След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 23

  • 51 716
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 167
Ама какво е станало, арестувани са за наркотици ли #Crazy
И нашите Бурчин и Мурат - а стига бе Thinking Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 9 541
Мел Hug newsm61, сритах хубавото кафенце, не го видях, щото като съм сънена, не мога и да чета като хората hahaha...... Stop

Не са арестували само артисти, а и музиканти, композитори, отстранили са и видни спортисти заради положителен допинг-контрол, въобще атаката на правителството на Ердолер е повсеместна ooooh!

И Йозгю се побърка от тези действия
Скрит текст:
Wink

# 47
# 48
  • Мнения: 9 541
Дали пък задържаните не са ги пуснали вече? newsm78



http://gecce.com/magazin/haber/iste-uyusturucu-operasyonun-perde-arkasi

# 49
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Привет мерхаметки Hug Peace
Мел  Hug Peace, още правиш чудесно кафе  Heart Eyes Heart Eyes Laughing

Лиа, как няма да е ядосана Йозгю, като и отнеха партнЕра  Rolling Eyes ooooh! Тъкмо са се засилили да снимат и сега хем жега, хем застой за кеф на властимеющите. Sick

А нашето момиче Бурка не само я арестуват, ами днес в пресата и я развеждат. За завиждане си е това да си известен и да бъркаш в очите на някого с поведението и начина си на живот.

Поздравче до всички вас с един от вариантите на Лятно време върху който се разстапям от половин час насам:



И семейството разбира се е също на линия в жегата

# 50
  • Мнения: 43
Здравейте  някаде бях чела че ще дават по диема фемили Ифет вие знаете ли и кога ако е така

# 51
  • Мнения: 167
Да побутна малко темата Party

# 52
  • Мнения: 9 541
Здравейте  някаде бях чела че ще дават по диема фемили Ифет вие знаете ли и кога ако е така

Да, имаше такъв момент, но преди месеци, или не са го закупили, или още го превеждат newsm78, факт е, че май не е излъчван. Защо не питаш директно Диема Фемили? Hug

# 53
  • Мнения: 167
Ехо Лиа - привет Hug
В тая жега се събудих и реших да видя какво става
и ти  дежурна hahaha

# 54
  • Мнения: 9 541
Ехо Лиа - привет Hug
В тая жега се събудих и реших да видя какво става
и ти  дежурна hahaha


 Shocked Shocked Shocked Мел newsm78 ти в този час? Аз тъкмо си слушах песничката на Ванинка Hug, вече втори път, че и в другата тема я слушах, кеф newsm68 Peace
Чета за арестите на артисти и музиканти, чета как някои от тях обмисляли да се изселват в Европата Heart Eyes, но нещо не ми се пише много, минават ми разни мисли, но не ми се споделят, че не са никак положителни #Cussing out Sick

# 55
  • Мнения: 167
И на мен не ми се пише, разходих се тук -там и ще се
тръшкам отново hahaha
Внучката ми също ми е на гости, та ще ида да я гушна Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 9 541
И на мен не ми се пише, разходих се тук -там и ще се
тръшкам отново hahaha
Внучката ми също ми е на гости, та ще ида да я гушна Heart Eyes

Мисля, че най-добре ще направиш!   love001 1countingsheep  typeuu

# 57
  • Мнения: 167
Добро късно утро Hug
Не ми е писано да съм нощна смяна - успах се и...
закъснях с кафето hahaha

# 58
  • Мнения: 9 541
Ехо, привет, голямо писане вчера, като гледам newsm78 Мел Hug, за мен хич не си се успала, тамън навреме идва кафенцето, но знам, че самата ти вървиш срещу природата, така се чувствам и аз, като ме накарат обстоятелствата да стана в 6 часа например Joy Joy Joy Joy
Желая на всички успешен ден! Peace
Днес съм ето тук, толкова е хладно, че даже огън съм запалила, защото и водата в гьолчето hahaha е ледена, изворна! Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 9 541


Преди около час има публикация на английски, че Бурчин и Мурат са освободени newsm78
Скрит текст:
From these 2 tweets we can see it is over right now,they are free

Общи условия

Активация на акаунт