Стар сериал, който искате да гледате отново! - опус 2

  • 134 629
  • 486
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 871
На мен много ми липсват филмчетата от поредицата за Фантагиро. Или как се казваше филмчето за Адемаро, пак с Никълъс Роджърс, оле колко бях влюбена в него  Heart Eyes Heart Eyes  чак в днешно време още въздишам по него  Laughing (но в тази му визия  Naughty , в днешно време не знам как изглежда)

# 196
  • Бургас
  • Мнения: 6 884
Ох, Тарабас  Two Hearts Всички въздишахме по него. От тогава имам афинитет към лоши дългокоси брюнети  Laughing
Последно бях чела, че поради огромната истерия по него, той се е оттеглил в родната Австралия и от киното и се е усамотил със семейството си.

# 197
  • Мнения: 4 871
Хм.. Никълъс не прилича на тези, които ще се оплакват от вниманието на фенките... наистина ли затова се е оттеглил? От години се опитвам да изровя актуална информация за него, но той е потънал вдън земя.  Cry

# 198
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
А вдовицата в бяло дали го има  с бг озвучаване?

# 199
  • Бургас
  • Мнения: 6 884
Хм.. Никълъс не прилича на тези, които ще се оплакват от вниманието на фенките... наистина ли затова се е оттеглил? От години се опитвам да изровя актуална информация за него, но той е потънал вдън земя.  Cry

Ами ето, ни сама казваш, че е потънал вдън земя. Не ми се рови сега да дам линк, че съм с телефона, но пишеше точно нака. Вниманието било всъщност цяла истерия. Сега се занимавал с някакъв семеен бизнес. Тия дни ако не забравя ще изровя нещо.

# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 2 391
Има си предостатъчно информация в Уикипедия. На когото му се занимава, и сам може да си я намери.

# 201
  • Мнения: 4 871
Цитат
Вниманието било всъщност цяла истерия. 
 
Съвсем разбираемо защо  Heart Eyes
Аз четох, че се занимавал с мебелен бизнес, на друго място четох, че заедно с жена си Анджела въртели някаква модна агенция, а на трето място пък бях чела, че живеел във Франция, а не в Австралия, както досега смятах. Много версии има и наскоро пак бях потърсила за него, но нова информация няма.

# 202
  • Бургас
  • Мнения: 6 884
Да, и аз за мебелния бизнес четох.

# 203
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз периодично през няколко години гледам Приятели  Heart Eyes Гледала съм наново 2 пъти мисля Секса и града  Laughing Преди няколко години гледах наново и един сериал от тийн годините ми за Сабрина младата вещица  Laughing В последно време гледам наново Малкълм. А иначе съм гледала наново One Tree Hill първите 4 сезона и моят любим сериал Charmed съм гледала около 5,6 пъти  Heart Eyes

# 204
  • Мнения: 14 489
Аз периодично през няколко години гледам Приятели  Heart Eyes

И аз така и даже знам репликите почти наизуст, особено тези на Чандлър hahaha

No bunny at all ! Always no bunny at all!

# 205
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
 Joy И аз ги зная, но така даже ми е по-интересно. Въпреки че знам какво ще стане в дадена серия пак си умирам от смях

# 206
  • Мнения: 1 496
Гледа ми се Фелисити, Кръгът на Доусън и Джоун от Аркадия, но за съжаление няма сийд в торентите, също и няма субтитри на български. Ако някой може да ми помогне с инфо. Търсила съм и да си купя дискове на тези сериали с превод, но не намерих  Confused

# 207
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Джоун я гледах преди 2,3 години, имаше сийд , но за субтитри не знам

# 208
  • Мнения: 17
Аз гледам приятели всеки път щом го повтарят по телевизията. Мисля, че приятеля ми ще ме изгони от вкъщи вече!  Joy Ама не ми писва!!

# 209
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
И аз ги гледах в неделя няколко часа ги даваха  Joy

Общи условия

Активация на акаунт