Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 10 322
svetlanav, да, точно това написах и аз. Simple Smile Peace Точната  сума на добавката не си спомням, не ми се рови сега из документите на детето, но е някъде около 15лв. И е нещо съвсем различно от детските надбавки.

# 631
  • Мнения: 2
здравейте.дали днеска ще има детски.някой не знае  ли нещо.

# 632
  • Мнения: 1 236
Хайде, почна се Hug. Като си спомня миналия месец как чакахме, град по град и банка по банка Whistling. Дано  сега да ни спестят виртуалното пространство, че друга тема ще изпишем Joy

# 633
  • София
  • Мнения: 2 518
Мацки, да попитам нещо, не намирам отговора в първия пост. Регистрирана съм на борсата от август месец, имам служебна бележка от работодателя до август. Като подавам молба за детски трябва ли да имам и някакъв документ, че съм регистрирана като безработна или само трябва да декларирам дохода си от борсата?

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Като подавам молба за детски трябва ли да имам и някакъв документ, че съм регистрирана като безработна

Не,документ не трябва.Носиш си трудовата книжка.Може да искат да попълниш декларация,че не работиш
Доходите от БТ си ги попълваш в декларацията

# 635
  • София
  • Мнения: 2 518
Благодаря ти, Елфита  Hug

# 636
  • Мнения: 54
Димитровград ЦКБ-няма

# 637
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 214
Мацки, да попитам нещо, не намирам отговора в първия пост. Регистрирана съм на борсата от август месец, имам служебна бележка от работодателя до август. Като подавам молба за детски трябва ли да имам и някакъв документ, че съм регистрирана като безработна или само трябва да декларирам дохода си от борсата?

Документ точно не, но си направи копие на трудовата книжка, ако ти е било изплащано обезщетение от бившия работодател. От мен поне това поискаха. Това обезщетение може и да е вписано в служебната бележка или в заповедта, но трябва да е написано, че е обезщетение.
И аз нямам детски - Сф (по това дали ще преведат или не ще преценя дали всичко с документите е било ок  Mr. Green), нямам нерви и време пак да ходя за заповедта.

# 638
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 463
Във Варна няма детски

# 639
  • Мнения: 1 236
Пловдив?  Hug

# 640
  • Мнения: 11
 Какво става защо няма пари?!  smile3512 Крайно време е. Защо ги забавиха този път някой има ли обяснение?! Значи все пак чужбина Sad

# 641
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 845
Какво става защо няма пари?!  smile3512 Крайно време е. Защо ги забавиха този път някой има ли обяснение?! Значи все пак чужбина Sad
Мда,терминал 2. Joy Joy Joy Joy
Сори,ама ти ако си мислила ,че новото правителство ,ще ти превежда детските на 14 число си в пълна заблуда.

Може и терминал 1,там са по -евтините линии.

# 642
  • София
  • Мнения: 307
Какво става защо няма пари?!  smile3512 Крайно време е. Защо ги забавиха този път някой има ли обяснение?! Значи все пак чужбина Sad
Мда,терминал 2. Joy Joy Joy Joy
Сори,ама ти ако си мислила ,че новото правителство ,ще ти превежда детските на 14 число си в пълна заблуда.

Може и терминал 1,там са по -евтините линии.


Тъжната истина  Cry

# 643
  • Мнения: 75
Крайно време е да се сложи точна дата за изплащането на тия прословути детски добавки.Какво е това безобразие ''до края на месеца'' #2gunfire

# 644
  • Мнения: 155
датата е определена от 15-то до 30 число на месеца

Общи условия

Активация на акаунт