Спортувате ли?

  • 32 236
  • 393
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 892
Да. Всеки ден без събота и неделя. Велоергометър, упражнения, гирички...

Същото Simple Smile

В началото по задължение (с наднормено тегло съм), вече за удоволствие, пристрастява.
Но не виждам особен резултат, просто вече издържам на голямо натоварване, стегната съм и тренирана, но не свалям много (въпреки че и се храня здравословно).
В крайна сметка единственият резултат е, че съм с шарена сланинка Mr. Green

С една дума, ползвам го за удоволствие, + заместител на цигарите, доволна съм  Peace

Скрит текст:
Пробвала ли си да пиеш Л-карнитин или фат бърнари?

# 16
  • Мнения: 8 955
Не, но много искам,
Знам че ще се почувствам добре.
Никога не съм спортувала
Искам някой да ме вземе на сила и да идва с мен поне месец да спортуваме заедно, сигурна съм че после ще го правя и сама.

# 17
  • Мнения: 46 557
XXX_, не. Уж гледам без добавки...
Ще пиша на лични, да не досаждаме тук  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 563
Да, почти всеки ден.  За разтоварване главно, но плюсовете за здравето не са за пренебрегване също. От около 3 седмици не спортувам заради разтегнато сухожилие на глезена и направо откачам.

# 19
  • Мнения: 4 892
Спортувах. Сега не.

# 20
  • Мнения: 261
Правя си тренировки в домашни условия - силови с тежести  по 20-30 мин. и кардио - скачане на въже. Това 4-5 пъти в седмицата. И го правя заради ползата за здравето , да си укрепя и стимулирам имунната система и да се поддържам активна. Дори не е за да отслабна / се стегна / вкарам във форма. Признавам че понякога ми е досадно и хич не ми се занимава , но когато си направя тренировката и се заредя с енергия се чувствам страхотно , и съм много доволна от себе си  Grinning

# 21
  • Мнения: 4 569
Не, мързи ме.

# 22
  • Мнения: 3
Не не спортувам!!
Обичам да вървя пеш и често го правя!

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Не. От чист мързел. Иначе ми се отразява добре - и физически, и духовно. Но просто не мога да преодолея онзи момент, когато трябва да излезеш от топлата си къщичка, за да мааш гащи на студения стадион Laughing
Което е странно, защото иначе съм доста активна физически. Ходя много пеш, много се разхождам, обожавам да ходя на Витоша. А да не говорим колко обичам да танцувам.
Но ей така да се организирам редовно да ходя на нещо си - фитнес, степ или плуване - ми не мога. Дисциплинирам се за няколко месеца макс, после пак ме хваща канапа и... Confused

# 25
  • Мнения: 4 892
Ами то май и мен  ме мързи и се оправдавам с липсата на време. Но трябва да променя нещата, че ме е срам и страх как съм се занемарила.

# 26
  • Мнения: 3 677
Цял живот.
От 9 до 22годишна бях спортист, ходех по състезания, бях държана като на въже, дисциплинирана от треньор-чудовище  (според детските ми разбирания), много зор беше, живеех в залата.  После спрях да тренирам за да ходя в университет, оказа се, че извън залите, и далеч от желязната ръка на тренера,  губя всякакъв контрол над себе си, така на 28 се оказах 100кила  Twisted Evil, за другите простотии не искам и да разказвам дори, точно като изтървана се държах.
От тогава до ден днешен спортувам пак, всеки ден, иначе няма оправия с килограмите. Не ме мързи, то е като дрога.

Последна редакция: чт, 01 авг 2013, 02:04 от меркантилница

# 27
  • Мнения: 796
Не, пробвах много пъти да ходя на фитнес, да тренирам в къщи...не става, досадно ми е. Обичам обаче да ходя пеша, също така да плувам, но второто много рядко го правя.

# 28
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
всеки ден, когато съм на работа и по 2 пъти дневно, ако съм у дома  Peace (от безкрайно много години  Blush )

винаги ми е харесвало  Peace става начин на живот

преди години много пътувах и за всяко градче проучвах какви зали има, басейни и т.н.  Blush сега вече имаме заличка у дома  Blush

прекъсвала съм при бременността и кърменето  Peace след това влязох в идеална форма  Blush

# 29
  • Мнения: 2 052
Ами то май и мен  ме мързи и се оправдавам с липсата на време. Но трябва да променя нещата, че ме е срам и страх как съм се занемарила.

Много, ама много време прекарах точно в това състояние. Крачката обратно към спорта - плуване при мен - се оказа по-безболезнена, отколкото очаквах. Водолеите прещракаме ли отвътре, нямаме спирка, но дотогава има едно натрупване, което си иска времето.

Общи условия

Активация на акаунт