Габриел Гарко, "Чест и уважение", "Лице на ангел"... и още италианско - тема 3

  • 96 109
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 541
 Joy Joy Joy -

всичко ще ни стане ясно в края на 4 епизод! Heart Eyes

                          

                            

Последна редакция: нд, 04 авг 2013, 03:04 от lia-martin

# 46
# 47
  • Мнения: 9 541
Познавате ли този мъж? Heart Eyes

Скрит текст:
Le fate ignoranti! newsm47 Peace Peace Peace

Последна редакция: нд, 04 авг 2013, 03:36 от lia-martin

# 48
  • Мнения: 5 462
Здравейте!

Аз не пиша защото още не съм гледала серията. Когато я свърша ще коментирам. Тази русата от снимките на Петан е бившата на Гарко май?  newsm78 А зсе надявам нашите любимци да станат двойка. Иначе на 100% не вярвам, че монахинята или негъра са убийците. Там има нещо друго май. Но да видим.
Защо бивша е Ева Грималди ?

# 49
  • Мнения: 485
Защо бивша е Ева Грималди ?
тя е съпругата на Кмета и приятелка на докторката-скелет, която намериха в къщата.

Мъртвата жена на Роберто е Лаура (Valentina Di Sarno), а е имал ош-беж с Глориа, която тогава (преди 3 години) е била  годеница на Луиджи Масели (двамата с Роберто са били приятели  hahaha).

# 50
  • Мнения: 5 462
Нямах предвид във филма .
Помислих , че говорите за Ева Грималди в реалния живот която май живее или са гаджета с Гарко ?

# 51
  • София
  • Мнения: 7 888
Била е някога гадже на Гарко  Wink

Роберо и Фиоренца ми събраха очите  #Crazy този епизод  Joy

# 52
  • Мнения: 485
...
Роберо и Фиоренца ми събраха очите  #Crazy този епизод  Joy

 Party "Няма нищо по-хубаво от ЛОШОТО време" клик
"Терапия а ла Фиоренца" ...
Скрит текст:



# 53
  • Мнения: 9 541


И моят коментар по еп. 2 отпада за сега smihesorry

# 54
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Здравейте!

Аз пък ще коментирам. Тази серия ме обърка още повече. На мен пък ми се стори, че гласът на убиеца в гаража беше женски, когато си мърмореше в колата. Осанката и походката също са ми повече женствени, отколкото мъжки. А и от мъжете не подозирам никого. Нито шефа на Роберто ми се вписва, нито кмета. Вторият ми се струва доста брутален и безскрупулен. Предполагам, че той не би си мърсил ръцете сам и не би си губил времето с маски и глупости. Така че остават жените. Серафина крие нещо, то е ясно, но както писах и преди, не вярвам да е тя. Определено крият нещо, но какво???? А и все още остава въпроса с парите. Убиеца е богат. Дори и колата да не е негова, той плати 25000 на сутеньора, който пък го позна по къщата. Ако не беше на правилен път, едва ли би платил за мълчанието му, пък и после и да го убие. Явно става дума за богата и влиятелна личност, значи някой от спонсорите може би. И ако остана на версията жена, то май само сестрата остана. Не и помня името. Единственото, което ме гложди е че наказа сестра си, но не и годеника. Греха не е и ли на двамата? Това е единствената причина, която ме кара да не съм категорична. Пък и защо е убита само докторката? Ако любовта между 2 жени  е грях, тогава и жената на кмета е виновна. Има още много неизвестни. Бях се насочила и към Фиоренца, но прекалено явно беше това със снимката, пък и тя не е богаташка или популярна личност. Така че залагам на сестрата и може би малко на Серафина. Евентуално може би и жената на кмета, но тя пак почти отпада. Защо да наказва докторката? Но може и да и е изневерила. Но пък тя не живее в такава стара къща. Ох не знам. Обърках се вече.
А за Ева Грималди, имах в предвид че е бивша на Гарко в реала. Бяхме го обсъждали преди и бяхме слагали снимки. Но е по-голяма от него.
Аз само много се моля Роберто и Анджела да станат двойка. Много ми се иска да ги видя пак заедно. Още ми горчи от Честта  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: нд, 04 авг 2013, 16:03 от bggirl22

# 55
  • Мнения: 5 462
Kрая на сериала е убийствен ..  Crazy

Последна редакция: нд, 04 авг 2013, 16:04 от Markrit

# 56
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Сега се размислих още малко. Значи Серафина също я изключвам. Оня сутеньора нямаше как да я познае и да я изнудва. Тя си живее в манастира и не е богата. А комисарката също е никой. Нито е богата, нито известна. Значи аз пък оставам на сестрата и на жената на кмета. Но втората ми е само резерва. Ако и сестрата умре в трета серия, тогава влиза тя в играта.
Между другото негъра още когато се разбра, че номера е негов беше изключен от мен, но и когато дадоха сцената с колата в гаража, тогава се видя и малко бяла кожа над ръкавицата. Пък и промото за трета серия напълно го извади от класацията.

Последна редакция: нд, 04 авг 2013, 16:03 от bggirl22

# 57
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
...
Роберо и Фиоренца ми събраха очите  #Crazy този епизод  Joy

 Party "Няма нищо по-хубаво от ЛОШОТО време" клик
"Терапия а ла Фиоренца" ...
Скрит текст:




Това скритото не се вижда. Аз пък чак сега загрях,че това са гифчета. Мерси.
Фиоренца е поредната психоптка, но прекалено явно е всичко, затова не ми се вярва да е и тя.
Петан ти гледа ли честта?

# 58
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Нищо не казахте за Глория. На мен ми беше странно, че толкова го гонеше за да му каже на Роберто, че жена му е била и бременна като капак. Имах чувството, че иска да се оправдае, да се оневини, а тя направи нещата по-зле. От какъв зор така и не разбрах. Това само в един филм може да се случи.

# 59
  • Мнения: 485

Петан ти гледа ли честта?

ДА!  Grinning и го /под/хвърлих на lia  Heart Eyes  на ЛС  Joy

Общи условия

Активация на акаунт