Девствена след 21

  • 80 193
  • 1 220
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 934
Вярно е Simple Smile Няколко пъти говорим за това с това момиче по този въпрос,защото на мен ми е странно защо мисли така.
Другата ми приятелка идва от малък град  и там явно не е имало някого,който да й харесва..а сега това се отразява в това че е много свитичка и се притеснява от мъжете и предпочита да не им обръща внимание.

# 31
  • Мнения: 3 447
Обаче смяташ ли че не-девствен мъж би чакал 3-4 месеца?
Ми смятам, да, защо не. Ако е влюбен и иска точно нея. Мъжете не са чак такива прасета, каквито се опитвате да ги изкарате, и те имат чувства, освен нагон. Плюс това си има и други начини освен "това в онова", като част от постепенното опознаване  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 448
Обаче смяташ ли че не-девствен мъж би чакал 3-4 месеца?
Той може и повече да чака, но зависи по каква причина. Зависи и колко срещи са през тези 3 - 4 месеца. защото ако са всеки ден заедно с едно голямо мляскане последвано от дърпане и четене на любовна лирика, на мен ще ми се отще, пък не знам ако съм мъж. При все, че романтиката изобщо не ми е далечна, напротив. Но не я намирам в конфликт със секса, нито след него приключва държането за ръце.

# 33
  • Мнения: 934
Съжалявам,че намирате за детинско това,което казвам - на 21 години съм и моят приятел също.Около нас средата също.Не гледаме тайно този ,който ни харесва,а мъжете не изпращат приятеля си да ни пита искаме ли да сме му гадже..
Сега запознаваш се с някого,прибавяме се в социални мрежи.,говорите си онлайн и с есемеси,излизаме заедно - време на първата целувка,после си казваме че вечерта е била много приятна и как си мислим един за друг,излизаме отново на кино,пак същото и крусиалната част е да те поканят на парти с приятелите му и целувки пред тях.След това се минава и към съществената част.
Това е действителността на 21-22 годишен човек.
А иначе всички сме гледали примерно Сексът и Градът и Шарлот и Трей

# 34
  • Мнения: 934
Обаче смяташ ли че не-девствен мъж би чакал 3-4 месеца?
Той може и повече да чака, но зависи по каква причина. Зависи и колко срещи са през тези 3 - 4 месеца. защото ако са всеки ден заедно с едно голямо мляскане последвано от дърпане и четене на любовна лирика, на мен ще ми се отще, пък не знам ако съм мъж. При все, че романтиката изобщо не ми е далечна, напротив. Но не я намирам в конфликт със секса, нито след него приключва държането за ръце.
Съгласна съм,аз си се представям как ме целуват и прочие и накрая:Лека ти вечер...А уж не съм мъж..По-скоро на този етап бих отишъл да си търся друго.

# 35
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми да, и аз така правя - като не ми хареса геврекът от Витошка, отивам и си купувам от Попа Laughing
Пазарувате го секса, явно, затова ви се струва странно, че има хора, за които е нещо повече от геврек.
Няма лошо. Просто хората са различни, това е. Хубаво е да разбираме, че светът се простира извън собствената ни среда все пак...

# 36
  • Мнения: 62
Може пък твоята девствена на 21 приятелка да извади късмет с любовта, кой знае...Надявам се, че и го желаеш... Wink

# 37
  • Мнения: 934
Аз от 2 години съм с този човек и много се обичаме,но любовта ни дойде постепенно Simple Smile
Аз не мога да си представя да се влюбя в някого без да съм спала с него.Ами ако не сме съвместими сексуално?

# 38
  • Мнения: 2 448

Пазарувате го секса, явно, затова ви се струва странно, че има хора, за които е нещо повече от геврек.
За почти всички хора секса е далеч повече от геврека, но пък има такива, които се крият зад това "секса е нещо велико и го пазя за Единствения" , а всъщност причините за това бягство са съвсем различни.

# 39
  • Мнения: 934
Може пък твоята девствена на 21 приятелка да извади късмет с любовта, кой знае...Надявам се, че и го желаеш... Wink
Едната да,второто момиче.Даже имаме и свободни приятели,но се притеснявам да я запозная с тях...не знам как биха се отнесли с нея.
Другата ни е колежка и не ми е кой знае колко близка,по-скоро е странна и ми е интересно да я слушам понякога Simple Smile

# 40
  • Мнения: 934

Пазарувате го секса, явно, затова ви се струва странно, че има хора, за които е нещо повече от геврек.
За почти всички хора секса е далеч повече от геврека, но пък има такива, които се крият зад това "секса е нещо велико и го пазя за Единствения" , а всъщност причините за това бягство са съвсем различни.


Имам чувството,че ги е страх.И с възрастта този страх се засилва - дали от самият акт и болката,дали от това че той може да те е мамил само да спи с теб.Също така и срама - дори и да срещнеш някого(на мен ми се е случвало,когато бях девствена),да се страхуваш че ще го уплашиш  с девствеността си...

# 41
  • София
  • Мнения: 4 878
Може пък твоята девствена на 21 приятелка да извади късмет с любовта, кой знае...Надявам се, че и го желаеш... Wink
Едната да,второто момиче.Даже имаме и свободни приятели,но се притеснявам да я запозная с тях...не знам как биха се отнесли с нея.
Другата ни е колежка и не ми е кой знае колко близка,по-скоро е странна и ми е интересно да я слушам понякога Simple Smile

А ти какво си се загрижила за тях? Рано или късно ще си намерят майстора.

# 42
  • Мнения: 934
Любопитно ми е Simple Smile какво мислят другите .Уча социални науки точно по тази причина Simple Smile - да изследвам хората,а тази тема е пикатна поне според мен.

# 43
  • Мнения: 62
Да де, и аз тва искам да питам... Wink Е, щом казваш...

# 44
  • София
  • Мнения: 4 878
Любопитно ми е Simple Smile какво мислят другите .Уча социални науки точно по тази причина Simple Smile - да изследвам хората,а тази тема е пикатна поне според мен.

Тоя проблем е по-скоро психологически, отколкото социален. И най-вече индивидуален.

Общи условия

Активация на акаунт