тежки цици

  • 26 677
  • 344
  •   1
Отговори
# 60
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Сутиен на ВС нямам и няма да имам. Изключително неприятни материи използват, и въпреки цените им лъха на евтиния от тях.

# 61
  • Мнения: 3 160
И ако нямата пари за уголемяване на бюста, може...да си пъхате чорапи в сутиените.

С изненада открих наскоро, че това се практитува често.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 217
Веднъж и аз си купих сутиен от VS. На третия ден презрамките се откъснаха от възмущение какви лимони трябва да придържат. Сега нося китайски, по два един в друг и никой в метрото вече не ми казва: "Ще слизате ли, момченце?".

Хм....По спомен за визията ти и без пъпка за цици не бих те объркала с момченце..... Laughing

# 63
  • Мнения: 1 793
Лекарите съветват за сутиени без банели, за да се намали риска от рак на гърдата.

Това е мит, който е оборен научно - линк. Сега с интерес ще погледна и другите митове, но за банелите - наличието им или теснотата на дрехите не влияе върху рака на гърдата. Peace

# 64
  • Мнения: 5 622
Сутиен на ВС нямам и няма да имам. Изключително неприятни материи използват, и въпреки цените им лъха на евтиния от тях.

Ти нямаш и няма да имаш, но си компетентна..мхм.. Joy
Кво да се прави в нашето село само такива продават  Laughing Горката аз  Mr. Green Не разбрах само коментарите за евтинията какво общо имат с размерите. Или викаш- оставаш Българка докрай!  Joy

Аз гърди тук нивгаш няма да покажа  Wink

# 65
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А нужно ли е да имам? Достатъчно ми беше да разгледам подробно в техен магазин.
Твоят докачлив пост какво точно общо има с размерите?

# 66
  • Мнения: 3 634
Твоят докачлив пост какво точно общо има с размерите?

Зад големи цици живее голямо его.

# 67
  • Мнения: 200
Снимки нямам  Twisted Evil, етикетчета и аз режа...
Ето ви едно видео http://www.youtube.com/watch?v=xQCbm09d4Js

# 68
  • Мнения: 5 622
Твоят докачлив пост какво точно общо има с размерите?

Зад големи цици живее голямо его.

Не са ми големи, бре!  Naughty Съвсем нормални са ми  bowuu

# 69
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
чорапи!!!!
 Stop

# 70
  • София
  • Мнения: 8 738
Аз имам бански ВС и 2 сутиена.Наистина на вид не изглеждат много....скъпи да кажем  Rolling Eyes Снощи бях в H&M и техните май на вид по-го докарват.
Банският ми е пуш-ъп, а сутиените единия е някакъв оформящ, сив..другия с дантела. Не седят зле, но като ги гледаш и не ти навяват мисли на най-известната марка за бельо  Laughing  Донесени са ми от моя приятелка.
 
Аз имам голeми гърди, вероятно не от най-големите. Все още си нося чашка Б, но имам 2-3, които са ми Ц. Зависи в кой ден от месеца сме. Имам периоди, когато не търпя сутиен, боли ме, сърби ме и ходя без нищо или с бюстиета. И ми тежат. Имам тесен гръб и съм слаба, а гърдите ми са като издути балони  Rolling EyesПитали са ме дали имам силикон, защото някак не се връзват на фигурата ми.
 
В жегите просто ходя без сутиен, иначе се побърквам.
И си мечтая за намаляване  Embarassed Много рано започнаха д ами растат, в четвърти клас вече бях секс бомба, другите имаха зачатъци. Е, никога не са ми се подигравали, абсолютно никога не съм имала проблеми от това естествено, пречат на самата мен. И винаги съм искала по-мънички  Confused

# 71
  • Мнения: 5 622

Ти дън объркъ темътъ?  Mr. Green Тук говорим за гърди и сутиени, не за крака и чорапи  Joy

# 72
  • София
  • Мнения: 10 502
Баба ми си слагаше талк в сутиена против потене, в гънките под гърдите. Тя беше жена с голям бюст, аз не.

Знам, че не е по темата, ама откъде си купувате хубави сутиени с по-широки чашки? Много трудно си намирам, повечето ми прерязват гърдите отскрани, а напред зеят  Laughing 80-B, благодаря.

# 73
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
По назад кой писа че слагали чорапи в сутиените?А?
Безотговорно плясна тази теза в темата и сега не се
сещам как да елиминирам тази кофти мисъл . Винаги
ще си мисля, да не би сутиена да е запълнен с чорап
и това действа ужасно.

# 74
  • Мнения: 200
Лаб, проверката е най-висша форма на доверие.

Общи условия

Активация на акаунт