Аватарнo - пустинна/ Тема 35

  • 22 129
  • 701
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 905
Благодаря за хубавите пожелания, момичета!  Hug
Машонка, жива и здрава да е и твоята девойка!   bouquet За ината - не ми споменавай просто.  ooooh! Да не говорим, че аз - кротката дева  Flutter - живея с двама рогати (дъщеря ми е козирог, мъжът ми - овен) и един лъв.  Crazy

# 676
  • Мнения: 6 031
green eyes, Честит рожден ден на момченцето ти! Да расте здраво и много щастливо!
Машонка, Честит рожден ден и на твоята госпожица! Да бъде здрава и много красива!

# 677
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Честит празник на малките лъвчета! Hug Щури, весели, игриви! Party

# 678
  • Мнения: 14 467
О,Машонка-Честит празник на твоята лъвица Hug
Да ти е жива и здрава и много да те радва Heart Eyes

# 679
  • Мнения: 95
Мерси пак момичета.
Благодаря за хубавите пожелания, момичета!  Hug
Машонка, жива и здрава да е и твоята девойка!   bouquet За ината - не ми споменавай просто.  ooooh! Да не говорим, че аз - кротката дева  Flutter - живея с двама рогати (дъщеря ми е козирог, мъжът ми - овен) и един лъв.  Crazy
И аз съм в животинско царство. Но не знам кой е по-зле - рогатият(тва малко двусмислено звучи Crazy) ми мъж (овен), чувствителният и обидчивият ми син (риби), инатливата ми щерка (лъв) или аз - Близнакът. хахаха

# 680
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
KATИ, темата е музикална - песен, мелодия и свързани с нея аватар и подпис. Peace
 Благодаря ти Акаша  Hug

Гледам има хубава новина.. Ла вида лока, Честита бременност! Щастие и много късмет!
Машонка, Зелени очи, Весел Празник! Много усмивки и забавления!  Hug

# 681
  • Мнения: 1 270
Честит празник на рождениците  newsm67

# 682
  • Мнения: 7 115
Честит празник ,Машонка и Зеленоочка!   bouquet
Здрави и усмихнати да са ви малките рожденици!  Simple Smile

# 683
  • Мнения: 14 467
Маш,ще си позволя да те коригирам:чувствителният и обичливият ми син (риби) Heart Eyes

# 684
  • Мнения: 30
Маш, Зеленоочке, честит празник!
Да са ви живи и здрави рождениците Hug

# 685
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Грийн айс, Машонка, честит празник! Hug Да са ви здрави и весели лъвчетата и да ги слушате! Mr. Green

# 686
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Мацки, да са ви живи и здрави дечицата!  bouquet  bouquet  bouquet
Машонка - Честит Имен Ден! на патерици
И на всички празнували, ако не се сещам за някоя от вас Hug

# 687
  • Мнения: 150
Маше, Грийн айс, да  са ви живи и здрави дечицата! Много да ви слушат и да ви радват  bouquet Hug

# 688
  • Мнения: 95
Маш,ще си позволя да те коригирам:чувствителният и обичливият ми син (риби) Heart Eyes
Ще приема корекцията, Сосче. Наистина е много обичлив (ама и обидчив), такъв глезан втори няма.

# 689
  • Мнения: 1 762
Привет от мен Simple Smile
Напоследък нямам много време, затова на голяма патерица честито на всички празнували- малки и големи  bouquet Да сте живи и здрави, и Вие и дечицата, много обичани и засмени Hug

Няма да участвам за играта, че цяла седмица съм на педал, другата пак и само нерви и ядове- искам сега да си почина и да се порадвам на детенцето си Heart Eyes

Хубав ден на всички Hug

П.С“ Зеленоочке, видях картинките най-накрая, но се отказвам( утре ще се преоблека) Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт