано са по 10 - 20 евро в посока. Вижте в сайта на Раян и Уиз. Нощувки си потърсете в букинг и си направете програма както ви харесва, без за това да плащате поне едно 100 евро горница на човече. Успех!

# 1 246
  • Мнения: 13 770
Уиз и Раян не винаги са толкова евтини, а и хотелите май поскъпнаха вече, но си права, за 2 дни разходка и сами ще могат да се справят, и доста по-евтино ще им излезе. Ако не са се пробвали за самостоятелни пътувания е добър момент да опитат! Един град, няма много обикаляне, ще се повъртят из центъра, малко шопинг, малко поглезване в някое заведение и после ще са готови и за Рим 😉

# 1 247
  • Мнения: 2 818
Уиз и Раян не винаги са толкова евтини, а и хотелите май поскъпнаха вече, но си права, за 2 дни разходка и сами ще могат да се справят, и доста по-евтино ще им излезе. Ако не са се пробвали за самостоятелни пътувания е добър момент да опитат! Един град, няма много обикаляне, ще се повъртят из центъра, малко шопинг, малко поглезване в някое заведение и после ще са готови и за Рим 😉

Пълно е с евтини билети - и за февруари, и за март. Ето конкретни дати - 13.03 ранен полет с Wizz, връщане с Раян на 15.03 следобяд. Цена - отиването е 38,99 лв., връщането е 14.99 Е. Може и още да се намалят, ако човек се поразтърси.
Нощувка през букинг - примерно ето едно апартаментче MILANO 71 HOME. Съвсем напосоки го избрах, намира се точно в центъра. 330 лв. за двама, колко стана на човече - 165 лв. Общо до тук - 275 лв. Даже може и по-бюджетен вариант да се намери. Застраховка да доплатят някой лев и пак цената е доста далеч от тази на ТА. А да не говорим, поне за мен, де, какъв кеф е да си чета за забележителностите, да си подготвям маршрута... Да ме води някой и да ми каже тук ще стоите 15 минути, айде мерси, няма нужда Simple Smile
Сега проверих - отиване и връщане от летището в Бергамо до центъра на Милано е 20 евро с Terravision. От ТА дори и с трансфера ще ги натоварят, искат им 30 евро. Това, вече, за мен е истинско безобразие!!! Тези за мен вече са в черния списък на ТА!!!

# 1 248
  • Мнения: 232
Аз полети до Италия за 15 20 евро не намирам на нито една компания, не знам вие къде ги намирате ?
По-евтино от 290 лв не намирам.

# 1 249
  • Мнения: 2 818
Аз полети до Италия за 15 20 евро не намирам на нито една компания, не знам вие къде ги намирате ?
По-евтино от 290 лв не намирам.

https://wizzair.com/bg-bg#/

https://www.ryanair.com/bg/bg

# 1 250
  • Мнения: 688
Аз полети до Италия за 15 20 евро не намирам на нито една компания, не знам вие къде ги намирате ?
По-евтино от 290 лв не намирам.
Такива евтини полети има, но само за конкретни дати, а понякога нискобюджетните авиокомпании пращат на мейл изгодни предложения, ако имате регистрация или сте резервирали полети преди от тях.
Ако търсите за конкретни дати и по-дълъг престой, примерно >1 седмица едва ли ще намерите толкова ниска цена.

# 1 251
  • Мнения: 124
Здравейте,мнение за 2flytravel ,ако някой е използвал услугите им?

# 1 252
  • Мнения: 21
Здравейте! Някой ползвал ли е услугите на "Дива холидейз" или " Рейма травъл" за екскурзия до Рим? Моля да споделите мнение за тези агенции, ако сте пътували с тях или да препоръчате други, от които сте доволни.

# 1 253
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 745
Здравейте! Някой ползвал ли е услугите на "Дива холидейз" или " Рейма травъл" за екскурзия до Рим? Моля да споделите мнение за тези агенции, ако сте пътували с тях или да препоръчате други, от които сте доволни.
Била съм служител в Дива Холидейз. Дамите са изключително коректни и се грижат за клиентите си.
Като човек от бранша признавам, че на малко места съм го срещала.

# 1 254
  • Мнения: 174
Здравейте, на  коя агенция е програмата за екскурзия до Ница и Кан. Предлага се от Бохемия, Алоха Травел и Глобал Тур.
Някой пътувал с Алоха Травел да даде мнение?

# 1 255
  • Мнения: 13 770
Чувала съм, че водещата тур.агенция у нас е Абакс. Останалите обикновен ползват нейните програми.

# 1 256
  • Мнения: 174
Абакс имат само за Париж, нямат за Ница

# 1 257
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 745
Абакс имат само за Париж, нямат за Ница
Пускат и за Ница...от време на време.

Бохемия, Руал

# 1 258
  • Мнения: 682
За Франция - ползвайте Руал

# 1 259
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 869
За екзотични екскурзии коя агенция ще препоръчате?

Общи условия

Активация на акаунт