АГ клиника Селена гр. Пловдив- 11!

  • 89 908
  • 781
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 79
Епидуралната или каквато и да е др. упойка не се заплаща допълнително и влиза в цената на вида раждане!
Освен това в нея влиза абсолютно всичко- памперси, дрешки за малкото, превръзки, мазила за мама, храна, сокове, мин.вода, престой... помпа, ако се наложи, както и допълнителни обезболяващи (ако ви се наложи, аз ползвах). Общо взето само с дамската чанта отивате и с паста и четка за зъби, всичко друго се дава и си влиза в цената Simple Smile
да всичко си влиза в цената  Simple Smileаз си носих чехли,хавлия за баня(дават ако държиш да ползваш техните ) Laughing,носих и дрешки за бебенцето за изписването и най важното гащи Joyче жената с която бях в стая нямаше и се наложи мъжа и да и носи спешно ,от там не и дадоха,друго не съм носила Simple Smile

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 60
Някой да има впечатления от д-р Ненев, специално ме интересува секцио.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Някой да има впечатления от д-р Ненев, специално ме интересува секцио.

Ще оживееш  Laughing и шевът му е хубав.Не знам какво друго те интересува

# 33
  • Мнения: 1 350
Някой да има впечатления от д-р Ненев, специално ме интересува секцио.


МНого е готин,аз раждах при него нормално преди 3 години.Никакви забележки нямам.Не е от най-всеотдайните лекари ,но аз и не съм очаквала някой да ми държи ръката  Laughing Има страхотно чувство за хумор ,не говори много ,но всичко казано е на място.Няма да усетиш как ще мине операцията  Laughing
Последно бях на контролен преглед при него ,след раждането.Страхотен е !Чак не мога да повярвам ,че случайно попаднах на него Confused Confused

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 60
Благодаря ви!   bouquet
Това ми е достатъчно - че ще оживея и шевът му е хубав  Grinning
И аз не очаквам да ми държи ръката и да ме омайват с приказки, просто имах нужда да ми потвърдите от личен опит за професионализма му, за да съм окончателно спокойна, че съм в сигурни ръце. Че беба така се е разшавала направо се чудя дали ще изчака да се видим с доктора в понеделник  Grinning

Ние с таткото нямаме брак, някой знае ли процедурата за признаване. Трябва ли нотариално заверена декларация или там на место, както в държавните болници се попълва декларация за признаване?
И още... нали таткото има право на 15 дни болничен за раждане - това кой му го дава. И от там ли ще ми напишат болничния за мен?

Досега все си мислех, че ще раждам в държавна болница пък ей го на от 2 часа вече съм се насочила към Селената. Откачена работа мойта  #Crazy

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
И още... нали таткото има право на 15 дни болничен за раждане - това кой му го дава. И от там ли ще ми напишат болничния за мен?

От болницата ще ви дадат бележка с датата,на която е изписано бебето.С нея отива в работата и му оформят отпуска-ще попълни молба и прил 13.15 те дни са календарни и се изплащат от НОИ на 90 процента.
За твоя болничен ще ти кажат на коя дата да отидеш и ще е готов.Той ще е за 42 дни.Носи си амбулаторната карта,за да го впишат
За признаването на бебето не знам как е точно в Селена

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Признаването става на място от бащата - не са необходими нотариално заверена декларация или други документи... Освен личната му карта де Mr. Green
Не се заплаща

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 60
Благодаря ви за отговорите!  smile3525

# 38
  • Мнения: X
  bouquet да не изоставам от новата тема

# 39
  • Мнения: 60
Не съм доволна ототношението в клиниката. Накараха ме да се чувствам по-скоро като спонсор, но не и пациент. Акушерката през цялото време въртеше очи и видимо й бях досадна.

# 40
  • Мнения: 79
всякакви ги има и аз попаднах на една сопната сестра която ми вдигна кръвното Simple Smile това си е до човек ,иначе като цяло съм доволна

# 41
  • Мнения: 171
Не съм доволна ототношението в клиниката. Накараха ме да се чувствам по-скоро като спонсор, но не и пациент. Акушерката през цялото време въртеше очи и видимо й бях досадна.
Защо като спонсор,та те си имат ясен ценоразпис,ако имаш пари си плащаш.

# 42
  • Мнения: 60
Нито в клиниката, нито в сайта им намерих ценоразпис. Може и да има, но трябва да е на лесно достъпно място.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Оф.....ценоразписът е точно до касата, на самия плот, където се подпирате като плащате. На по-достъпно място, здраве му кажи......Моята приятелка през ден плаща хормони, та ми направи впечатление единия път, докато тя плащаше. Явно трябва да разпечатат по един екземпляр за всеки пациент и да го раздават на входа.  Whistling

И честно казано като чета някои мнения и аз въртя очи. Нямам предвид обоснованата и конструктивна критика. Там съм напълно съгласна.  Peace Ама някои изказвания са просто.....да врътна едни очички  #Crazy

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Нито в клиниката, нито в сайта им намерих ценоразпис

Май не си ходила изобщо в клиниката,а?Признай си  gydi

Общи условия

Активация на акаунт