мазна коса със сухи и цъвтящи крайчета

  • 7 070
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
и Суис Формула имаха преди шампоан за мазни корени и сухи върхове "Ванилия", въобще не съм доволна освентова миришеш на кекс Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 971
Gliss kur и Garnier Fructis  Peace

# 17
  • Мнения: 364
аz от 1 месец полzвам loreal kerastase specifique  zа маzни корени и сухи краища.много съм доволна от реzултата  Grinning преди си миех косата почти всеки ден,сега преz ден!наистина има страхотен ефект.препоръчвам го Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 626
Моята коса е същата. Използвам Стимулант за коса на Икаров - той е комбинация от бадемово масло и няколко етерични масла - от розмарин, иланг-иланг и др. Доволна съм. А не е много скъпо.

И аз си взех днес стимуланта на Икаров! Мерси за идеята!
Ще го пробвам утре и ще кажа какви са резултатите.
В листовката му пише много хубави неща, дано наистина понамали омазняването.

# 19
  • Мнения: 1 097
аз стимуланта на Икаров го ползвам вече 1 година и няколко месеца...Косата ми започна да расте СУПЕР бързо още след 1-вия месец. Тя по принцип е дълга, стигна ми до дупето. След като забременях спрях за малко, че не знаех как ще повлияе...Сега пак го ползвам - косата се омазнява на 6-7 дни (при миене през ден преди това), краищата спират да цъфтят. Имам изрусени пластове (не кичури), които бяха като слама докато не се мажех. Сега като я намажа + найлонова шапка + топла хавлия за 1 час и става като за реклама на Пантен  Heart Eyes

Супер, препоръчвам ви го - Стимулант за коса. Също и от маслото против стрии на Икаров съм много доволна, даже гинеколожката ми похвали кожата  Party bowuu

# 20
  • София
  • Мнения: 1 626
аз стимуланта на Икаров го ползвам вече 1 година и няколко месеца...Косата ми започна да расте СУПЕР бързо още след 1-вия месец. Тя по принцип е дълга, стигна ми до дупето. След като забременях спрях за малко, че не знаех как ще повлияе...Сега пак го ползвам - косата се омазнява на 6-7 дни (при миене през ден преди това), краищата спират да цъфтят. Имам изрусени пластове (не кичури), които бяха като слама докато не се мажех. Сега като я намажа + найлонова шапка + топла хавлия за 1 час и става като за реклама на Пантен Heart Eyes

Супер, препоръчвам ви го - Стимулант за коса. Също и от маслото против стрии на Икаров съм много доволна, даже гинеколожката ми похвали кожата Party bowuu

Ей, сладурче много ме радва това че си доволна  Hug
А по време на бременност - пише че не е желателно да се употребява заради изострянето на обонянието, и тогава може да се замести с чисто бадемово масло.

# 21
  • Мнения: 1 097
ние тука като рекламни агенти станахме  Flutter
Мацко, на мен не ми дразни обонянието  newsm78 И аз се очудвам, на другите бременни наистина им мирише дразнещо, но на мен ми харесва. Незнам дали е от душ-гела, ароматите може да се смесват нещо...
Обаче ще пробвам и с чисто бадемово! Преди съм ползвама, но не бях особено доволна. Не помня каква марка беше  Rolling Eyes
Иначе имам и специално италианско масло за краища, с корен от жен-шен. Корена БУКВАЛНО е набутан в шишето с олиото, много странно как са го събрали Thinking Обаче досега не съм стигнала до него, просто не се сещам Embarassed

# 22
  • София
  • Мнения: 1 626
ние тука като рекламни агенти станахме Flutter
Мацко, на мен не ми дразни обонянието newsm78 И аз се очудвам, на другите бременни наистина им мирише дразнещо, но на мен ми харесва. Незнам дали е от душ-гела, ароматите може да се смесват нещо...
Обаче ще пробвам и с чисто бадемово! Преди съм ползвама, но не бях особено доволна. Не помня каква марка беше Rolling Eyes
Иначе имам и специално италианско масло за краища, с корен от жен-шен. Корена БУКВАЛНО е набутан в шишето с олиото, много странно как са го събрали Thinking Обаче досега не съм стигнала до него, просто не се сещам Embarassed

Доколкото разбирам ти ползваш стимуланта от преди да забременееш нали? Защото кожата се променя по време на бременност, и да не би затова да ти се е позасушила кожата на главата. Ако ти е подействал стимуланта сега да не би да има значение бременноста.
А иначе след колко пъти да очаквам да разредя миенето на косата. Едва ли ще да е още от първия път  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 097
Очаквай разреждане на миенето след 1-вия месец. Може и след 3-тата седмица, зависи колко ти е гъста косата...
Аз спрях да го използвам точно когато видях 2-те чертички. А ги видях на 2-рия ден след като ми закъсня, точно навреме  Peace Та минаха 3-4 месеца, косата почна да расте, да спира, да се омазнява, да се засушава..После както знаеш зацикля и си става каквато е била. Ето това като стана, пак започнах да го ползвам.
Ако искаш периода през бременността не го смятай, виждам, че те обърква.

При нормални обстоятелства ми действа както съм описала, точно след 3 седмици почнах да се мия по-рядко и почна да ми расте много.
Обаче нали знаеш, че с каквито и Аки да се мажеш, трябва да се храниш правилно. За да може новата коса, която расте да е здрава и хубава си иска правилно хранене. Ти със стимуланта ще предизвикаш растеж, но ако си на диета ще ти израстне слаба и хилава косица.  Wink
Не разчитай на чудеса, това искам да кажа. Дано и ти да имаш такъв положителен ефект!  Praynig

Както казваше една друга мацка от форума - Нали съм Мара Подробната - ето ти и снимков материал Simple Smile
Това е снимка на косата ми 2-3 месеца преди да забременея.

Мога да те уверря, че краищата са супер живи, макар че какво са видели - само те си знаят  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 1 626
Мерси за отговора! Супер ти е косата  Heart Eyes
И моята е колкото твоята гъста май.
Добре, че уточни за трите седмици, че като се познавам като го ползвам веднъж стимуланта и не видя ефект, ще го захвърля да си чака реда, и после ще го споменавам в темата за залежалата козметика.

# 25
  • Мнения: 5 140
И аз пак да попитам:
Добре ок ще се мажа със стимуланта, като гледам на снимката вашите коси са супер, та въпроса ми е - ще ми подейства ли на мен, имам предвид ще повлияе ли стимуланта в/у моята косица, моят косъм е много тънък? newsm78 Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 097
И аз пак да попитам:
Добре ок ще се мажа със стимуланта, като гледам на снимката вашите коси са супер, та въпроса ми е - ще ми подейства ли на мен, имам предвид ще повлияе ли стимуланта в/у моята косица, моят косъм е много тънък? newsm78 Rolling Eyes
Дали ще ти повлиея ще разберем след като пробваш Wink . Аз в момента говоря от личен опит, за тебе само на теория. Няма значение, че ти е тънък косъма - опитай. Ако не стане, пробвай с друго. Така поне ще знаеш, а и все отнякъде трябва да започнеш. От мен съвет за друго нещо - вземете си бебешки шампоани и много хубаво обтривайте кожата на главата. При мазни коси трябва повече време да се търка кожата, за да се измие хубавичко омазняването. А и си правите масаж, който стимулира корените  Wink Не съм експерт, но мисля, че има логика  Rolling Eyes
А бебешкия шампоан е затова, защото някой кожи са свикнали прекалени със силните шампоани - Panten, Wash'n'go, Head'n'shouders (не съм сигурна за правописа, ама се сещате  Mr. Green )

# 27
  • Мнения: 5 140
Panten, Wash'n'go, Head'n'shouders аз тези не ги използвам, нещо не ми действат добре, незнам.
Благодаря ти много ще опитам и после ще докладвам. Hug
Желая ти леко бременеене и леко раждане!  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 097
Благодаря, ще стискам палци за резултати!  bouquet
Пиши какви са, да не забравиш  Wink
Много целувки на Ния  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 5 140
Благодаря, ще стискам палци за резултати!  bouquet
Пиши какви са, да не забравиш  Wink
Много целувки на Ния  Heart Eyes

Непременно ще пиша, дано са положителни резултатите, защото сега ми е по къса косата и е ужасно, дотяга ми да я мия през ден.
Благодаря за целувките, ще ги предам. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт