Фотография за начинаещи - 11

  • 26 612
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 24
Здравейте, дами!  Hug
Добър вечер.  Wink

Липсвахте ми.  Simple Smile

_Hope_Hug Heart Eyes!


Момичета, кажете как чистите шума. Praynig

Шушулче, в много крайни случаи шума го чистя в Камера Роу, както Мимс е отбелязала или от Флорабел класик - Noise reduction.

Имам доста снимки, които ме чакат да бъдат обработени. Дано не ви досадя.  Peace

Видях невероятни кадри - направо избухнахте, да не говорим за седмичното предизвикателство "Селф без лице", толкова креативност и идеи, радвам ви се от сърце. Аз не успях да се включа, но ако имах тази възможност, едва ли щях да се справя и наполовина толкова добре като вас.   Simple Smile

Три кадъра от мен:




# 736
  • Мнения: 108
Далеч съм от нивото на пишещите тук, но искам да се запиша, защото темата ми е безкрайно интересна и искам да науча нови неща.
Последно фотоапарат хванах през 2009г. Тогава имах огромен ентусиазъм, но оскъдни материали. Снимах със SAMSUNG Digimax A5, с който постигнах това и това като мои най - хубави снимки с него и Sony Ericsson Z770i, с който постигнах това и това. Сега в едно по - светло настояще имам по - добър фотоапарат и се надявам да постигна повече, като междувременно се уча от темата.

# 737
  • Мнения: X
Много ли е зелено зеленото?

DSC_2781 by ♣ Диването, on Flickr

# 738
  • Мнения: 22
Много ли е зелено зеленото?


    Зелено, свежо, като от детска играчка  Simple Smile .

# 739
  • Мнения: 1 467
Диването, на мен ми харесва толкова зелено зеленото. Simple Smile

Аз шума го чистя в самия фотошоп. Ако е на дублиран слой, мога да маскирам и да избегна загуба на детайли на очите, ъгълчетата на носа  и изобщо където преценя, а и след това мога да намаля прозрачността на слоя, докато ми хареса. Факт е обаче, че никога не мога да го докарам като на снимка, заснета от самия апарат без шум. Аз съм от тези, които не харесват шум. Simple Smile

# 740
  • Мнения: 4
Още се чудя за седмичната ви тема ... имам една идея , но дано я оползотворя  newsm78 ... Моля за съдействие - коментирайте ме !


100jan by danisav

vlad by danisav, on Flickr

Katrin by danisav, on Flickr

# 741

Общи условия

Активация на акаунт