Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 20 ~

  • 40 852
  • 797
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 766
Тези снимки на Берк и Чаала винаги са ми харесвали. Все едно са снимани на едно и също място - двамата са толкова готини, секси и сладки. Много ги обичам ...   newsm44 smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts txtloves






Роси благодаря ти за снимките. Уникални са просто......

Хах, наистина в тази слама ..  Mr. Green

Точно сламата имах в предвид. Академията на Чаала на много места е с подобна слама, та кой знае може някъде там да са се снимали и Берк и Чаала ...  newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart Heart Eyes txtloves

# 31
  • Мнения: 11 766
Нова прекрасна снимка на моята любов Берк - с всеки изминал ден става все по-готин, сладък и прекрасен. А с тази усмивка направо ме разтапя - обожавам го ... newsm51 Two Hearts  love001 newsm76 txtloves  Kissing Heart Two Hearts

# 32
  • Мнения: 11 766
Намерих прекрасен подпис от новите снимки на Берк и Чаала - толкова са готини и сладки. Супер много ги обичам ... smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 txtloves ppp  Hands Clap

# 33
  • Мнения: 0
Кой от двамата гледа по-злобно?  hahaha


Те гледат един от друг !  Joy Joy Joy

Пхахаха ..  Joy Joy Joy Joy Разби ме, вярно .. той така гледа и тя след него..  hahaha

# 34
  • Мнения: 0
Тези снимки на Берк и Чаала винаги са ми харесвали. Все едно са снимани на едно и също място - двамата са толкова готини, секси и сладки. Много ги обичам ...   newsm44 smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts txtloves






Роси благодаря ти за снимките. Уникални са просто......

Хах, наистина в тази слама ..  Mr. Green

Точно сламата имах в предвид. Академията на Чаала на много места е с подобна слама, та кой знае може някъде там да са се снимали и Берк и Чаала ...  newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart Heart Eyes txtloves

Аз чета мисли, каквото е винаги познавам ..  Joy Да, тя го покани, може да очакваме нова снимка ..  newsm76

# 35
  • Мнения: 0
Нова прекрасна снимка на моята любов Берк - с всеки изминал ден става все по-готин, сладък и прекрасен. А с тази усмивка направо ме разтапя - обожавам го ... newsm51 Two Hearts  love001 newsm76 txtloves  Kissing Heart Two Hearts



Моята любов кай ..  Joy

# 36
  • Мнения: 0
Само аз ли си мисля, че е невероятно сладък ...  Two Hearts Two Hearts newsm76 txtloves Flushed Heart Eyes


Не си само ти! Малкия наистина е голям сладур ... smile3525 Two Hearts newsm76

Ааа така гледа, много сладко дете, толкова прилича на тях - обожавам си ги и тримата ..  Flushed

# 37
  • Мнения: 11 766
Нова прекрасна снимка на моята любов Берк - с всеки изминал ден става все по-готин, сладък и прекрасен. А с тази усмивка направо ме разтапя - обожавам го ... newsm51 Two Hearts  love001 newsm76 txtloves  Kissing Heart Two Hearts



Моята любов кай ..  Joy

Хахаха, ами този път реших да се изразя по-така. Какво да правя - Берк си ми е слабост ... rotfImbo Two Hearts Two Hearts

# 38
  • Мнения: 11 766
Тези снимки на Берк и Чаала винаги са ми харесвали. Все едно са снимани на едно и също място - двамата са толкова готини, секси и сладки. Много ги обичам ...   newsm44 smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts txtloves






Роси благодаря ти за снимките. Уникални са просто......

Хах, наистина в тази слама ..  Mr. Green

Точно сламата имах в предвид. Академията на Чаала на много места е с подобна слама, та кой знае може някъде там да са се снимали и Берк и Чаала ...  newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart Heart Eyes txtloves

Аз чета мисли, каквото е винаги познавам ..  Joy Да, тя го покани, може да очакваме нова снимка ..  newsm76

Дай Боже скоро Берк и Чаала да ни зарадват с някоя нова обща снимка. Тя го покани в академията, така че се надявам той скоро да отиде. Само дано пуснат снимки, а не да се виждат и да не ни пускат ...  искам нови техни снимки заедно ... Praynig Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart  love001 newsm76 txtloves

# 39
  • Мнения: 11 766
Само аз ли си мисля, че е невероятно сладък ...  Two Hearts Two Hearts newsm76 txtloves Flushed Heart Eyes


Не си само ти! Малкия наистина е голям сладур ... smile3525 Two Hearts newsm76

Ааа така гледа, много сладко дете, толкова прилича на тях - обожавам си ги и тримата ..  Flushed

Права си! И тримата са страхотни - аз също ги обожавам. Муратхан е прекрасно дете ...  smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 txtloves

# 40
  • Мнения: 11 766
Кой от двамата гледа по-злобно?  hahaha


Те гледат един от друг !  Joy Joy Joy

Пхахаха ..  Joy Joy Joy Joy Разби ме, вярно .. той така гледа и тя след него..  hahaha

Ами така си е ...
  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 41
  • Мнения: 0
-На Гамзе краката   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Добре, де смешно ми е и преди си е снимала краката, разбирам я и аз го правя, обща слабост ..  hahaha

# 42
  • Мнения: 0
Нова прекрасна снимка на моята любов Берк - с всеки изминал ден става все по-готин, сладък и прекрасен. А с тази усмивка направо ме разтапя - обожавам го ... newsm51 Two Hearts  love001 newsm76 txtloves  Kissing Heart Two Hearts



Моята любов кай ..  Joy

Хахаха, ами този път реших да се изразя по-така. Какво да правя - Берк си ми е слабост ... rotfImbo Two Hearts Two Hearts

Спокойно и аз така се изразявам, но не тук ..   Joy

# 43
  • Мнения: 0
Джули, темата е невероятна, наистина !!!  Hug Hug Hug Справила си се страхотно просто.

Аз едно известно време ме нямаше, после пък дори не можах да си включа интернета и затова не писах по-рано. Относно анкетата - естествено аз гласувах за моите любимци, просто няма как... Вие как гласувахте ???   bouquet

# 44
  • Мнения: 0
Джули, темата е невероятна, наистина !!!  Hug Hug Hug Справила си се страхотно просто.

Аз едно известно време ме нямаше, после пък дори не можах да си включа интернета и затова не писах по-рано. Относно анкетата - естествено аз гласувах за моите любимци, просто няма как... Вие как гласувахте ???   bouquet


Аз съм ясна ..  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт