Препарати за съдомиялна - 6

  • 94 655
  • 752
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2
А къде ги намери тези таблетки Фейри?
Във  веригата магазини  T-МАРКЕТ  в  последната им брошура.
Аз си ги взимам от Азда или Теско. От БГ не съм купувала, не знам тук как са.

тези таблетки могат ли да се използват на половина за малка съдомиялна?

# 436
  • Мнения: 8 242
А къде ги намери тези таблетки Фейри?
Във  веригата магазини  T-МАРКЕТ  в  последната им брошура.
Аз си ги взимам от Азда или Теско. От БГ не съм купувала, не знам тук как са.

тези таблетки могат ли да се използват на половина за малка съдомиялна?
Не могат. Не са таблетки - бомбички с прах и гел са.

# 437
  • Варна
  • Мнения: 452
В по предна тема някой беше споделил че дели фейри-то
гела попивал в праха
пробвах ,при мен не се получи , разтече се !

# 438
  • Мнения: 1 916
Благодаря за информацията обезателно ще отида до Т-маркет, Фейри са чудесни,няма да съжалявате ако ги купите аз ги търся отдавна, купувах ги от Пени маркет преди време 36бр. за 9.60лв. и бях супер доволна, но там вече ги няма

# 439
  • Мнения: 8 242
Днес си взех от метро на промоция гел Сомат - не съм ползвала досега, ама аз си падам по експериментите - 2 шишета за 16 лв мисля беше.
Има да ги ползвам до догодина  Laughing

# 440
  • Мнения: 1 916
Момичета добра новина Party от утре в Кауфланд  новите капсулите,а и таблтките на Сомат са намалени на 10лв.

# 441
  • Мнения: 472
Колко броя капсули са за 10 лв.?

# 442
  • Мнения: 15 379
Попаднах на това, може на някой да му е интересно.

# 443
  • Мнения: 1 916
От 20-38 бр. зависимост от вида

# 444
  • Мнения: 176
20 броя капсули за 10 лева, No Mercy!

# 445
  • София
  • Мнения: 2 296
Попаднах на това, може на някой да му е интересно.
Ха! Наистина е интересно - благодаря!
Дали и Лидъл предлагат различно качество за източните пазари, както правят Хенкел и Проктър например?
Дълго мих с техните таблетки All in one (ако не се лъжа), без да съм особено доволна от резултата, разни чаши с шарки избеляха, а с други препарати не ми се беше случвало.

# 446
  • Мнения: 176
Попаднах на това, може на някой да му е интересно.
Ха! Наистина е интересно - благодаря!
Дали и Лидъл предлагат различно качество за източните пазари, както правят Хенкел и Проктър например?
Дълго мих с техните таблетки All in one (ако не се лъжа), без да съм особено доволна от резултата, разни чаши с шарки избеляха, а с други препарати не ми се беше случвало.

и аз го прочетох, благодаря Sourcherry, но не го отчетох, защото видях, че се отнася само за британските продукти.

Ev_e, аз от много време разкавах как таблетките на Лидл ми похабиха съдовете, и на майка ми. Но не ми вярваха, в темата за Лидл ме обявиха за провокатор Mr. Green

# 447
  • Мнения: 37
Моите шарки на чиниите също се изтриха от таблетките на Лидл, всичко в едно.  Поне да бях изчезнали пак то наистина похабени.

# 448
  • София
  • Мнения: 2 296
в темата за Лидл ме обявиха за провокатор Mr. Green
hahaha
Явно са доста агресивни. При мен не са съсипали нищо непрежалимо, но някак прави впечатление. Неприятното е, че като са така агресивни, можеха да мият по-добре. След тях купих от биотаблетките на ДМ, а сега съм със Сомат голд - и двете се класи, класи над лидълските. Дори биотаблетките мият по-добре, нищо че тук четох, че биопрепаратите не се справят много хубаво. Соматът е някакъв звяр - ползвам го повече от месец и нямам никаква забележки, мие безупречно.

# 449
  • Мнения: 176
в темата за Лидл ме обявиха за провокатор Mr. Green
hahaha
Явно са доста агресивни. При мен не са съсипали нищо непрежалимо, но някак прави впечатление. Неприятното е, че като са така агресивни, можеха да мият по-добре. След тях купих от биотаблетките на ДМ, а сега съм със Сомат голд - и двете се класи, класи над лидълските. Дори биотаблетките мият по-добре, нищо че тук четох, че биопрепаратите не се справят много хубаво. Соматът е някакъв звяр - ползвам го повече от месец и нямам никаква забележки, мие безупречно.

аз мия с еко-таблетки, нямам никакви забележки. Не съм чела мнения, че не се справят. Напротив.

Общи условия

Активация на акаунт