Новите ви книги - 14

  • 49 717
  • 711
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 832
"Аз преди теб" прочетох преди два дни. Хареса ми книгата, много приятна, за себе си не бих я нарекла тежка. Или поне не беше написана така, че силно да ме хване за гърлото. Доволна съм, че я прочетох.

"Светлина между два океана" и аз ще я прочета. Хареса ми сюжета и е в листа на чакащите за купуване.

# 31
  • Мнения: 1 466
"Аз преди теб" прочетох преди два дни. Хареса ми книгата, много приятна, за себе си не бих я нарекла тежка. Или поне не беше написана така, че силно да ме хване за гърлото. Доволна съм, че я прочетох.


Съгласна съм. Имаше емоция доста, към послендите страници пуснах по някоя сълза, но някак предвидима ми се стори историята. Нещо ми подсказваше от самото начало какво ще се случи накрая. Но не съжалявам в никакъв случай, че съм я прочела. Simple Smile

Това, вместо запис, да следя новите ви попълнения. Аз съм претрупана с литература, а скоро трябва да подхващам и учебниците, тъй че не планувам нови книги за момента, но... знае ли човек. Simple Smile

# 32
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
"Аз преди теб" си е тежка книга, майсторството на авторката е точно в лекия и "светъл" начин, по който пише на такава тежка тема. Просто си помислете как би издържал човек физически и психически, ако има близък квадриплегик.

Краят е единственият логичен завършек, предвид обстоятеслтвата.

# 33
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
. Пак от уличен антиквар (защо са такива мърлячи...Sad ) за 5 лв.
Не е отваряна, но е с доста пожълтели листа (1993). Почвам книгопочистване.

Как ще я почистиш?

# 34
  • Мнения: 114
Не е отваряна, но е с доста пожълтели листа (1993). Почвам книгопочистване.

Как ще я почистиш?

Виждала съм да ги "шкурят" с шкурка книгите. Както са си затворени, не знам какъв е ефекта, но и на мен ми стана интересно.

# 35
  • Мнения: 3 200
Е, чак пък толкова  Laughing
С мокра кърпичка кориците и дебелината на тялото (не ми хрумва как да го обясня - от всички страни както е затворена книгата). Вътре няма как, но тя си личи, че не е отваряна. Само "разтръскване" от прахта Simple Smile
А бе мърлява работа. 

# 36
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Момичета, благодаря ви за препоръчаните книги  Hug Аз лично също си мислех за Чудимир и Талев, но събирам всякакви мнения и препоръки (и за себе си  Wink ). Иначе родителите са около 40-те, а децата между 2 и 17, общо три броя  Laughing

# 37
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Последно си взех за 5 лв.:

# 38
  • Мнения: 387
За съжаление, скоро не съм си купувала книга, въпреки това имам около десетина книги, чакащи за прочит. Последната получена е "Хляб по водите" на Ъруин Шоу. Моля за отзиви, някой който я е чел.  bouquet

Обичам Ъруин Шоу и "Хляб по водите" е една от любимите ми негови книги  Peace Но, разбира се, всеки възприема книгите по различен начин. Лично аз съм я препрочитала 2 пъти Simple Smile

Момичета, от доста време се чудя дали да си купя тази книга Някой вече чел ли я е  Flutter И препоръчвате ли я  Party

И на мен ще са интересни отзивите за нея. Набелязала съм я за закупуване  Peace

Моите книжки от Сиела пристигнаха днес:
"Полубогиня" и "30 паунда" от Мартин Ралчевски
"Пророчеството на Корана" от Хесус Маесо де ла Торе

# 39
  • Мнения: 5 776
За съжаление, скоро не съм си купувала книга, въпреки това имам около десетина книги, чакащи за прочит. Последната получена е "Хляб по водите" на Ъруин Шоу. Моля за отзиви, някой който я е чел.  bouquet
И на мен ми е една от любимите и съм я препрочитала  Peace

За днес
                     

# 40
  • Мнения: 484
Във Варна "Алея на книгата" си върви с пълна сила. Трети ден ходя, мислях, че съм разгледала подробно всички щандове, но стана ясно, че имам пропуски. Днес си взех това:


Човекът, който ми я продаде, се зарадва неудържимо, каза, че книгата е разбиваща и е сигурен, че много ще ми хареса Simple Smile. Надявам се да излезе прав Simple Smile.

# 41
  • Мнения: 114


С автограф от автора!

Свет, обичам те!!!! Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 382


С автограф от автора!

Свет, обичам те!!!! Heart Eyes
Hug Важното е книгата да ти хареса, Пуф! Simple Smile

Още малко от днес:

   


Отзиви за евентуалните ми утрешни покупки?

От "Алтера" съм категорична, че вече съм си купила четирите най-хубави книги миналата година (за мен хубави разбира се) и сега набелязах:
"Сред жени", Джон Макгахърн
"Пейзаж, рисуван с чай", М. Павич


И от "Дамян Яков" ми се струва, че вече съм изчела "моето" най-хубаво, утре ще разгледам:
"Наш човек от мястото на събитието", Роберт Перишич

# 43
  • Берковица
  • Мнения: 475
И днес пристигнаха новите ми книжки:,,,,,,,,.A утре ще потърся и .

# 44
  • Мнения: 43
. Пак от уличен антиквар (защо са такива мърлячи...Sad ) за 5 лв.
Не е отваряна, но е с доста пожълтели листа (1993). Почвам книгопочистване.

Хартията жълтее от стареенето и ако не се държи в подходящи условия. Това изобщо да не те притеснява. Мини я леко по кориците с малко медицински спирт и си готова. Приятно четене!

Общи условия

Активация на акаунт