Мързеливи красавици - 26

  • 36 920
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • варна
  • Мнения: 1 830
Благодаря ви за съветите за косата Hug, знаех си , че мога да разчитам на вас Hug
Има ли някои тука тази вечер, или ще съм самичка Hug

# 676
  • Мнения: 539
Мими - тук съм.
Взех си половин диня и си хапвам пред компа.
Стана ми ммъчно - едно такова мрачно е и валя. Като се сетих, че идва есен и зима и ще е тъмно, мрачно и студено....................

# 677
  • Мнения: 4 569
И аз съм тук, криво ми е.

# 678
  • sf
  • Мнения: 10 258
И аз съм тук  Mr. Green
нещо ми е тежко на стомаха, а ядох само салата за обяд, чак киселини ми излизат, много странно  ooooh!  
свалила съм си филмче и ще гледам по някое време.  Laughing

# 679
  • Мнения: 2 463
Хей,здравейте отново!  Hug
Май на всички ни нещо има, предполагам че ще е от времето,няма друго обяснение. Thinking
ММ ме изведе на пицария и идвам да се похваля,че ми е издут тумбака и смятам да залягаме и да гледаме филмче (а цял ден нищо не бях яла).
Ще се отдам и днес на мързела,а утре ще му мисля...
Лека вечер на всички!  Hug  Hug  Hug
Донсита,кой филм?

# 680
  • варна
  • Мнения: 1 830
kaly* ,Естел Бързоход  - направи се успокоих, че не ми е само на мене криво..........- мразя събота вечер ooooh!
donsita, кои филм ще гледаш Hug
Зизу , поне си излязла миличка - каква пица хапна Hug Heart Eyes

# 681
  • sf
  • Мнения: 10 258
Бързи и яростни 6. Гледала съм го , ама ми домъчня за Вин Дизел  Joy
и аз се чудя утре какво да готвя, да поглезя моите, а нямам идея,която би се харесала и на тримата  ooooh!

# 682
  • варна
  • Мнения: 1 830
donsita , кажи какво обичат и ако мога ще помогна Hug

# 683
  • София
  • Мнения: 224
Здравейте и от мен и наздраве със Съмърсби...
Май не само аз съм се скапала от всякъде....
След 3 ужасни дни в работата,от 2 дни се караме и с един човек,който си мислех че е всичко на света...но явно само аз така си мисля...Скапана до безумие,мисля поне един лак да си тегля пък да става каквото ще...
Дайте идея за някое тъжно филмче,че поне да се наплача с повод....
Хубава вечер на всички Дами.... smile3525

# 684
  • sf
  • Мнения: 10 258
Тъжните филми ги пропускам, нито един не се сещам  Thinking

А за яденето- мъжо обича почти всичко, той е лесен, ама каката се мръщи на месо, малкия пък обича месо, ама де не е с ориз, да не е със зеле. Боб ядат всички, ама пък не ми се готви сега такова  Joy
някаква манджичка ще им спретна,че кой знае какво са яли там, като знам как свеки не може да готви  ooooh!

# 685
  • варна
  • Мнения: 1 830
шмурди , не мога да помогна с филмче - то само това ми остава на мене да си пусна нещо тъжно и познай Whistling Heart Eyes
donsita , сигурна съм, че каквото и да пригатвиш ще се хареса Hug

# 686
  • Мнения: X
Моето настроение значително се подобри.

Шмурди,мога да ти дам идея за тъжен филм..гледах го днес.
http://www.imdb.com/title/tt0428870/   Корейски е,не знам дали си падаш по азиатско кино,но филмът е НЕВЕРОЯТЕН! Казвам го като киноман,който иска препоръки за филми от всякакви жанрове,мен да пита. Grinning

Наздраве ви казвам с Ариана радлер!

# 687
  • Мнения: 1 475
И аз съм тук   wavey

Мимка, прииска ми се да те гушна, просто така!  Hug
Реши ли се за среща утре?  Rolling Eyes

Аз обичам да гледам тъжни филми... ама що така нищо не ми идва на акъла...  Whistling Ако се сетя, ще се включа.

Сега си сипах една доматена супичка със сиренце...  Blush И разглеждам форума.
За утре моето меню е руло Стефани с печени картофки... ако дребния ме остави. Продължава да е трън в задника, хич не му е готин период напоследък.  Rolling Eyes

Днес си взех два лака - черния пясък на ГР и един светло синичък непщсъчен, приноси ми се такъв цвят...  Flutter

Тъййй, отивам да чета из форумско и Фърлям по едно око на Александър по Нова, не е като да не съм го гледала 74353 пъти, но все пак...  Whistling

# 688
  • Мнения: 0
Ох, ако знаете как обичам тъжни филми. Като ми е криво, както днес и само един филм ми трябва да се нарева хубаво и ми олеква.
Наздраве и от мен само със сок, че нещо глава ме боли и даже не ми се вечеря.
Тук ви оставям списък с някои от филмите, които аз харесвам за кофти настроения
 
Скрит текст:
Ако само ...
Момиче за милиони
Незабравимата
Послепис: Обичам те
Скъпи Джон
Тетрадката
Спасителен отряд
Мъж под прицел

# 689
  • Мнения: X
Sunny* ,много добри филми си предложила! Hug Не съм гледала от изброените само Скъпи Джон. Няма да давам списък аз,че ще е доста дълъг. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт